Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)

Počasí Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika, známá svou působivou přírodou a adrenalinovými aktivitami, nabízí několik míst, která jsou ideální pro dobrodružné nadšence. Jedním z těchto míst je i Bloukrans Bridge, nejvyšší komerční skok na bungee na světě. Není divu, že se sem každý rok sjíždí desítky tisíc turistů z celého světa, aby si vyzkoušeli tento jedinečný zážitek.

Bloukrans Bridge se nachází ve východní části Jihoafrické republiky, nedaleko malebné městečka Plettenberg Bay. Most překonává řeku Bloukrans a svým výškovým rekordem 216 metrů přitahuje adrenalinové nadšence již od roku 1997, kdy zde bylo otevřeno centrum pro bungee jumping. Od té doby se Bloukrans Bridge stalo synonymem pro extrémní skoky na bungee.

Proti skoku Bloukrans Bridge neodolá jenom málokdo. Výhled z mostu, který se nachází v jedinečném přírodním prostředí, je spektakulární. Skok z mostu je neuvěřitelným adrenalinovým zážitkem, který nenechá nikoho chladným. Ať už jste dobrodruh narozený s adrenalinem v krvi, nebo jste jen odvážilci, kteří se chtějí překonat, Bloukrans Bridge nabízí jedinečnou příležitost zakusit neuvěřitelný pocit volného pádu.

Skok na bungee z Bloukrans Bridge je dobrodružstvím, které si lze užívat s relativním bezpečím. Každý návštěvník je důkladně instruován, jak správně skočit a jak si užít tento zážitek. Skoky jsou prováděny pod dohledem zkušených instruktorů, kteří dbají na maximální bezpečnost. Nejmodernější vybavení a technologie zajišťují, že každá osoba je zabezpečená a skok je bez problémů průběžně monitorován.

Bloukrans Bridge se stalo oblíbeným cílem turistů z celého světa. Přestože skoky na bungee jsou jednoznačně hlavní atrakcí Bloukrans Bridge, okolní příroda nabízí také mnoho dalšího k objevení. Turisté si mohou užít turistiku v národním parku Tsitsikamma, který se nachází nedaleko mostu, nebo si prohlédnout omítané pláže a malebné vesničky v okolí.

Pokud máte odvahu a potřebujete trochu vzrušení do svého života, pak je Bloukrans Bridge a jeho slavný skok na bungee tou pravou volbou. Neváhejte se vydat do Jihoafrické republiky a zakusit tento jedinečný zážitek, který vám zaručeně vyrazí dech.


Dovolená Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je země s bohatou historií, úchvatnou přírodou a zároveň i místem, kde si můžete vyzkoušet mnoho adrenalinových sportů. Jedním z těch nejextrémnějších je určitě bungy jumping.

Jedním z nejoblíbenějších míst pro bungy jumping v Jihoafrické republice je bezesporu Bloukrans Bridge. Tento obrovský most s délkou 216 metrů se nachází v Národním parku Tsitsikamma na Garden Route a pokud si troufnete přes 216 metrů vyskočit, získáte úžasný zážitek, který jistě nezapomenete.

Bungy jumping z Bloukrans Bridge je oblíbenou atrakcí pro turisty i místní obyvatele a s výškou přes 200 metrů jde o druhý nejvyšší komerční bungy jump na světě. A pokud hledáte opravdu extrémní zážitek, můžete si být jisti, že Bloukrans Bridge bungy jumping vám ho poskytne.

Před samotným skokem musíte projít důkladnou instruktáží a testovacími skoky z nižších můstků. Poté následuje samotný okamžik, kdy stojíte na okraji můstku a jen se snažíte dostat co nejvíce odvahy. A poté už jen skočíte a začnete padat k údolí pod vámi rychlostí přes 100 km/h.

Bungy jumping je bezpochyby adrenalinový sport, který vyžaduje odvahu a sebedůvěru. Pokud s tímto sportem nemáte zkušenosti, je nutné si zvolit spolehlivého organizátora a řídit se jeho pokyny a instrukcemi. Nicméně pokud si troufnete, můžete si být jisti, že vám bude poskytnut úžasný zážitek, který patří mezi nejextrémnější sportovní aktivity, jaké si můžete v Jihoafrické republice vyzkoušet.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


1. Jak vysoká je Bloukrans Bridge?
Bloukrans Bridge je 216 metrů vysoký most.

2. Kolik stojí skok z Bloukrans Bridge?
Cena skoku z Bloukrans Bridge se pohybuje kolem 1500 jihoafrických randů (cca 900 Kč).

3. Jak dlouho trvá samotný skok?
Samotný skok z Bloukrans Bridge trvá jen několik sekund, ale celý proces, včetně přípravy a zavazování, může trvat až 30 minut.

4. Je pro skok potřeba nějakých zvláštních dovedností nebo předchozí zkušenosti?
Ne, žádné zvláštní dovednosti nejsou potřeba. Instruktoři vám poskytnou veškerou potřebnou výukovou a bezpečnostní informace.

5. Jaká je minimální věková hranice pro skok z Bloukrans Bridge?
Minimální věková hranice je 14 let. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas rodičů nebo zákonného zástupce.

6. Je možné se skoku z Bloukrans Bridge účastnit, pokud mám výšku nebo váhové omezení?
Ano, je možné. Maximální váhové omezení je 150 kg a minimální váha je 35 kg.

7. Jaká je bezpečnostní opatření pro skok z Bloukrans Bridge?
Pro skok z Bloukrans Bridge jsou používány certifikované a bezpečné bungee zařízení. Instruktoři také poskytují podrobné pokyny ohledně bezpečnosti a správného provedení skoku.

8. Co je zahrnuto v ceně skoku z Bloukrans Bridge?
Cena skoku z Bloukrans Bridge zahrnuje všechny potřebné vybavení, instruktáž a zážitek samotný.

9. Je nutná předem rezervace pro skok z Bloukrans Bridge?
Ano, je doporučeno předem rezervovat skok, zejména v obdobích s vyšší poptávkou, jako jsou víkendy nebo dovolené.

10. Jak dlouho je most Bloukrans Bridge v provozu pro bungee jumping?
Most Bloukrans Bridge je otevřen pro bungee jumping po většinu roku, s výjimkou extrémních povětrnostních podmínek nebo údržby mostu.


Ubytování Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je země známá svou krásnou přírodou a adrenalinovými aktivitami. Jednou z nejoblíbenějších adrenalinových atrakcí v této zemi je nepochybně bungy jumping z Bloukrans Bridge.

Bloukrans Bridge se nachází ve východní části Jihoafrické republiky, v provincii Východním Kapsku. Je to nejen nejvyšší most v zemi, ale také jeden z nejvyšších mostů pro bungee jumping na světě. Jeho výška dosahuje ohromujících 216 metrů, což z něj dělá nepřekonatelné místo pro ty, kteří hledají extrémní zážitek.

Provozovatelem bungee jumpingu na Bloukrans Bridge je společnost Face Adrenalin, která je známá svými profesionálními a bezpečnými službami. Bungy jump z Bloukrans Bridge je jedinečným zážitkem, při kterém se můžete setkat se svou vlastní odvahou, a to v nádherném okolí s výhledem na řeku Bloukrans Canyon.

Pokud jste připraveni na tento dobrodružný skok, jdete skrze krátkou bezpečnostní instruktáž, kde vám budou vysvětleny všechny důležité informace. Poté budete připraveni ke svému skoku. Zážitek je naprosto bezpečný a instruktoři jsou k dispozici, aby vám poskytli veškerou potřebnou podporu a jistotu.

Po skončení skoku dostanete certifikát, kterým si můžete tento emocionální okamžik pamatovat navždy. Pokud máte radost z adrenalinu a neobvyklých zážitků, bungee jumping z Bloukrans Bridge je pro vás přímo stvořený.

Navíc je Bloukrans Bridge i pro přihlížející poskytuje nepopsatelný zážitek. Můžete sledovat, jak odvážlivci skáčou dolů, vidět vířící řeku a okolní úchvatnou krajinu. Tato atrakce je oblíbená také mezi rodinami a přáteli, kteří přijíždějí povzbuzovat své blízké.

Pokud se rozhodnete navštívit Jihoafrickou republiku a zažít bungee jumping z Bloukrans Bridge, mějte na paměti, že v závislosti na počasí a sezóně je nutné si svůj skok rezervovat předem. Vysoká poptávka dělá z tohoto místa vyhledávanou atrakci, takže je dobré mít všechno naplánované s předstihem.

Bungy jumping z Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice je zážitek, který si zamilujete a který si budete pamatovat celý život. Nezapomeňte si přibalit kamery, abyste mohli zachytit tento okamžik a sdílet ho se svými blízkými a přáteli. Pokud hledáte dobrodružství a unikátní zážitky, neváhejte a vstupte do světa adrenalinu na Bloukrans Bridge.


Letenka Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice: Místo pro adrenalinové dobrodružství bungee jumpingu

Jihoafrická republika je země bohatá na malebnou krajinu, divokou přírodu a adrenalinové sporty. Jednou z nejpopulárnějších atrakcí pro dobrodružně založené turisty je bezpochyby Bloukrans Bridge – nejvyšší most ve své kategorii na světě a centrum pro bungee jumping.

Bloukrans Bridge se nachází na východním pobřeží Jihoafrické republiky v provincii Eastern Cape. Most je součástí dálnice N2, která spojuje hlavní město Kapského Města s Durbanem. Jeho výška dosahuje 216 metrů nad řekou Bloukrans, což představuje značnou výzvu pro nadšence adrenalinových sportů.

V roce 1990 zde byl založen první vyhlídkový plošinový skok. Bylo to díky nadšené skupině dobrodruhů, kteří se rozhodli využít vrchol mostu jako skvělou platformu pro bungee jumping. Od té doby se Bloukrans Bridge stalo základnou pro tisíce odvážlivců z celého světa, kteří touží po jedinečném zážitku.

Bungee jumping je extrémní sport, při kterém se skokan svažuje z výšky mostu pomocí lan a gumových provazů připevněných k jeho tělu. Při skoku zažívá momenty plné vzrušení a adrenalinu, kdy se pohybuje volně ve vzduchu a mnohokrát si protiřečí ve volbě mezi strachem a odvahou.

Most Bloukrans je oblíbený zejména díky svým unikátním vlastnostem a okolní krajině. Skok z tohoto místa nabízí nádherný výhled na okolní divokou přírodu, kterou tvoří impozantní zelené hory a řeka Bloukrans obtékající údolím. Je to bezpochyby jeden z nejmalebnějších míst, které lze na východním pobřeží Jihoafrické republiky nalézt.

Pro zájemce o bungee jumping z Bloukrans Bridge je zde k dispozici profesionálně vyškolený tým a nejmodernější vybavení. Každý skok je pečlivě připraven a monitorován, aby se zajistila maximální bezpečnost a zážitek. Bezpečnostní opatření jsou na prvním místě, a proto se každý účastník musí podrobit přísným standardům a zdravotnímu vyšetření.

Bungee jumping z Bloukrans Bridge je nejen pro dobrodruhy, ale i pro ty, kteří chtějí překonat své strachy a vytvořit si nezapomenutelný a odvážný zážitek. Je to i příležitost pro páry, partu přátel či rodiny, kteří chtějí zažít něco neobvyklého a dávat dohromady příběhy, které budou sdílet dlouho po skončení dovolené.

Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice je nepochybně jedním z nejvíce vzrušujících míst na světě pro bungee jumping. Svou jedinečnou kombinací krásného okolního prostředí a nesmírného vzrušení nabízí jedinečný zážitek pro všechny, kteří se odváží vyskočit ze své komfortní zóny a prožít něco mimořádného.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky