Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Dominikánská republika Las Galeras

Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Las Galeras


Jaké jsou nejlepší pláže v Las Galeras?

Nejlepší pláže v Las Galeras jsou Playa Rincon, Playa Fronton a Playa Madama.

Jaký je nejlepší čas na návštěvu Las Galeras?

Nejlepší čas na návštěvu Las Galeras je od prosince do dubna, kdy je sušší a méně vlhký počasí.

Jaký druh dopravy je nejlepší použít v Las Galeras?

Nejlepší způsob dopravy v Las Galeras je taxi nebo motorka. Můžete také pronajmout auto, pokud preferujete.

Jaké aktivity jsou k dispozici v Las Galeras?

V Las Galeras jsou k dispozici různé aktivity, včetně plavání, potápění, surfování, windsurfingu, jízdy na koni, golfu a prohlídek.

Jaké jsou nejlepší restaurace v Las Galeras?

Mezi nejlepší restaurace v Las Galeras patří El Cabito, Barbara's Panaderia & Cafe a Mira Linda.

Jaká je místní měna v Las Galeras?

Místní měna v Las Galeras a v celé Dominikánské republice je pesos (DOP).

Jaký je rozdíl mezi Las Galeras a Punta Cana?

Las Galeras je menší a klidnější oblast, zatímco Punta Cana je turistická destinace s větším množstvím hotelů a resortů.

Jaká je nejlepší cesta z letiště v Santo Domingo do Las Galeras?

Nejlepší cesta z letiště v Santo Domingo do Las Galeras je pronajmout si auto nebo si objednat taxi.

Jaká je průměrná teplota v Las Galeras?

Průměrná teplota v Las Galeras se pohybuje kolem 28 °C.

Jaké jsou nejlepší ubytování v Las Galeras?

Mezi nejlepší ubytování v Las Galeras patří Villa Serena, La Isleta Apart Hotel a El Pelicano Apart-Hotel.


Počasí Dominikánská republika Las Galeras


Dominikánská republika je známá svým tropickým podnebím a krásnými plážemi. Jedním z jejích nejúžasnějších míst pro dovolenou je oblast Las Galeras. Tato malá vesnice se nachází v samotném srdci polostrova Samaná, a je oblíbeným cílem turistů z celého světa.

Las Galeras je obklopena nádhernými plážemi, z nichž nejslavnější je Playa Rincon. Tato pláž byla dokonce zařazena do seznamu nejkrásnějších pláží na světě. Její bílý písek, tyrkysově modré moře a kokosové palmy tvoří idylickou kulisu pro odpočinek a relaxaci. Turisté si zde mohou užívat slunečního záření a vychutnávat si osvěžující nápoje z kokosových ořechů.

Počasí v oblasti Las Galeras je typické pro tropickou oblast. Letní měsíce, které se rozkládají od června do září, jsou charakterizovány vyššími teplotami a vyšší vlhkostí, což je důsledkem přítomnosti období dešťů. Průměrná teplota se pohybuje kolem 28 stupňů Celsia, s minimem kolem 22 stupňů Celsia v noci a maximem kolem 32 stupňů Celsia během dne.

V období dešťů mohou být srážky ve formě bouřek časté, ale jsou obvykle krátkodobé a rychle projdou. Místní obyvatelé i turisté si na tuto sezónu zvykli a často využívají tyto deštivé dny k relaxaci nebo k prozkoumání dalších atrakcí Dominikánské republiky, jako je například návštěva vodopádů El Limón.

Zimní měsíce, které spadají do období listopadu až dubna, jsou obvykle suché a teplota je mírnější, s průměrnou teplotou kolem 24 stupňů Celsia. Vlhkost v tomto období klesá a turisté si mohou užívat slunečného počasí a teplých dní na pláži.

Kdykoliv se rozhodnete navštívit Las Galeras, je důležité mít na paměti, že se jedná o tropické místo, a proto je vhodné nést sebou opalovací krém s vysokým ochranným faktorem, lehké a vzdušné oblečení a obuv vhodnou pro chůzi po pláži.

Las Galeras je místem, kterému vládne nádherné počasí téměř po celý rok. Tato část Dominikánské republiky je rájem pro ty, kteří hledají relaxaci na pláži, výlety do přírody a pravý tropický ráj. Ať už se rozhodnete navštívit tuto oblast v období dešťů nebo sušších měsíců, jistě budete nadšeni krásami a příjemným počasím, které vás zde čekají.


Letenka Dominikánská republika Las Galeras


Dominikánská republika, známá pro své nádherné pláže a tropický ráj, je oblíbenou destinací mezi cestovateli z celého světa. Mezi mnoha malebnými městy a letovisky, které nabízí, je Las Galeras jedním z nejkrásnějších a tichých turistických míst v této oblasti.

Las Galeras se nachází na samém východě poloostrova Samaná a je známo svou nedotčenou krásou, teplým azurovým mořem a nekonečnými bílými písčitými plážemi. Díky své poloze je toto malé letovisko ideální pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od rušného turistického ruchu.

Jednou z nejpůsobivějších atrakcí v Las Galeras je pláž Playa Rincón. Tato pláž je považována za jednu z nejoblíbenějších a nejkrásnějších na celém ostrově. Její dlouhé bílé písečné pláže, jasněmodré vody a okolní horské scenérie tvoří idylický ráj pro milovníky přírody a fotografů. Pláž je ideálním místem pro piknikování, opalování nebo jednoduše pro relaxaci a obdivování krásy okolního prostředí.

Další populární pláží je Playa Grande, která se nachází v Národním parku Los Haitises. Tato pláž je známá svými vlnami, které jsou příznivé pro vodní sporty jako surfování nebo windsurfing. Mnoho cestovatelů také využívá možnosti pronájmu kajaků a prozkoumává okolní ostrůvky či laguny.

Kromě úchvatných pláží nabízí Las Galeras i možnosti pro potápění a šnorchlování. Když se ponoříte pod hladinu, rozprostře se před vámi úžasný podmořský svět s pestrobarevnými korálovými útesy a živočichy. Lokální potápěčské centra vám poskytnou veškeré vybavení a průvodce, abyste mohli objevovat krásy podmořského života v bezpečí a pohodlí.

Pro ty, kteří mají rádi turistiku a procházky, je Las Galeras vstupní branou do nádherné rezervace Cabo Cabrón. Tato přírodní rezervace se nachází poblíž vesnice a nabízí řadu turistických stezek vedoucích přes bujnou vegetaci, kde můžete vidět různé druhy fauny a flóry. Z vrcholku rezervace můžete obdivovat panoramatické výhledy na Las Galeras a jeho okolí.

Las Galeras je také známé svou přátelskou a přívětivou atmosférou. Místní obyvatelé jsou velmi vstřícní a vstřícní k turistům, a proto se můžete setkat s jejich pohostinností a ochotou Vám ukázat jejich krásný kousek země.

Pokud hledáte malebné a klidné místo na dovolenou v Dominikánské republice, pak je Las Galeras tou správnou volbou. Toto malebné letovisko, s jeho nádhernými plážemi, vodními atrakcemi a přívětivými místními obyvateli, vám nabídne nezapomenutelný zážitek a dovolenou snů.


Dovolená Dominikánská republika Las Galeras


Dominikánská republika je turistický ráj plný krásné přírody, pláží a historických památek. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je Las Galeras, malé rybářské městečko nacházející se na nejsevernějším výběžku poloostrova Samaná.

Las Galeras je oblíbenou destinací u turistů nejen pro své nádherné pláže, ale také pro možnosti vodních aktivit, jako jsou šnorchlování nebo potápění. V městečku se nacházejí výborné restaurace s místními specialitami a také spousta barů a klubů, které udržují Las Galeras aktivní po celou noc.

Pro milovníky přírody je turistickým cílem návštěva Národního parku Los Haitises, kde mohou turisté vidět jeskyně, mangrovy a mnoho druhů ptáků. Největší atrakcí tohoto parku jsou však přírodní jízdní tratě, po kterých se turisté mohou projet za pomoci lodi.

Je-li vaším cílem odpočívat, tak neváhejte navštívit nejbližší pláže, jako jsou Playa Rincon a Playa Fronton. Tyto pláže jsou bezpochyby nejkrásnějšími plážemi v Dominikánské republice.

Las Galeras je dokonalým místem pro ty, kteří chtějí odpočinout od života v městě a prožít nějakou dobu ve stínu palmových stromů s pískem mezi prsty a sluncem na tváři. Pokud hledáte skvělou dovolenou v Dominikánské republice, určitě navštivte Las Galeras. Najdete zde vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou.


Ubytování Dominikánská republika Las Galeras


Las Galeras je malebné rybářské městečko na poloostrově Samaná v Dominikánské republice. Nachází se na severovýchodě ostrova a je oblíbeným turistickým cílem díky svému překrásnému pobřeží a nedotčené přírodě.

Las Galeras je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a ticho daleko od rušného městského života. Místní obyvatelé jsou přátelští a přívětiví a rádi přivítají turisty do svého města. Las Galeras je také výchozím bodem pro návštěvu národního parku Los Haitises, který je známý svými mangrovovými lesy, korálovými útesy a starými jeskyněmi.

V Las Galeras jsou k dispozici různé možnosti ubytování, které splňují potřeby různých typů cestovatelů. Místní hotely nabízejí pokoje s výhledem na moře a bazény, a také možnost využívat různé aktivity jako potápění, plavání nebo jízdu na koni. Pro ty, kteří preferují soukromí a klid, jsou k dispozici také různé pronájmy domů a vil, které se nacházejí přímo u pláže.

Pláže v Las Galeras jsou jedním z hlavních lákadel tohoto místa. Playa Rincon je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na světě a její bílý písek a průzračně modré moře vás rozhodně ohromí. Dalšími oblíbenými plážemi jsou Playa Frontón, Playa Madama a Playa Colorada.

Ať už se rozhodnete pro pobyt v hotelu nebo pronájem domu, Las Galeras vám poskytne autentický zážitek z Dominikánské republiky. Příznivé počasí, krásné pláže a přívětiví místní lidé zaručí nezapomenutelnou dovolenou.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky