Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Tchaj-wan Fulong Beach

Nejčastější dotazy a odpovědi Tchaj-wan Fulong Beach


1. Jak se dostanu na pláž Fulong z Tchaj-peje?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na pláž Fulong z Tchaj-peje, je vlakem. Z Tchaj-peje se můžete vydat na vlakové nádraží Fulong, což trvá přibližně 1,5 hodiny. Vlaky jezdí často a jsou pohodlným způsobem dopravy.

2. Jaké jsou vstupní poplatky na pláž Fulong?
- Vstup na pláž Fulong je zdarma. Nemusíte platit žádný vstupní poplatek, abyste si mohli užít plážového dne.

3. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu pláže Fulong?
- Nejlepší doba pro návštěvu pláže Fulong je v létě, zejména během července a srpna. V těchto měsících je teplota vody příjemně teplá a počasí je ideální pro plavání a opalování.

4. Jaké aktivity jsou k dispozici na pláži Fulong?
- Na pláži Fulong si můžete užít různé aktivity, jako je plavání, opalování, piknikování nebo jízdu na vodním skútru. Také se zde konají různé plážové festivaly a akce.

5. Kde se dá dobře najíst v okolí pláže Fulong?
- V okolí pláže Fulong najdete různé restaurace a stánky s jídlem. Můžete si vychutnat tradiční tchajwanskou kuchyni, mořské plody a další dobroty. Ujistěte se, že ochutnáte místní speciality, jako je například krevetový toast nebo pokec.

6. Jaká je doporučená délka pobytu na pláži Fulong?
- Doporučuje se strávit na pláži Fulong alespoň půl dne, abyste si opravdu užili atmosféru a aktivity nabízené na pláži. Pokud máte čas, můžete zde strávit celý den a prozkoumat i okolní oblasti.

7. Mohu si pronajmout slunečník nebo lehátko na pláži?
- Ano, na pláži Fulong si můžete pronajmout slunečník nebo lehátko. Pronájem je dostupný za přijatelnou cenu a můžete si tak užít pohodlné polehávání na pláži.

8. Je na pláži Fulong dostatek parkovacích míst?
- Ano, na pláži Fulong je dostatek parkovacích míst pro automobily. Pokud přijedete autem, můžete si najít parkovací místo v blízkosti pláže.

9. Existují blízké ubytovací možnosti kolem pláže Fulong?
- Ano, kolem pláže Fulong se nachází různé ubytovací možnosti, včetně hotelů, hostinců a penzionů. Můžete si vybrat ubytování podle svých preferencí a rozpočtu.

10. Je pláž Fulong vhodná pro rodiny s dětmi?
- Ano, pláž Fulong je vhodná pro rodiny s dětmi. Pláž je dobře udržovaná, voda je přístupná a plážové aktivity jsou bezpečné pro děti.


Letenka Tchaj-wan Fulong Beach


Tchaj-wan je ostrov, který se nachází východně od Číny a patří mezi oblíbené turistické destinace Asie. Jedno z míst, které stojí za návštěvu, je Fulong Beach. Toto malebné letovisko se nachází v severovýchodní části ostrova a nabízí návštěvníkům nádhernou pláž, fascinující přírodu a mnoho zajímavých aktivit.

Fulong Beach je známá svým bílým pískem a azurově modrou vodou. Rozkládá se na délku asi 3 kilometry a je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit den na slunci a užívat si teplého tropického klimatu. Pláž je dobře udržována a nabízí širokou škálu aktivit, jako je plavání, opalování nebo jízda na kajaku. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a turisté se zde mohou setkat se skutečným tchajwanským pohostinstvím.

Dalším lákadlem Fulong Beach je Turtle Island, což je malý sopečný ostrov nedaleko pobřeží. Lze se sem dostat loďkou a odhalit krásu korálového útesu, zatímco se potápíte v průzračné vodě. Turtle Island je také domovem mnoha druhů mořského života, které jsou fascinující pro milovníky přírody a potápěčských nadšenců.

Pokud jste dobrodružní duchové, Fulong Beach nabízí také možnost půjčení jízdního kola a projet se po nedalekém pobreží. Existuje zde cyklostezka o délce přes 20 kilometrů, která vede kolem malebných vesnic a přírodních scenérií. Cyklisté si zde mohou užívat panoramatické výhledy a prozkoumávat tajemná místa, která by jinak mohla zůstat skrytá.

Za zmínku stojí také Fulong Beach Festival, který se koná každý rok v létě. Festival trvá několik dní a nabízí mnoho kulturních aktivit, včetně koncertů, tanečních vystoupení a tradičních pietních obřadů. Místní kuchyně je také silně zastoupena, takže turisté si mohou vychutnat pokrmy, které jsou charakteristické pro tuto oblast.

Pro cestovatele, kteří se chtějí ubytovat v blízkosti Fulong Beach, je zde nabídka hotelů a resortů, které mají vynikající ubytovací služby a výhled na oceán. Náklady na letenku do Tchaj-wanu jsou dostupné a mohou se lišit v závislosti na sezóně. Doporučuje se si předem rezervovat letenku a zjistit, kdy je nejlepší čas navštívit Fulong Beach a ostrov Tchaj-wan.

Fulong Beach je opravdu jedinečným místem, které nabízí kombinaci krásné pláže, úchvatné přírody a kulturních zážitků. Je to ideální destinace pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou na slunci, prozkoumat fascinující mořský život a poznat kulturu Tchaj-wanu.+


Ubytování Tchaj-wan Fulong Beach


Tchaj-wan je krásnou zemí, plnou pozoruhodností a krásných míst. Jedno z nich je Fulong Beach, které se nachází asi 1 hodinu jízdy od Taipei. Pokud se chystáte navštívit toto místo, určitě se vám bude hodit informace o ubytování.

Fulong Beach je oblíbenou destinací mezi turisty, což znamená, že je zde mnoho možností, jak se ubytovat. Nejčastější variantou jsou hotely a penziony v okolí pláže.

První variantou ubytování jsou hotely. V blízkosti pláže se nachází několik hotelů různé kategorie a cenového rozpětí. Pokud hledáte pohodlí a luxus, potom se můžete ubytovat třeba v hotelu Fullon Fulong, který je velmi rodinný a nabízí nádherný výhled na moře. Pokud hledáte levnější možnost, určitě oceníte Sunrise Villa, což je ekonomický hotel, který má perfektní umístění a čisté pokoje.

Další možností je ubytování v penzionech a hostelích. Tyto možnosti jsou ideální, pokud cestujete na Tchaj-wan za účelem prozkoumávání míst, nikoli za účelem luxusu. Pokud hledáte cenově dostupné řešení, můžete si vybrat penziony jako jsou Fulongmu Bed & Breakfast, které nabízí pohostinnost a skvělou možnost porozumět místnímu životu.

Za zmínku stojí také kempování na pláži Fulong. Pokud máte své vlastní vybavení a chcete si užít zážitek z kempování, můžete si pronajmout kempovací místo, což je nejlevnější varianta pro zbytné a nezávislé cestovatele.

Celkově vzato, Fulong Beach je krásným místem, které stojí za návštěvu. Pokud se chystáte navštívit Tchaj-wan, určitě byste měli zvážit ubytování v této oblasti a užít si krásu této lokalit, kterou Tchaj-wan nabízí.


Počasí Tchaj-wan Fulong Beach


Tchaj-wan je krásný ostrov umístěný v Tichém oceánu a je známý svými úchvatnými plážemi a přírodními scenériemi. Jednou z nejoblíbenějších pláží na Tchaj-wanu je Fulong Beach, která se nachází v severovýchodní části ostrova.

Fulong Beach se rozprostírá na více než 3 kilometry a nabízí nádherný písek, jemné vlny a čisté azurové moře. Pláž je velkým lákadlem pro turisty i místní obyvatele, zejména v letních měsících. Lidé sem přicházejí relaxovat, opalovat se, plavat a zapojit se do různých vodních aktivit.

Počasí na Fulong Beach je typické pro severovýchodní Tchaj-wan. Letní měsíce jsou teplé a vlhké, s vysokými teplotami dosahujícími až 35°C. Někdy mohou být doprovázeny vyšší vlhkostí vzduchu, což může způsobovat mírné nepohodlí při pohybu venku. Je proto důležité si vzít s sebou dostatek vody a opalovacího krému.

V zimě se teploty pohybují kolem 15-20°C, což je ideální pro procházky podél pláže nebo pro pikniky s rodinou a přáteli. Vzhledem k tomu, že Fulong Beach je na severním pobřeží ostrova, zde mohou docházet k silným nočním větrům. Je důležité být na tato místní počasí připraven a mít oblečení na ochranu před chladem.

Jaro a podzim jsou mezi návštěvníky Fulong Beach také oblíbené. Teploty se pohybují mezi 20-30°C a jsou příjemné a vhodné pro různé venkovní aktivity. Toto období také nabízí nižší vlhkost vzduchu, což znamená ideální podmínky pro procházky podél pláže a koupání. Mnoho turistů také navštěvuje tuto pláž v těchto ročních obdobích, aby unikli vysokým teplotám letního období.

Fulong Beach není jen o opalování a koupání, ale také o aktivitách na pobřeží. K dispozici jsou například pronájem vodních skútrů, kajaků a paddleboardů, které si turisté mohou pronajmout a strávit příjemné chvíle na vodě. Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství, je zde také populární plážový fotbal a plážový volejbal.

Fulong Beach je skvělým místem pro strávení dovolené nebo pro relaxaci o víkendu. Krásná pláž a příjemné počasí dělají z tohoto místa skutečný ráj pro plážové aktivity. Ať už sem přijedete v létě, na podzim nebo kdykoliv jindy, jistě zde zažijete nezapomenutelný pobyt.


Dovolená Tchaj-wan Fulong Beach


Dovolená na Tchaj-wanu: Objevte krásu ažuru na pláži Fulong

Tchaj-wan je ostrov ležící na východě Asie, který nabízí nespočetná místa krásy a úžasné přírodní scenérie. Mezi jedno z nejatraktivnějších míst na tomto ostrově patří pláž Fulong, která se nachází na severovýchodě ostrova v okrese Xinbei. Fulong je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou na pláži, ale také nabízí spoustu aktivit pro dobrodružné duše. Připravte se na nádhernou kombinaci písku, vody a slunce.

Když se řekne Tchaj-wan, pravděpodobně si většina lidí okamžitě představí jeho rušné a moderní město, Taipei. Ale zemi ještě tvoří krásné pobřeží, které stojí za to objevit. Pláž Fulong se rozprostírá na délce téměř 3 kilometrů a nabízí krásný písek a čistou vodu. Je to ideální místo pro slunění, pikniky nebo jen pro procházky podél břehu. Můžete si také zapůjčit šnorchlovací vybavení nebo se věnovat rybaření, kterým se na Tchaj-wanu věnují místní obyvatelé.

Fulong je také populární mezi windsurfaři, díky svému větrnému podnebí. Pokud jste fanouškem adrenalinového vodního sportu, budete mít určitě co dělat na místní pláži. K dispozici jsou také místní instruktoři, kteří vás mohou naučit, jak si užít tento sport v bezpečném a kontrolovaném prostředí.

Další zábavou je jízda na růžových kolečkových bruslích, která se stala doslova místní specialitou. Můžete si je vypůjčit na místě a vyrazit na projížďku po písečné pláži. Toto je skvělý způsob, jak si užít okolní scenérie a udržovat se ve formě zároveň.

Kromě samotné pláže Fulong má okolní krajina mnoho dalších atrakcí. Pokud jste milovníkem přírody, určitě navštivte nedaleký národní park Yehliu, který je populární díky svým podivným skalním útvarům a geologickým útvarům. Toto je skutečně jedinečné místo, které je třeba vidět.

K dalším blízkým zajímavostem patří také Tchajwanský železniční muzeum, které se nachází poblíž ve městě Hengchun. Zde si můžete prohlédnout různé historické železniční vozy a dozvědět se více o železniční historii Tchaj-wanu.

Pokud si vyberete dovolenou na pláži Fulong, můžete si být jisti, že dostanete všechno, co potřebujete - skvělou pláž, kvalitní ubytování, vynikající jídlo a spoustu aktivit. Nezáleží na tom, jestli si chcete odpočinout nebo zažít dobrodružství, Tchaj-wan a pláž Fulong jsou skvělou volbou pro vaši dovolenou. Připravte se na nádhernou exotickou destinaci, kterou nebudete chtít opustit!


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky