Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Dominikánská republika Las Américas

Počasí Dominikánská republika Las Américas


Dominikánská republika Las Américas je krásný ostrovní ráj s téměř konstantním tropickým počasím po celý rok. Toto jihoamerické pobřeží je obklopeno korálovými útesy a turisté se do této oblasti vrací kvůli slunci, plážím a aktivitám na vodě.

Pokud se vydáte do Las Américas, můžete se těšit na denní průměrnou teplotu kolem 30°C, což je perfektní koupání v oceánu a slunění se na pláži. V noci se teploty pohybují okolo 20°C, což je velmi příjemné pro ubytování a odpočinek.

Během celého roku si můžete užívat slunce, suché a teplé počasí a jasné nebe. I když v období od května do října může v některých dnech pršet, tyto deště obvykle trvají jen krátkou dobu a nenechávají větší stopy.

Během léta může být někdy vlhkost vzduchu vysoká, což znamená, že se mohou vyskytovat bouřky nebo průtrže mračen. Proto se doporučuje v létě používat opalovací krémy s vysokým faktorem, hydratovat tělo a mít vždy po ruce nějaké voskované krémy nebo balzám proti suchu vle;t.

Kromě toho, že je Las Américas rajským místem pro letní aktivity na pláži, jsou zde také místní festivaly a akce, jako například Fiestas Patronales v srpnu, které oslavují patrona města San Cristóbal.

Celkově je počasí v Las Américas skvělé a dokonale vyhovuje turisticjckým aktivitám po celý rok. Užijte si čistý vzduch, krásné slunce a slunce, když navštívíte tuto nádhernou oblast.


Letenka Dominikánská republika Las Américas


Letenka do Dominikánské republiky, konkrétně na letiště Las Américas, je skvělým způsobem, jak se dostat do krásné země Karibiku a zažít něco nezapomenutelného. Tato destinace je oblíbená zejména díky svému exotickému, slunnému prostředí a neuvěřitelně bohaté kulturní historii.

Las Américas International Airport se nachází v Santo Domingu a je to největší letiště v Dominikánské republice. Z letiště můžete nasednout na let prozkoumat charakteristické pláže, vstoupit do bujné tropické vegetace, navštívit středověká města nebo objevovat ruiny starověkého civilizačního centra Taino. Společnost LETUŠKA.cz Vám nashromáždila několik doporučení kam se vydat po příletu do této exotické země.

Jeden z nejpopulárnějších cílů návštěvníků je Punta Cana, kde vás čekají dlouhé pláže se bílým pískem a tyrkysovou vodou Karibiku. Tohoto přírodního kouzla si užijete nejlépe s knížkou v ruce a koktejlem v druhé. Diváci tohoto prostředí se mohou těšit na oblast La Romana, která je domovem jedné z nejslavnějších oblastí cukrových plantáží a ještě dnes se tu traduje výroba zrnkového kávy a ručních doutníků.

Nezapomeňte také navštívit Santo Domingo, hlavní město Dominikánské republiky, které je plné kulturních památek. Hrad Ozama je nejstarší pevnost v Latinské Americe a je zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, která je situována na řece Ozama, v historickém centru města zvaným Ciudad Colonial, kde si můžete prohlédnout i katedrálu Santa Maria La Menor.

Pokud máte rádi přírodu, nevynechajte návštěvu národního parku Parque Nacional del Este, kde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků, ryb, opic a dalších druhů zvířat. Pro ty, kteří upřednostňují sporty, je Dominikánská republika ideální pro nácvik skluzu po vodě, windsurfing, potápění a mnoho dalších vodních sportů.

Letenky na promenádu Las Américas jsou k dispozici od různých leteckých společností, v závislosti na sezóně a délce pobytu. Je však důležité si ujasnit předem, kdy máte v plánu cestovat, aby bylo možné snadno a rychle najít vhodnou letenku podle vašich potřeb a požadavků. Pokud se chystáte do Dominikánské republiky, nezapomeňte si zkontrolovat víza a cestovní pojištění a užít si svůj nezapomenutelný den pod tropickým sluncem.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Las Américas


1. Jaké jsou nejlepší aktivity v okolí Las Américas v Dominikánské republice?
- V okolí Las Américas v Dominikánské republice je mnoho aktivit, jako jsou např. pláže, vodní sporty, golf, noční život, návštěvy historických památek a mnoho dalšího.

2. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Las Américas v Dominikánské republice?
- Nejlepší doba k návštěvě Las Américas v Dominikánské republice je mezi prosincem a dubnem, kdy je počasí nejlepší.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Las Américas v Dominikánské republice?
- V okolí Las Américas v Dominikánské republice je mnoho krásných pláží, jako jsou např. Boca Chica, Juan Dolio nebo La Romana.

4. Kolik stojí průměrný pobyt v Las Américas v Dominikánské republice?
- Cena průměrného pobytu v Las Américas v Dominikánské republice se liší podle preferencí a dvou nejdůležitějších faktorů jsou doba pobytu a ubytování.

5. Jaká jsou doporučená ubytování v Las Américas v Dominikánské republice?
- V Las Américas v Dominikánské republice je mnoho možností ubytování, které se liší podle osobních preferencí. Doporučená ubytování jsou např. hotely, apartmány nebo penziony.


Ubytování Dominikánská republika Las Américas


Dominikánská republika nabízí řadu možností pro krásnou a téměř nezapomenutelnou dovolenou. Pokud plánujete do prázdnin cestu do této malebné země, možná byste se chtěli zaměřit na oblast Las Américas, která je známá svými krásnými plážemi a luxusními ubytovacími možnostmi.

Las Américas se nachází na jihu Dominikánské republiky, jen pár minut od hlavního města Santo Domingo. Tato oblast je oblíbená mezi turisty zejména díky svým mnoho kilometrů dlouhým bílým plážím s neuvěřitelně čistou vodou, které nabízejí skvělý výhled na Karibik. Navíc je tato oblast snadno přístupná a všechny turistické atrakce jsou v dosahu ruky, což z ní činí ideální místo pro dovolenou.

V oblasti Las Américas je řada možností pro ubytování, které splní požadavky většiny cestovatelů. K dispozici jsou rozličné hotely pro každou kapsu, od luxusních hotelů až po levnější hostely. Mnoho hotelů a resortů poskytuje nejen ubytování, ale také all-inclusive služby, které zahrnují stravu, pití a někdy i venkovní aktivity. Tento koncept skvěle funguje zejména pro rodiny s dětmi, které se tak mohou plně věnovat dovolené a nemusí řešit běžné denní starosti.

Kromě velkého množství plážového odpočinku nabízí Las Américas také řadu zábavy a aktivit. V okolí můžete navštívit více než deset golfových hřišť, plachtit, surfovat a potápět se v podvodním světě. Pokud máte raději zábavu na pevnině, v okolí můžete navštívit přírodní parky, botanické zahrady nebo historické památky.

Pokud cestujete do Las Américas, určitě si nenechte ujít návštěvu národního parku Los Haitises, který se nachází asi 80 kilometrů severně od Las Américas. Tento park nabízí úchvatné scenérie a neuvěřitelnou atmosféru, protože je zde možné vidět řadu druhů ptáků a tropických rostlin, stejně jako skalní útvary, jeskyně a přístavy.

Celkově lze říci, že Las Américas nabízí mnoho možností pro ubytování a zábavu, ať už hledáte luxusní dovolenou nebo pobyt s přáteli. Tuto oblast nebo Dominikánskou republiku jako celek oceníte nejen pro krásné pláže a přírodní záznamy, ale také pro přátelské obyvatele a humornou atmosféru. Bez ohledu na to, jakou formu dovolené si vyberete, Dominikánská republika Las Américas vás jistě nezklame.


Dovolená Dominikánská republika Las Américas


Las Américas je jedním z nejpopulárnějších pobřežních letovisek v Dominikánské republice. Nachází se pouhých 30 minut jízdy od hlavního města Santo Domingo a nabízí nádherné pláže, slunečné počasí a skvělou nabídku aktivit pro turisty všech věkových kategorií.

Las Américas je obklopen karibským mořem a jeho pláže jsou známé svou bílou písčitou pláží a azurovou vodou. Pláže jsou ideální pro opalování, odpočinek a pro vyzkoušení různých vodních aktivit jako potápění, šnorchlování, surfování nebo jízdu na vodním skútru. Místní pláže jsou často označovány jako některé z nejkrásnějších na světě a zaslouženě také.

Pokud nemáte plány relaxovat na pláži, Las Américas nabízí také mnoho dalších aktivit. Můžete navštívit národní park Los Tres Ojos, který leží nedaleko a nabízí úžasné přírodní kraslice s krásnými jezírky a jeskyněmi. Ideální pro milovníky přírody a dobrodružství.

Pro ty, kteří mají rádi výlety, je možné si pronajmout auto a vyrazit na výlety do okolí. Můžete navštívit historické město Santo Domingo, které je nejstarším evropským městem na americkém kontinentu a zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Můžete navštívit také některé z nedalekých plážových letovisek, jako je Punta Cana nebo Bayahibe. Oba tyto destinace jsou známé svými luxusními letovisky, krásnými plážemi a dobrými podmínkami pro potápění.

Pokud jde o ubytování, Las Américas nabízí širokou škálu možností. Můžete si vybrat mezi luxusními letovisky přímo na pláži, rodinnými hotely nebo menšími penziony. Všechny nabídky ubytování mají jedno společné - vstup na pláž je vždy blízko.

Co se týče stravování, Las Américas nabízí několik skvělých restaurací, které nabízejí jak tradiční dominikánskou kuchyni, tak mezinárodní speciality. Můžete vyzkoušet čerstvé mořské plody, tropické ovoce nebo místní speciality, jako je mangový esencový vývar nebo dominikánská natilla (sladký puding).

Las Américas je ideálním místem pro dovolenou pro každého, kdo si chce užít slunce, moře a relaxaci. Díky své blízkosti k hlavnímu městu a dalším zajímavým lokalitám nabízí také mnoho možností pro výlety a objevování. Ať už jste milovníkem pláže, dobrodružství nebo kulturního dědictví, Las Américas splní vaše očekávání.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky