Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Nizozemsko Rotterdam

Ubytování Nizozemsko Rotterdam


Ubytování v Rotterdamu, druhém největším městě Nizozemska, je snadné a pestré. Můžete si vybrat z různých možností, od luxusních hotelů až po levné hostely a apartmány.

Luxusní hotely v Rotterdamu jsou ideální pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v stylu. Mnoho z nich nabízí krásné výhledy na město a moderní vybavení jako wifi, TV a klimatizaci. Mezi nejlepší hotely v Rotterdamu patří například Mainport Hotel, Hotel New York a nádherný nautical-themed SS Rotterdam Hotel & Restaurants.

Pro ty, kteří chtějí ušetřit na ubytování, jsou v Rotterdamu k dispozici hostely a levné apartmány. Hostely jako King Kong Hostel a Stayokay Rotterdam nabízejí pohodlné a čisté pokoje a společné sdílené prostory pro hosty, jako jsou kuchyňky a obývací pokoje. Směrem k okraji města se také nachází mnoho levných apartmánů, které jsou ideální pro rodiny nebo větší skupiny.

Pro ty, kteří chtějí být blíže ke kultuře města, je možné se ubytovat v historické čtvrti Delfshaven. Nachází se zde mnoho krásných a autentických domů v tradičním stylu Holandska, stejně jako přístavy lodí a množství restaurací.

Pokud cestujete s rodinou, můžete také zvolit apartmán v blízkosti atrakcí jako Rotterdam Zoo nebo Markthal, kde si můžete vychutnat řadu tradičních jídel a specialit.

Celkově vzato, Rotterdam nabízí širokou škálu možností ubytování pro každého. Bez ohledu na to, jaký typ cestování a zájmu máte, v Rotterdamu najdete vhodné ubytování, které vám umožní plně vychutnat si své dovolené v Nizozemsku.


Letenka Nizozemsko Rotterdam


Rotterdam je moderní a pulzující město nacházející se v Nizozemsku. Mnoho lidí se sem vypravuje z různých důvodů - ať už je to kvůli obchodu, turismu nebo studiu. Ať už plánujete krátkodobou nebo dlouhodobou návštěvu, letenka do Rotterdamu je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí objevit krásy tohoto velkoměsta.

Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety do Rotterdamu. Mezi nejznámější patří Air France, KLM, Lufthansa, Ryanair a mnoho dalších. Díky konkurenci mezi těmito společnostmi můžete najít letenky za velmi přijatelné ceny.

Pokud se rozhodnete vydat se na cestu do Rotterdamu, můžete očekávat nejen malebné výhledy na město při přistávání, ale také mnoho zajímavých možností, jak si zde užít čas. Rotterdam je známý svými moderními architektonickými skvosty, jako je například oblíbený mrakodrap Euromast, který nabízí úžasný výhled na celé město.

Další turistické atrakce v Rotterdamu zahrnují ikonický most Erasmus, připomínající plachtící loď, nebo muzeum Boijmans Van Beuningen, které hostí díla od slavných umělců jako je Rembrandt a Vincent van Gogh. Město rovněž nabízí bohatou paletu lahůdek pro milovníky gastronomie, od tradičních nizozemských pokrmů po mezinárodní kuchyni. Po procházce po městě se můžete vydat na procházku podél nabřeží řeky Maas, která nabízí příjemné okamžiky odpočinku a relaxaci.

Pokud plánujete navštívit Rotterdam kvůli obchodním záležitostem, můžete se těšit na moderní a inovativní oblasti, jako je například Rotterdamský přístav. Tento přístav je nejen největším přístavním komplexem v Evropě, ale také jedním z nejdůležitějších na světě. Přístav nabízí mnoho příležitostí pro obchodní setkání a spolupráci.

Díky letenka do Rotterdamu můžete objevit vše, co toto dynamické město nabízí. Bez ohledu na váš důvod návštěvy, budete mít příležitost prozkoumat moderní architekturu, zajímavou historii a bohatý kulturní život Rotterdamu. Před cestou si nezapomeňte zkontrolovat aktuální informace o cestování, včetně platných COVID-19 opatření, která mohou ovlivnit vaši návštěvu.

Získejte svou letenku do Rotterdamu a připravte se na nezapomenutelný zážitek v jednom z nejlepších evropských měst. Ponořte se do atmosféry, okouzlete se krásou a objevujte vše, co Rotterdam má pro vás připravené.


Počasí Nizozemsko Rotterdam


Rotterdam, jedno z hlavních měst Nizozemska, je známé svým mimořádným a proměnlivým počasím. Nacházející se na západním pobřeží země, je ovlivněno Atlantským oceánem, což znamená, že počasí zde může být velmi nepředvídatelné.

Jednou z charakteristických vlastností počasí v Rotterdamu je jeho značná vlhkost. Průměrná roční srážková úroveň dosahuje kolem 800 mm, což znamená, že je zde často deštivo. Deštivé období je většinou od října do ledna, se zvýšenou pravděpodobností srážek. Během tohoto období může být dost chladno, s teplotami kolem 0°C až 10°C.

Nicméně, obecně je rotterdamské počasí mírně a proměnlivě. Teploty během jara (březen až květen) se pohybují mezi 5°C a 15°C, s občasnými dešti a slunečnými dny. Léto (červen až srpen) je obvykle teplé a vlhké, s průměrnými teplotami kolem 20°C až 25°C. Je však třeba připomenout, že teploty mohou kolísat a v horkých dnech mohou dosahovat až 30°C.

Podzim (září a říjen) je obvykle mírné, s teplotami kolem 10°C až 15°C. Většina srážek se vyskytuje v této době a může být i větrno. Zima (prosinec až únor) je obvykle nejchladnějším obdobím, s průměrnými teplotami kolem 0°C až 10°C. Sněhové srážky jsou vzácné, ale mohou se vyskytnout.

Když navštěvujete Rotterdam, je vhodné si předem zkontrolovat předpověď počasí a připravit se na případné změny. Nizozemsko je známé svým rychlým počasím, které se může během dne několikrát změnit. Proto je vhodné mít s sebou deštník a oblečení, které lze snadno přizpůsobit různým povětrnostním podmínkám.

Celkově vzato, rotterdamské počasí je proměnlivé, ale to neznamená, že byste nemohli vychutnat svou návštěvu. Rotterdam je krásné a živé město, které má hodně nabídnout, bez ohledu na počasí. Jen se připravte na různé scény a užijte si to nejlepší, co můžete vidět a zažít, ať už sluníčko září nebo prší.


Dovolená Nizozemsko Rotterdam


Rotterdam je jedno z nejoblíbenějších turistických destination v Nizozemsku. Tato moderní a kosmopolitní město nabízí návštěvníkům pestrou škálu atrakcí a aktivit. Pokud plánujete dovolenou v Nizozemsku, Rotterdam by měl být na vašem seznamu.

Rotterdam je znám svými architektonickými skvosty a moderním pohledem na svět. Po druhé světové válce bylo město téměř kompletně zničeno, což vedlo k jeho přestavbě a rozvoji. Dnes Rotterdam zaujme návštěvníky svými futuristickými stavbami, jako je například tržnice Markthal, Erasmusův most, Kubuswoningen (kostky) a ikonické mrakodrapy De Rotterdam. Tyto stavby dokonale kombinují moderní design s historickým okolím.

Jednou z nejoblíbenějších atrakcí v Rotterdamu je Museum Boijmans Van Beuningen. Toto umělecké muzeum uchovává rozsáhlé sbírky starých mistrů, moderního a současného umění. Dále stojí za to navštívit Euromast, nejvyšší stavbu v Nizozemsku, která poskytuje nádherný výhled na město a okolní krajinu.

Návštěvníci také mohou využít cyklistických stezek, které jsou v Rotterdamu velmi rozšířené. Město je ideální pro cyklistiku, díky své rovinaté krajině a dobře vybudované infrastruktuře. Půjčení kola a prozkoumání okolních oblastí je skvělý způsob, jak poznat Nizozemsko a jeho jedinečnou krajinu.

Rotterdam je také znám svými trhy, které nabízejí místní produkty, potraviny a speciality. Nejznámější je tržiště Markthal, kde naleznete širokou škálu potravin z celého světa. Toto nádherné místo s klenutou střechou je rozhodně nutností pro gurmány.

Pokud máte rádi vodní sporty, Rotterdam je ideální destinací. Rijksmuseum, známé jako nedřídící „loděnice“, nabízí možnost vyzkoušet si různé vodní sporty, jako je například kajak, paddleboarding a windsurfing.

Pokud přijdete do Rotterdamu na jaře, nenechte si ujít květinový korzo jako je Keukenhof, který se nachází nedaleko města. Každý rok je Keukenhof pokrytý nádhernými květinami a je jednou z nejznámějších atrakcí Nizozemska.

Rotterdam nabízí nekonečné možnosti pro zábavu a odpočinek. Nehledě na to, zda jste zájemci o kulturu, architekturu, gastronomii nebo outdoorové aktivity, toto město vám určitě nezklame.

Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou v Rotterdamu, budete mít úžasný zážitek a odnesete si plno nezapomenutelných vzpomínek. Toto město je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají moderní a dynamickou atmosféru v spojení s bohatou kulturou a historií.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nizozemsko Rotterdam


Nejčastěji kladené dotazy a odpovědi o Nizozemsku Rotterdam mohou být:

1. Jaké jsou nejlepší atrakce v Rotterdamu?
- Některé z nejlepších atrakcí v Rotterdamu zahrnují Erasmusovu most, Muzeum Boijmans Van Beuningen, Euromast nebo Maritiem Museum Rotterdam.

2. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Rotterdamu?
- Nejlepší doba na návštěvu Rotterdamu je od dubna do října, kdy je počasí příjemné a město nabízí různé festivaly a události.

3. Jak se dostat do Rotterdamu?
- Rotterdam má vlastní mezinárodní letiště, Rotterdam The Hague Airport, které je dobře propojené s ostatními evropskými destinacemi. Můžete také cestovat do Rotterdamu vlakem nebo autobusem.

4. Co je nejlepší způsob, jak se ve Rotterdamu pohybovat?
- Rotterdam je snadno průchodné město a většina turistických atrakcí je v docházkové vzdálenosti od sebe. Můžete také využít městskou hromadnou dopravu, jako jsou tramvaje, metro a autobusy.

5. Kolik dní bych měl strávit v Rotterdamu?
- Doporučuje se strávit alespoň 2 až 3 dny v Rotterdamu, abyste si mohli užít hlavní atrakce a prozkoumat město.

6. Jaké jsou typické nizozemské speciality, které bych měl ochutnat v Rotterdamu?
- Některé z typických nizozemských specialit, které byste měli ochutnat v Rotterdamu, zahrnují syrovou kouli (gouda), nizozemský slaný rybí sendvič (haring), bitterballen (kuličky s nadýchanou směsí masa) a stroopwafel (skořicový wafle naplněný sirupem).

7. Můžu cestovat na kole v Rotterdamu?
- Ano, Rotterdam je známý svou cyklistickou kulturou a město má skvělé cyklostezky. Můžete si pronajmout kolo a prozkoumat město na kole.

8. Existuje nějaký zajímavý výlet z Rotterdamu?
- Z Rotterdamu můžete podniknout zajímavé výlety do jiných nizozemských měst, jako je Amsterdam, Haag nebo Utrecht. Můžete také navštívit historickou plavbu lodí do deltové oblasti.

Doufám, že vám tyto odpovědi pomohou. Pokud máte další otázky, rád vám pomohu.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky