Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Panama El Palmar

Dovolená Panama El Palmar


Panama je exotická destinace ležící na jihozápadě Střední Ameriky, která nabízí návštěvníkům nezapomenutelnou dovolenou plnou krásných pláží, tropického klimatu a bohaté biodiverzity. Jednou z nejoblíbenějších pláží v této oblasti je El Palmar, který přitahuje milovníky surfování i ty, kteří si chtějí jen tak užít pobyt na pláži.

El Palmar se nachází na severozápadě Panama City, v provincii San Carlos. Tato pláž je známá svými dlouhými a širokými písečnými plážemi, které jsou ideální pro procházky, opalování a večerní pikniky. Díky své poloze je El Palmar také oblíbeným místem pro surfaře, protože zde panuje ideální kombinace vln a větru.

Pokud máte zájem o surfování, můžete se zde připojit k některé z místních surfařských škol nebo si pronajmout surfboard. El Palmar je ideální pro začátečníky, protože zde najdete mírné vlny a profesionální instruktory, kteří vás naučí základy surfování. Pro pokročilé surfaře jsou k dispozici i náročnější vlny, které vám poskytnou výzvu a vzrušení.

Pokud nejste zrovna do surfování, můžete si užít i jiné aktivity na pláži El Palmar. Můžete si zahrát plážový volejbal, pronajmout si paddleboard nebo si prostě jen lehnout na pláži a relaxovat. V okolí pláže najdete také různé restaurace a bary, kde si můžete vychutnat místní speciality a osvěžující nápoje.

Kromě pláží nabízí Panama také několik přírodních rezervací a parků, které stojí za návštěvu. Například národní park Soberanía se nachází nedaleko Panamy City a je domovem mnoha druhů ptáků, savců a rostlin. Můžete se vydat na turistiku nebo pozorování ptáků a prozkoumat krásu panamské přírody.

Další zajímavou atrakcí je Panamský průplav, který spojuje Atlantický oceán s Tichým oceánem. Můžete si vybrat z různých lodních výletů a prozkoumat průplav a jeho okolí. Uvidíte nákladní lodě, které překonávají obrovské plavební komory a projíždějí mezi dvěma oceány.

Pokud plánujete dovolenou v Panamě, nezapomeňte zařadit na svůj itinerář také návštěvu pláže El Palmar. Tato krásná pláž nabízí nejen možnost surfování, ale také relaxaci a procházky. Navíc v okolí se nachází mnoho dalších atraktivit, které stojí za objevení.


Počasí Panama El Palmar


Panama El Palmar je malebné město v Panamě, které se nachází na panoramatickém ostrově El Palmar. Ačkoli je tato část Panamy malá, je známá svým jedinečným a překrásným počasím.

Počasí v Panama El Palmar je příjemné po celý rok, přičemž teploty zde zřídka kdy klesají pod 25 °C. V létě, tedy od prosince do dubna, teploty mohou dosahovat až 35 °C, což je ideální pro milovníky slunečního hřejivého počasí. V zimě, od května do listopadu, teploty se snižují na příjemných 27 °C.

Jediným omezením pro návštěvníky může být období dešťů, které přechází přibližně od května do listopadu. Během tohoto období se v El Palmaru protrhne nebe a prší. Avšak dešťové srážky jsou často krátkodobé a sluneční paprsky rychle přicházejí zpět. Právě díky těmto dešťovým srážkám je Panamská flora tak bohatá a zelená, a dává obyvatelům i návštěvníkům možnost obdivovat nádherný zelený podrost a rozmanité květiny.

Pokud jste milovníci vodních sportů, jako je surfování nebo kajak, Panama El Palmar je pro vás skvělým cílem. Právě kontinuální přítomnost silných větrů dělá z této oblasti ideální místo pro tyto aktivity. Především večerní hodiny nabízejí ideální podmínky pro surfování díky vítrům vycházejícím ze západu.

Je možné, že v průběhu vaší návštěvy narazíte na místní festival či událost v Panama El Palmar. Místní lidé zde milují hudbu, tancování a slaví různé tradice. Tyto události často nabízejí jedinečnou příležitost poznat místní kulturu a setkat se s přátelskými obyvateli.

Celkově lze říci, že Panama El Palmar nabízí ideální podmínky pro ty, kteří hledají příjemné počasí, nádhernou pláž a kulturu. Bez ohledu na roční období si zde můžete užít slunečního hřejivého počasí a nádhernou přírodu. Surfovat, procházet se po pláži, ochutnat místní speciality nebo sejít se s místními lidmi při festivalu - to jsou jen některé z aktivit, které můžete očekávat při návštěvě tohoto krásného místa. Pokud hledáte kombinaci odpočinku, dobrodružství a kultury, Panama El Palmar je pro vás ideální destinací.


Letenka Panama El Palmar


Pokud se chystáte na dovolenou do Panamy, určitě si nenechte ujít krásnou pláž El Palmar. Tato malebná pláž se nachází na Tichomořském pobřeží Panamy poblíž města San Carlos. Ať už jste milovníkem surfování, relaxace na pláži nebo pozorováním úchvatné přírody, El Palmar vám nabídne všechno to a ještě mnohem víc.

El Palmar je známý svými dokonalými surfařskými podmínkami, které si zde můžete vychutnat po celý rok. Pravidelně zde přicházejí vysoce kvalitní vlny, které jsou ideální pro jak začátečníky, tak i pokročilé surfaře. Pokud se chcete naučit surfovat, můžete využít letní surfařské tábory nebo si najmout instruktora, který vás provede základy. Pro ty, kteří si surfují už užívají, v El Palmar je také několik surfařských škol, kde si můžete dopřát další pokročilé lekce.

Kromě surfování můžete také relaxovat na pláži a užívat si slunce. Pláž El Palmar nabízí dlouhý pás bílého písku a průzračnou modrou vodu, což je ideální prostředí pro odpočinek a koupání. Zdejší pláž také není tak přeplněná jako jiné turistické destinace a je proto perfektním místem na únik od každodenního shonu.

El Palmar je situován v blízkosti záplavového lesa Mangroves, který je domovem mnoha unikátním druhům flóry a fauny. Prozkoumat tuto exotickou biosféru je jedinečný zážitek, který stojí za to zažít. Můžete se vydat na lodní výlet po řece, který vás zavede přímo do srdce mangrovového lesa. Během této plavby budete mít příležitost spatřit želvy, krokodýly, ptáky a další zvířata, která obývají toto fascinující ekosystém.

Pokud jste milovníky dobrodružství, můžete se také vydat na výlet do nedalekého národního parku Soberania. Tento park je jedním z nejvýznamnějších přírodních rezervací v Panamě a nabízí nádherné turistické trasy, které vedou k malebným vodopádům a vyhlídkovým bodům s úchvatnými výhledy na okolní krajinu.

Cestování do El Palmar je žádný problém, jelikož existuje mnoho letenek do Panamy nabízených leteckými společnostmi. Můžete si vybrat mezi přímou letenkou nebo můžete zvolit přestup v jednom z evropských nebo amerických letišť. Po příletu do Panamy bude trvat asi jednu hodinu, než se dostanete do El Palmar.

El Palmar je skutečně jedinečným místem na Tichomořském pobřeží Panamy. Surfování, odpočinek na pláži a zážitky z přírody – bude to dovolená, kterou jistě nezapomenete.


Ubytování Panama El Palmar


Panama El Palmar je krásné a klidné místo, které se nachází na pacifickém pobřeží Panamy. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají dovolenou plnou relaxace a zároveň nechtějí být příliš daleko od civilizace. Nejdůležitější část každé dovolené však je samozřejmě ubytování. V tomto článku Vám přiblížíme, jaké možnosti ubytování Panama El Palmar nabízí.

Nejprve však musíme upozornit, že v El Palmaru neexistují žádné velké hotelové komplexy. Místo toho zde najdete spoustu menších hotelů, penzionů a apartmánů. Tyto ubytovací možnosti nabízejí především relaxaci a pobyt v krásné přírodě, kde si můžete užít klid a ráno se probouzet přímo u pláže.

Nejpříjemnější možností ubytování jsou bezesporu bungalovy. Ty jsou obvykle postaveny přímo u pláže a nabízejí dokonalý výhled na oceán. Většinou jsou vybaveny kuchyňským koutem, koupelnou a terasou, kde si můžete vychutnat svůj ranní kávový rituál. Pokud zdůrazňujete pohodlí a soukromí, bungalovy jsou pro Vás tou nejlepší volbou.

Další možností jsou apartmány. Ty jsou vhodné pro ty, kteří chtějí mít více prostoru a soukromí než-li v hotelovém pokoji. Apartmány jsou obvykle vybaveny kuchyňským koutem, posezením a někdy i balkónem. Pokud plánujete dovolenou se svou rodinou nebo skupinou přátel, apartmán je ideální volbou.

Pakliže hledáte něco více luxusního, určitě oceníte hotelové pokoje. Ty nabízejí nadstandardní vybavení, jako jsou balkony s výhledem na oceán nebo velké postele. V hotelové restauraci si můžete vychutnat místní delikatesy a využít další služby, jako je například bazén.

Kromě toho můžete zvolit i ubytování v penzionu. Ty jsou obvykle menší a nabízejí soukromí a atmosféru jako u doma. Pokud cestujete s omezeným rozpočtem, penziony v El Palmaru jsou ideální volbou.

V El Palmaru se nachází i surferské hostely, které jsou oblíbené mezi surfaři z celého světa. Ty jsou obvykle spojené s půjčovnami surfů a instruktory, kteří Vám rádi pomohou vylepšit Vaše surfařské dovednosti.

Výběr ubytování v El Palmaru závisí hlavně na Vašich představách o dovolené. Pokud hledáte soukromí a klid, bungalowy a apartmány by mohli být tou správnou volbou. Pokud Vám naopak vyhovuje klasické hotelové ubytování, můžete zvolit některý z menších hotelů v El Palmaru. Jakoukoli variantu však zvolíte, určitě si užijete krásné a relaxační dny na pacifickém pobřeží Panamy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Panama El Palmar


Zde jsou některé z nejčastějších dotazů týkajících se Panama El Palmar a odpovědi na ně:

1. Kde se nachází Panama El Palmar?

Panama El Palmar se nachází v provincii Los Santos, zhruba 4 hodiny jízdy jižně od Panamy City.

2. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Panama El Palmar?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Panama El Palmar, je vzít si autobus nebo pronajmout si auto a jet po dálnici Panamerické, která spojuje Panamu s celým jižním Kostarikou.

3. Jaké aktivity nabízí Panama El Palmar?

Panama El Palmar je dobře známý svými plážemi ideálními pro surfování, ale také tady můžete provozovat další outdoorové aktivity, jako je např. rybaření, potápění nebo projížďka na koni.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Panama El Palmar?

Nejlepší čas na návštěvu Panama El Palmar je od prosince do dubna, kdy jsou mnohé pláže čisté a bez špíny. Během této doby je také největší příležitost k surfování.

5. Jak jsou tam ubytovací možnosti?

V Panama El Palmar jsou k dispozici různé ubytovací možnosti, jako jsou hotely, apartmány a hostely, které se nacházejí v blízkosti pláže. Některé z těchto míst nabízejí také surfařské lekce a výbavu.

6. Je bezpečné cestovat do Panama El Palmar?

Panama El Palmar je poměrně bezpečné místo pro turisty, nicméně jako v každé jiné oblasti, je důležité být obezřetný a nechat si své cennosti v bezpečí.

7. Jaké jsou nejlepší restaurace v Panama El Palmar?

Mezi nejlepší restaurace v Panama El Palmar patří Las Hamacas, Restaurante Pizzeria Rizzo a Restaurante La Barca de Samara, které nabízejí tradiční panamská jídla, ale také mezinárodní kuchyni.

8. Je nutné mít vízum pro návštěvu Panama El Palmar?

Návštěvníci z některých zemí mohou potřebovat vízum pro vstup do Panamy. Evidentně, aby se vyhnuli nezbytným problémům, doporučuje se ověřit platnost víza před cestou.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky