Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kanada Toronto Islands

Ubytování Kanada Toronto Islands


Toronto Islands jsou souborem 15 ostrovů v jezeře Ontario, které leží jen několik minut vlakem z centra Toronta. Ostrovy jsou oblíbeným místem pro výlety a rekreaci, zejména v letních měsících, a nabízejí širokou škálu aktivit a atrakcí pro návštěvníky.

Kromě toho jsou Toronto Islands také skvělým místem pro dovolenou a ubytování. Existuje několik možností, jak si pronajmout ubytování na ostrovech, od kempování až po luxusní hotely.

Pro milovníky přírody a kempování existují na Toronto Islands dvě kempovací oblasti - Ward's Island a Hanlan's Point. Oba kempy nabízejí nádherné přírodní prostředí pro kempování a jsou vybaveny toaletami a sprchami. Kempy jsou také vybaveny bbq grily a piknikovými stoly, což umožňuje hostům si užít vlastní jídlo a grilování.

Pokud hledáte více luxusní možnost, můžete zvážit pobyt v jednom z luxusních hotelů na Toronto Islands. Existuje několik možností, včetně Hotelu Bonaventure Resort & Spa, který nabízí úchvatné výhledy na jezero Ontario, nebo hotelu Shangri-La hotel Toronto, který nabízí vynikající služby a pohodlné pokoje.

Nezáleží na tom, zda preferujete kempování nebo luxusnější ubytování, Toronto Islands jsou skvělým místem pro dovolenou. Ostrovy nabízejí mnoho aktivit a atrakcí, včetně pláží, cyklostezek a různých sportovních zařízení. Navštívíte-li Toronto Islands, budete mít možnost si užít krásné scenérie, pohodlné ubytování a spoustu zábavy a dobrodružství.


Počasí Kanada Toronto Islands


Toronto Islands jsou zeměpisným územím v Torontu, největším městě Kanady. Toto území se těší obrovské oblibě u místních obyvatel i turistů, kteří zde hledají relaxaci, klid a spoustu zábavy. Jedním z důvodů jsou i klimatické podmínky, které jsou v této oblasti neuvěřitelně příznivé.

V létě se můžeme těšit na dny plné slunce, kdy teploty dosahují hodnot až 30 stupňů Celsia. V noci pak klesají na příjemných 20 stupňů. V měsících červenec a srpen se nejvíce srážek ani nedočkáme, což znamená, že můžeme strávit den venku a nechat se hřát sluncem.

V zimě jsou potom teploty velmi nízké, kdy minimum teploty dosahuje i -15 stupňů Celsia. Sněhu a ledu se však přesto stranit nemusíme, protože přímo na ostrovech se nachází různé zimní sportovní areály, kde se můžeme těšit na bruslení, hokej a snowboarding.

V jarních a podzimních měsících jsou teploty mírné a zázemí na ostrovech je nádherné. V zimních měsících se zde nachází více než 600 majestátních stromů, které jsou vytvořeny v různých tvarech, barvách a velikostech.

Celkově jsou podmínky na Toronto Islands velmi přívětivé a cestovatelé si zde mohou užít krásné počasí po celý rok. Pokud hledáte nejen relaxaci ale i zábavu v příjemné a přívětivé atmosféře, neváhejte navštívit tento klenot na sever amerického kontinentu.


Letenka Kanada Toronto Islands


Toronto Islands - Přírodní útočiště v srdci Kanady

Toronto, věhlasné město ležící na východním pobřeží Kanady, skrývá mnoho překvapení mimo rušnou městskou scénu. Jedno z největších a nejlépe střežených tajemství tohoto města jsou Toronto Islands, úchvatný přírodní úkaz, který otevírá své náruče místním obyvatelům i turistům.

Toronto Islands, často nazývané také "Ostrovy", jsou skupinou 15 malých ostrovů, nacházející se přímo ve středu jezera Ontario. Tato přírodní oáza je vzdálená jen 15 minut plavby trajektem od centra města a slibuje únik z rušného městského života. Návštěvníci zde naleznou klidnou atmosféru, krásnou přírodu a nespočet možností relaxace a zábavy.

Příroda na Toronto Islands je bohatá a rozmanitá. Ostrovy jsou obklopeny plážemi, které lákají koupače a sluníčkáře. Lze si zde zapůjčit kajak či paddleboard a prozkoumat okolí z vody. Ostrovy jsou také domovem mnoha ptáků a dalších živočichů, což přitahuje pozornost milovníků přírody a fotografií. K dispozici jsou také cyklistické stezky a zelené plochy, které nabízejí příjemné místo pro pikniky a procházky.

Jedním z hlavních lákadel Toronto Islands je Centreville Amusement Park, nejstarší a největší zábavní park v Torontu. Tento park nabízí vzrušení a zábavu pro celou rodinu včetně horské dráhy, ruské hory a létajícího sedla. Pro ty, kteří hledají odpočinek a klid, je zde také možnost navštívit Gibraltar Point Lighthouse nebo Farma Centreville, kde mohou návštěvníci vidět zvířata a zažít farmářský život.

Tyto ostrovy dávají možnost výhledu na Torontský skyline, čímž nabízejí impozantní pohled a skvělé příležitosti pro focení. Při procházce po plážích a nábřežích můžete sledovat lodě plující po jezeře Ontario a vnímat poklidnou atmosféru místa.

Pro ty, kteří touží po přírodním útěku nebo prostě jen po odchodu od rušného městského života, jsou Toronto Islands doslova rájem uprostřed velkoměsta. Tyto ostrovy jsou ideálním místem pro rodinné výlety, romantické procházky nebo prostě jen pro strávení odpoledne v krásné přírodě.

Případně, pokud se chystáte navštívit Kanadu a město Toronto, nezapomeňte zařadit Toronto Islands na svůj seznam "musíte navštívit". Vezměte si trajekt na ostrovy a objevte nádherné spojení přírody a města, které může nabídnout pouze Toronto.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kanada Toronto Islands


1. Jak se dostanu na Toronto Islands?
- Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Toronto Islands, je lodí. Existuje několik přívozů, které lze využít, včetně Torontských ostrovních lodí, které vyplouvají z centra města. Můžete také využít vodní taxík nebo pronajmout kajak, abyste se dostali na ostrovy.

2. Jaká je vstupní cena na Toronto Islands?
- Vstup na Toronto Islands je zdarma. Nicméně, pokud se rozhodnete využít zařízení na ostrovech, jako jsou pronájmy kajaků nebo piknikové stoly, mohou být účtovány poplatky.

3. Jak dlouho trvá prohlídka Toronto Islands?
- Délka pobytu na Toronto Islands závisí na vašem plánu a zájmech. Odpoledne či celý den je obvykle dostatečný čas na prozkoumání hlavních atrakcí ostrovů, včetně pláží, parků a historických památek.

4. Jaké aktivity lze na Toronto Islands podniknout?
- Na Toronto Islands si můžete užít pláže a sluneční koupele, pěší túry, cyklistiku, pikniky nebo si vychutnat výhled na město z vyhlídkových plošin. Můžete také navštívit Centreville Theme Park, který je oblíbený zejména pro rodiny s dětmi.

5. Jsou na Toronto Islands skleněné výhledové plošiny?
- Ano, na Toronto Islands najdete několik skleněných výhledových plošin, které nabízejí úchvatný výhled na město. Nejznámější z nich je výhledová plošina v CN Tower, která je jednou z nejvyšších na světě.

6. Kde si můžeme zapůjčit kajak na Toronto Islands?
- Existuje několik míst na Toronto Islands, kde si můžete pronajmout kajak. Například Ward's Island Beach nebo Toronto Island Boathouse nabízejí pronájem kajaků za rozumné ceny.

7. Jaké jsou nejlepší pláže na Toronto Islands?
- Toronto Islands mají několik pláží, z nichž nejznámější je Hanlan's Point Beach, která je neoficiálně známá jako pláž pro naturisty. Další populární pláže zahrnují Ward's Island Beach a Centre Island Beach. Všechny pláže jsou příjemné a nabízejí krásnou atmosféru.

8. Můžu si na Toronto Islands udělat piknik?
- Ano, piknikování je velmi populární na Toronto Islands. Existují piknikové stoly a grily, které můžete využít na vyhrazených místech. Je však důležité si stůl nebo gril předem zarezervovat.

9. Jaké jsou nejlepší trasy pro pěší túry na Toronto Islands?
- Toronto Islands jsou ideálním místem pro pěší túry. Jedna z nejoblíbenějších tras je South Tour, která vám umožní procházet se po několika plážích a malebných cestách. Další zajímavou trasou je Centreville Tour, která vás provede kolem Centreville Theme Park a krásných parků.

10. Můžu zůstat na Toronto Islands přes noc?
- Ano, je možné zůstat na Toronto Islands přes noc. Existují kempy a chatky, které lze pronajmout pro přespání. Je však třeba si na tyto ubytovací možnosti včas rezervovat místo.


Dovolená Kanada Toronto Islands


Dovolená na Toronto Islands - Raj zeleně v srdci metropole

Toronto, jedno z největších a nejrušnějších měst v Severní Americe, nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí a zajímavostí. Však není nad poznávání města, procházku ulicemi a obdivování mrakodrapů. Nicméně, v samém srdci této rušné metropole se nachází malý ráj zeleně, kam se lidé scházejí, aby unikli ruchu a chaosu města - Toronto Islands.

Toronto Islands, známé také jako „The Island“, jsou skupinou menších ostrovů, které se nacházejí ve Středozápadním kanálu, přímo naproti centru Toronta. Tvoří je tři hlavní ostrovy: Centre Island, Ward’s Island a Algonquin Island, a mnoho menších ostrůvků. Celkem zde žije asi 800 obyvatel, většinou v charmantních letních chatách.

Pro návštěvníky, kteří chtějí strávit trochu času v přírodě a relaxovat daleko od rušného města, jsou Toronto Islands ideálním místem pro odpočinek. S dostupností přívozu, který jezdí od centra Toronta, můžete se zde ocitnout během několika minut. V létě je oblíbená volba pro plavby na kole nebo pěšky, jelikož chodníky nabízejí nádherný pohled na jezera Ontario a multikulturní město v dálce.

Na Centre Island se nachází Centreville Amusement Park, rodinně přátelská atrakce plná jízdy na kolotočích, horských dráh, a dalších zábavních aktivit. Navštívit můžete také Far Enough Farm, malou farmu, kde si můžete prohlédnout různá zvířata a dokonce si je pohladit. Pokud se rozhodnete pronajmout si kolo, můžete si udělat kolem ostrova až k Hanlan's Point Beach, která je známá svou krásnou písečnou pláží a ideální pro chvilky odpočinku pod sluncem.

Ward’s Island je oblíbený mezi těmi, kteří hledají klid a odpočinek. S proslulou areálem Ward's Island Theatre, která hostí různé divadelní produkce, můžete se zde opravdu ztratit v atmosféře umění a kultury. Nenechte si ujít také Ward’s Beach, která vás nadchne svými bílými písečnými plážemi a čistou vodou jezera Ontario.

Pokud jste milovníci pikniků a grilování, můžete si vybrat ze stovek malých piknikových míst na celém ostrově. Stačí si vzít povlečení, jídlo a společnost přátel a strávit odpoledne relaxujícím způsobem. Nedaleko Middle Island se také nachází rovníková zahrada, která nabízí ukázkové kolekce rostlin z celého světa.

Toronto Islands jsou oázou klidu uprostřed velkoměsta, která nabízí krásnou a relaxační dovolenou pro každého. Od dechberoucích výhledů na jezero Ontario po množství venkovních aktivit, toto místo nabízí něco pro každého. Pokud se chystáte navštívit Toronto, nezapomeňte si udělat čas na návštěvu těchto malebných ostrovů - Toronto Islands.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky