Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)

Dovolená Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Bahamy jsou pro mnoho lidí synonymem krásných pláží, průzračného moře a dokonalého odpočinku. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, je třeba zavítat do Dunmore Town na Harbour Island. Tento malý ostrov leží na severu Baham a nabízí nejen dokonalé prostředí pro relaxaci, ale také možnost prozkoumat mnohé přírodní krásy.

V Dunmore Town najdete množství krásných pláží, které patří k těm nejlepším na světě. Nevynechejte například Pink Sand Beach, která svůj název dostala podle růžového písku, který zde najdete. Tento krásný písek je výsledkem kombinace bílého písku, mnohých korýšů a malých mořských organismů, kteří se tak dokážou přizpůsobit okolnímu prostředí. Pláž Pink Sand Beach patří k místům, které byste si měli při návštěvě Baham určitě nenechat ujít. Nebojte se ani vyzkoušet některé z mnoha vodních aktivit, které zde můžete praktikovat, jako je šnorchlování, potápění, rybaření nebo plachtění.

V Dunmore Town naleznete i mnohé další zajímavé místa, které stojí za návštěvu. Například můžete prozkoumat dodnes funkční světlo maják, který slouží k navigaci lodí v okolí ostrova. Velice zajímavým místem je i ruiny starobylého kostela Christ Church, který byl postaven ještě v 18. století.

Všude kolem Dunmore Town najdete také bohatou faunu a flóru, které se můžete v rámci některé z mnoha prohlídkových tras dostat zblízka. Ostrovem se táhnou četné stezky a značené cesty, po kterých se můžete pohybovat i na kole nebo na koni. Doporučit lze například cestu ke skalám The Devil’s Backbone, což jsou oblasti, kde se mísí Atlantský a Karibský oceán. Návštěva Dunmore Town tak bude mít co nabídnout i těm nejnáročnějším turistům.

Dunmore Town nabízí i bohatou nabídku restaurací, barů a hotelů, které jsou připraveny poskytnout všem návštěvníkům služby na nejvyšší úrovni. Můžete si zde například dopřát pravou bahamskou kuchyni s mnohými rybími specialitami, nebo se osvěžit místními koktejly a drinky.

Pokud hledáte místo, kde si odpočinete a zároveň se dostanete do kontaktu s krásami přírody, pak byste měli zvážit návštěvu Dunmore Town na Harbour Island. Jedná se o ideální místo pro romantickou dovolenou, dovolenou s rodinou, nebo pro ty, kteří chtějí prozkoumat množství zajímavý přírodních krás. Zkrátka, Dunmore Town a Bahamy jako celek, nemůžou rozhodně nikoho zklamat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


1. Jak se dostanu na Harbour Island na Bahamách?
- Nejrychlejší způsob je vzít si letecký let na mezinárodní letiště v North Eleuthera a poté přejet trajektem nebo taxíkem do Dunmore Town na Harbour Island.

2. Jaké jsou nejlepší pláže na Harbour Island?
- Harbour Island je známý svými krásnými plážemi, jako je například Pink Sand Beach, která svůj název dostala díky růžovému odstínu písku. Další populární pláže jsou například North Beach a Government Dock Beach.

3. Co dělat v Dunmore Town na Harbour Island?
- Dunmore Town nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky, jako je například procházka historickým centrem města, návštěva krásných kostelů a muzeí, potápění, šnorchlování, rybaření a relaxace na pláži.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace na Harbour Island?
- Na Harbour Island najdete širokou škálu restaurací, které nabízí různé kuchyně. Mezi nejpopulárnější restaurace patří například The Landing, Rock House Restaurant a Sip Sip.

5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Harbour Island?
- Nejlepší čas na návštěvu Baham a tedy i Harbour Island je od prosince do dubna, kdy je zde teplé a slunečné počasí. Díky tomu můžete plně využít krásných pláží a aktivit na ostrově.

6. Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování na Harbour Island?
- Na Harbour Island najdete různé možnosti ubytování, jako jsou hotely, pronájmy apartmánů a soukromé vily. Některé z nejluxusnějších hotelů na ostrově jsou například The Ocean View Club, Pink Sands Resort a Coral Sands Hotel.

7. Jsou na Harbour Island nějaká ostatní města nebo atrakce k návštěvě?
- Na ostrově Harbour Island se nachází převážně malé vesnice a osady, ale můžete se také vydat na výlety do okolních ostrovů, jako je například ostrov Eleuthera, kde najdete další zajímavosti a atrakce.


Počasí Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Bahamy jsou známé svým nádherným počasím a jedním z nejzajímavějších míst, kde si můžete užívat slunce, teplého moře a bílé písečné pláže, je Dunmore Town na Harbour Island. Tato malebná destinace leží ve východní části Baham a nabízí idylické prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Dunmore Town má tropické klima s horkými a vlhkými léty a mírnými zimami. Teploty se pohybují kolem 26 °C až 32 °C po celý rok, což z ní činí ideální místo pro dovolenou. Návštěvníci si mohou užít průměrnou denní teplotu okolo 28 °C, což je dokonalé počasí pro plážování, potápění a další volnočasové aktivity.

Léto na Bahamách je charakterizováno vysokou vlhkostí vzduchu a nízkými srážkami. Období mezi červnem a listopadem je považováno za hurikánovou sezónu, a i když Bahamy nejsou vždy přímo postiženy, je stále dobré sledovat předpovědi počasí a návštěvníci by měli být připraveni na možný výskyt nepředvídatelných bouří.

Zima na Bahamách je relativně mírná a suchá. Mírnější teploty přinášejí příjemnější podmínky pro turisty, kteří si chtějí užít vodní sporty, potápění nebo procházky po pláži. Denní teploty se pohybují kolem 22 °C až 26 °C a noci jsou příjemně chladné s teplotou kolem 16 °C.

Vzhledem k idylickému počasí je Dunmore Town na Harbour Island velmi oblíbeným místem pro turisty z celého světa. Turisté si zde mohou užívat slunečního svitu po většinu roku a prozkoumávat krásy Karibiku. Pláže jsou zde čisté, jemné písky jsou bílé a voda je azurově modrá. Toto místo je rovněž oblíbené mezi potápěči a šnorchlaři díky úžasným korálovým útesům.

Pokud chystáte dovolenou na Bahamách, Dunmore Town na Harbour Island je jedním z nejlepších míst, kde si můžete užít nádherné počasí a jedinečné prostředí. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro plážování, potápění nebo procházky po historických ulicích, rozhodně nebudete zklamáni. Příroda, kultura a dovolená snů na Bahamách vás zcela pohltí a zanechá vám nezapomenutelné vzpomínky.


Letenka Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Dunmore Town, které se nachází na malém ostrově Harbour Island v Bahamách, je jedním z nejmalebnějších a nejpopulárnějších turistických míst v této oblasti. Jeho exotické pláže s bílým pískem, tyrkysovým mořem a idylickou atmosférou přitahují návštěvníky z celého světa.

Dunmore Town, původně pojmenované po guvernéru Baham Johnu Murray Dunmoreovi, je největším sídlem na ostrově Harbour Island a zároveň jediným městem. Je to unikátní místo, které si zachovalo svůj koloniální ráz. Jeho upravené uličky, pastelově zbarvené domy a historické budovy vytvářejí kouzelnou atmosféru.

Jednou z hlavních atrakcí Dunmore Town je jeho nádherná pláž, Rose Island Beach. Tato písečná pláž je považována za jednu z nejhezčích na Bahamách a světe. Její jemný bílý písek, modré moře a palmové stromy tvoří idylický ráj, který láká k relaxaci a užívání si slunečních paprsků.

Další oblíbenou aktivitou v Dunmore Town je potápění. Město leží v blízkosti Velké bariérové stěny, jednoho z největších koralových útesů na světě. Potápěči se mohou těšit na nádherné korálové zahrady, tropické ryby a dokonce i možnost vidět žraloky. Pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou se potápět, je tu také možnost šnorchlování, kdy mohou obdivovat fantastický podvodní svět z hladiny moře.

Dunmore Town má také svůj vlastní charakteristický styl a atmosféru. Město je plné malých butiků, uměleckých galerií a tradičních bahamských restaurací. Návštěvníci se mohou projít úzkými uličkami se zdobenými domy a objevovat místní řemesla a kulturu.

Pro ty, kteří mají rádi historii, je tu také možnost navštívit Historic Dunmore Town, což je památková rezervace, kde se nachází několik historických budov a památek. Mezi nejvýznamnější patří například anglikánský kostel Holy Trinity Chapel, který pochází z 19. století.

Přístup do Dunmore Town je poměrně snadný díky letenka Bahamy, která je k dispozici z mnoha mezinárodních letišť. Po příletu do mezinárodního letiště Lynden Pindling v Nassau je potřeba se dopravit lodí na ostrov. Cesta trvá přibližně 3 hodiny, ale pohled na krásnou krajinu a modré moře stojí za to.

Dunmore Town na Bahamách je skutečným rájem pro milovníky slunce, moře a pláže. Jeho okouzlující atmosféra, krásné pláže a bohatá kultura představují jedinečný zážitek, který si návštěvníci budou pamatovat ještě dlouho.


Ubytování Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších karibských ostrovů. A pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a odpočinek, pak Dunmore Town na ostrově Harbour Island je pro vás to pravé.

Dunmore Town je největším městem na ostrově Harbour Island, který se nachází v severovýchodní části Baham. Město je známé svou nádhernou přírodou, tyrkysovými plážemi a úchvatnými korálovými útesy. Je to opravdu malé a malebné městečko, které nabízí autentickou atmosféru a pohodlnou pohostinnost.

Co se týče ubytování, Dunmore Town má pro návštěvníky širokou škálu možností. Zde najdete luxusní hotely, soukromé vily, penziony a dokonce i možnost kempování. Nejdůležitější je však to, že každý z těchto druhů ubytování vám poskytne jedinečný zážitek a umožní vám překrásný pobyt na Bahamách.

Pokud si přejete nalézt ubytování v luxusním hotelu, pak máte na výběr z několika prestižních možností. Tyto hotely nabízejí prvotřídní vybavení, exkluzivní služby, soukromé pláže a fantastické restaurace. Skvělým příkladem je Pink Sands Resort, který je jedním z nejluxusnějších ubytování na ostrově. Tento resort se nachází přímo na pláži s růžovým pískem a nabízí elegantní pokoje, luxusní bazén a širokou škálu wellness služeb.

Pokud preferujete více intimní atmosféru, pak byste mohli zvolit pobyt v soukromé vile. Mnoho majitelů vily na Dunmore Town nabízí své luxusní domovy k pronájmu. Tyto vily jsou obklopeny krásnou zahradou a nabízejí plně vybavené kuchyně, soukromé bazény a nádherné výhledy na oceán. Je to ideální možnost pro ty, kteří hledají soukromí a luxusní ubytování.

Pokud jste na cestách s menším rozpočtem, můžete se rozhodnout pro penzion nebo levný hotel. Dunmore Town nabízí mnoho cenově dostupných možností ubytování, které vám přesto poskytnou veškeré pohodlí a pohostinnost. Předávají pokoje s výhledem na moře, snídaně a bezplatné Wi-Fi. Tyto hotely jsou také ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat město a okolí a spát pouze v hotelu.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost ubytování, Dunmore Town vám přinese neobyčejný zážitek. Ostrov Harbour Island je plný přírodních krás, jako jsou roztomilé růžové pláže, průzračné moře a úchvatné korálové útesy ideální pro potápění. Dunmore Town je také oceňováno pro svou autentickou architekturu, nedotčenou přírodu a klidnou atmosféru.

Pokud se chystáte na Bahamy a Dunmore Town je vaším vybraným cílem, nezapomeňte si zarezervovat ubytování s dostatečným předstihem. Město je oblíbeným turistickým cílem během celého roku a ubytovací kapacity se mohou rychle zaplnit.

Buďte připraveni na úžasné výhledy, pohodlí a nezapomenutelný pobyt na Bahamách. Dunmore Town vám poskytne veškeré předpoklady pro dokonalou dovolenou.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky