Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Indonésie Balem Valley

Ubytování Indonésie Balem Valley


Bali, ostrov na jihovýchodě Indonésie, je známý svými neuvěřitelně krásnými plážemi a hory plné exotických rostlin a zvířat. Bali je dokonalým místem pro dovolenou a Bali Valley je jedním z nejlepších míst k ubytování, které ostrov nabízí.

Bali Valley se nachází v srdci zeleného údolí, daleko od rušného města. Jeho umístění nabízí skvělý únik od každodenního shonu a zaručuje, že si turisté užijí skutečně relaxující dovolenou. Tuto idylickou oblast známe tím, že nabízí nádhernou přírodu, ručně vyrobené stavy a nádherné výhledy.

Bali Valley nabízí několik typů ubytování včetně villas, apartmánů a prostorných ložnic, které jsou vytvořeny v klasickém indonéském stylu, zdobené kořeny, dřevem a bambusem. Tyto věci dávají kreativnímu designu na Bali a jeho kultuře speciální smysl.

Vily v Bali Valley jsou dokonalým místem k relaxaci, návštěvě a aby se cítili jako doma. Tyto vily jsou obklopeny zelení a stromy, které vytvářejí pocit klidu a harmonie. Tyto vily jsou vybaveny všemi potřebami pro další pohodlné pobyty v Indonésii. S pohodlnými ložnicemi, prostornými koupelnami a příjemnou obývací částí, se cestovatelé budou cítit doslova jako v bavlnce.

Bali Valley je také známý svými skvělými službami. Personál Bali Valley je přátelský a snadno se s nimi mluví a budou se snažit všechny problémy a potřeby co nejlépe vyřešit.

Bali Valley je také ideálním místem pro ty, kteří hledají dobrodružství. Turisté mohou vyrazit na pěší túry a objevovat krásu Bali, vyzkoušet si surfing, šnorchlování, jízdu na koni, rafting nebo výlet do některé z místních vesnic.

Bali Valley je skvělým místem k pobytu, pokud hledáte klid a komfort. Je ideální pro rodiny, páry nebo jednotlivce, kteří se chtějí odpočinout a načerpat energii. Strávit čas v Bali Valley je pro cestovatele jedinečným zážitkem, který nebudou nikdy zapomenout.

Pokud se tedy chystáte na Bali, neváhejte a zarezervujte si ubytování v Bali Valley, abyste si jej díky příjemnému ubytování mohli opravdu užít.


Počasí Indonésie Balem Valley


Balem Valley, nacházející se v Indonésii, je známá svým unikátním počasím. Ačkoli jde o tropickou oblast, klima zde není typické pro ostatní oblasti Indonésie. Balem Valley totiž leží ve vyšší nadmořské výšce, což ovlivňuje teploty a srážky.

Teploty v Balem Valley jsou obecně mírnější než v jiných částech Indonésie. Klima je zde více chladné a příjemné, s průměrnou roční teplotou kolem 20 °C. V letních měsících (červen až září) se teploměr může vyšplhat na 25 °C, zatímco v zimních měsících (listopad až únor) teploty klesají na přibližně 15 °C. Je to ideální příležitost k úniku před horkým a vlhkým tropickým počasím, které je charakteristické pro jiné části Indonésie.

Srážky v Balem Valley jsou proměnlivé a závisí na ročním období. Nejdeštivější období je v září a říjnu, kdy padne průměrně kolem 200 mm srážek. Naopak v období březen a duben se srážkové hodnoty snižují na přibližně 50 mm. Díky těmto srážkám je vegetace v Balem Valley bohatá a zelená po celý rok.

Na rozdíl od některých částí Indonésie, které jsou ohroženy sezónními tropickými bouřemi a cyklóny, je Balem Valley relativně chráněným územím. Díky své poloze ve vyšší nadmořské výšce je oblast méně náchylná k těmto extrémním povětrnostním jevům. Přesto je však třeba být ostražitý a sledovat místní meteorologické zprávy, protože se i zde mohou vyskytnout nepředvídatelná přírodní nebezpečí.

Balem Valley je často nazývána jako "oáza v tropickém ráji" díky svému příjemnému počasí. Milovníci přírody a outdoorové aktivity budou nadšeni možnostmi, které tato oblast nabízí. Je to ideální místo pro turistiku, horskou cyklistiku a pozorování volně žijících druhů. Turisté mohou také navštívit místní farmy alespoň konečkem nosu ochutnat čerstvě vypečený kávový zrnkový nápoj zde vyrobený.

Balem Valley, s jeho unikátním počasím a nádhernou krajinou, je skvělou volbou pro ty, kteří hledají únik z rušného městského života a chtějí prozkoumat krásu přírody Indonésie. Není divu, že se tato oblast stává stále oblíbenějším cílem turistů z celého světa.


Dovolená Indonésie Balem Valley


Indonésie je nádhernou zemí rozloženou na tisíce ostrovů, které nabízejí návštěvníkům neuvěřitelnou rozmanitost přírodních krás a kulturního bohatství. Jedním z nejoblíbenějších cílů turistů je ostrov Bali a jeho úžasná oblast známá jako Balem Valley.

Balem Valley je horské údolí, které se nachází v centrální části ostrova Bali. Je známé svou malebnou krajinou, která zahrnuje rýžová terasovitá pole, zelené lesy, kaskády, hory a autentická vesnice. Tato oblast je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od rušného turistického ruchu v pobřežních oblastech Bali.

Jednou z nejatraktivnějších aktivit pro návštěvníky Balem Valley je jízda na bicyklu nebo pěší turistika skrz nádherná rýžová pole. Tyto terasovité pole jsou ikonickým symbolem Bali a poskytují nezapomenutelné scenérie. Můžete se projít po úzkých stezkách mezi poli a užívat si klidného okamžiku v harmonii s přírodou.

Dalším nezapomenutelným zážitkem v Balem Valley je návštěva jedné z mnoha autentických vesnic, které se zde nacházejí. Tyto vesnice jsou domovem mnoha domorodých obyvatel, kteří dodnes udržují tradiční zvyky a životní styl. Můžete se setkat s místními lidmi, naučit se o jejich kultuře a tradicích a dokonce se zapojit do jejich každodenních činností, jako je příprava tradičního jídla nebo účast na vesnických slavnostech.

Pokud jste dobrodružné povahy, Balem Valley je také skvělým místem pro trekking a horolezectví. V okolních horách najdete mnoho tras různé obtížnosti, které vás provedou přírodními divy této oblasti. Od horských pevností až po vodopády, zde najdete mnoho ohromujících míst.

Kromě toho Balem Valley nabízí také řadu wellness center a lázní, které vám nabídnou dokonalou relaxaci a regeneraci. Můžete si dopřát tradiční balíček masáží nebo si užít lázně v přírodních horkých pramenech. To vše v kombinaci s okouzlujícím výhledem na horskou krajinu.

Pokud plánujete dovolenou na Bali, nesmíte vynechat návštěvu údolí Balem Valley. Tato malebná oblast nabízí nádherné výhledy, autentickou kulturu a klidné prostředí, které vám umožní skutečně uniknout od každodenního shonu. Bez ohledu na to, zda jste dobrodružné povahy nebo hledáte relaxaci, Balem Valley je tou správnou volbou pro vaši indonéskou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Indonésie Balem Valley


1. Kde se nachází Balem Valley v Indonésii?
Balem Valley se nachází na indonéském ostrově Bali, v blízkosti oblasti Ubud.

2. Jak se dostanu do Balem Valley?
Nejbližším mezinárodním letištěm je Letiště Ngurah Rai v Denpasaru, které je asi hodinovou jízdou od Balem Valley. Z letiště lze využít taxi nebo si pronajmout auto. Místní taxislužby nebo jízda motorkou jsou také častou volbou.

3. Jaké jsou hlavní atrakce v Balem Valley?
Balem Valley je známý pro svou nádhernou přírodu a rýžová pole. Nejoblíbenější atrakce zahrnují návštěvu Tegallalang Rice Terrace, boho vesničku Ubud, slavný chrám Tirta Empul a vápencové skály Gunung Kawi.

4. Kde mohu najít ubytování v Balem Valley?
V Balem Valley a jeho okolí se nachází mnoho hotelů, resortů a ubytovacích zařízení. Nejoblíbenějšími oblastmi pro ubytování jsou Ubud a okolí, které nabízejí širokou škálu možností od luxusních hotelů po levné hostely.

5. Jaké aktivity lze v Balem Valley podniknout?
Kromě procházek rýžovými poli lze v Balem Valley podniknout i jízdu na raftech po řece Ayung, navštívit místní trhy, ochutnat tradiční indonéskou kuchyni, absolvovat kurz jógy nebo relaxovat ve wellness centrech.

6. Jaké je počasí v Balem Valley?
Balem Valley má tropické klima s vysokými teplotami po celý rok. Nejsušší období jsou obvykle od dubna do září, kdy se také vyskytují nejvyšší teploty. Deštivá období jsou pak zpravidla od října do března.

7. Kdy je nejlepší čas návštěvy Balem Valley?
Nejlepší čas návštěvy Balem Valley je v období od dubna do října, během suššího období. To je také období, kdy zde probíhají nejvíce kulturních oslav a festivalů.

8. Jakou měnu používají v Indonésii a v Balem Valley?
V Indonésii se oficiální měnou je indonéská rupie (IDR). Je doporučeno mít při návštěvě Balem Valley dostatek hotovosti v místní měně, protože ne všude je přijímána kreditní karta.

9. Jaké jsou místní jazyky v Balem Valley?
Indonéština je oficiálním jazykem, který se používá v celé Indonésii. V turistických oblastech však většina lidí mluví anglicky, a proto se lze snadno dorozumět.

10. Je bezpečné cestovat do Balem Valley?
Balem Valley je obecně považován za bezpečnou destinaci. Je však vždy důležité být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako například pečlivé sledování osobních věcí a vyvarování se od odchodu z hlavních turistických oblastí v noci.


Letenka Indonésie Balem Valley


Balem Valley - neuvěřitelně malebná oblast v indonéské provincii Bali, která je pro turisty lákavá svou překrásnou krajinou a velkým množstvím kulturních památek. Pokud se také rozhodnete prozkoumat tuto oblast, nejlepší způsob, jak se tam dostat, je pořízení letenky do Indonésie.

Letenky do Indonésie se dnes dokážou objevit za velmi příznivé ceny, a to díky velké konkurenci mezi leteckými společnostmi. Pokud si chcete zachovat co nejvíce flexibility, můžete letenky do Indonésie koupit individuálně a samostatně například přes internet nebo prostřednictvím cestovní kanceláře.

Nejvíce oblíbenou destinací je Bali, a právě zde leží Balem Valley, které si turisté oblíbili hlavně kvůli nádherným plážím, ale také kvůli přírodním parkům a kulturním místům. Mezi ty nejnavštěvovanější patří například chrám Tanah Lot, jde o působivou svatyni obklopenou oceánem a také chrám Uluwatu, což je nádherné místo při západu slunce, které leží na útesu.

Další oblíbenou činností pro turisty v této oblasti je surfování. V oblasti Balem Valley se nachází mnoho surferských pláží s výbornými vlnami. Nejznámější je surfování na plážích Echo a Kuta, ale rozhodně byste neměli opomenout ani pláže Bingin, Balangan a Dreamland.

Balem Valley je také ideální výchozí bod pro návštěvy národního parku Bali Barat. V parku můžete vidět vzácná zvířata, jako jsou bantengové a jelenci muntžákčí, a vydat se na krásné výlety po parku až k plážím.

Pokud jste příznivci gastronomie, v oblasti Bali byste měli zkusit tradiční indonéské jídlo, jako je například nasi goreng či satay. Kromě toho je pro turisty oblíbeným místem trh Ubud, kde můžete objevovat a nakupovat indonéské potraviny a suvenýry.

Věříme, že tento článek vám umožnil získat lepší představu o krásné oblasti Indonésie - Balem Valley. Pokud plánujete cestu do této části Bali, určitě si zajistěte letenku a užijte si nádherných zážitků plných adrenalinu, turistiky a kultury.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky