Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)

Ubytování Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


Chorvatsko se stalo oblíbenou dovolenkovou destinací díky svým nádherným plážím a neuvěřitelné přírodní kráse. Mezi nejzajímavější a nejpopulárnější pláže v Chorvatsku patří bezesporu pláž Zrče na ostrově Pag.

Zrče je nejznámější pláž na celém ostrově a slouží především pro milovníky nočního života a veselí. Nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou a zábavu, jako jsou koncerty, beach party, ale také restaurace a bary.

Město Novalja, které se nachází nedaleko od pláže, nabízí mnoho možností ubytování pro návštěvníky, kteří se chtějí ubytovat blíže k pláži. V Novalji se nachází celá řada apartmánů, hotelů, resortů a kempů, které nabízejí různé možnosti ubytování pro každého.

Apartmány jsou nejčastějším typem ubytování pro mladé lidi, kteří chtějí být blízko dění a vychutnat si noční život. Většina apartmánů se nachází přímo na pláži a poskytují skvělý výhled na moře. Ceny apartmánů závisí na jejich výbavě, velikosti a poloze, ale většinou se pohybují od 50 do 100 eur za noc za jeden apartmán.

Pro milovníky většího luxusu jsou zde k dispozici hotely a resorty, které nabízejí vyšší úroveň ubytování a mnoho služeb, jako jsou wellness centra, bazény, vodní parky a soukromé pláže. Tyto hotely jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří chtějí využít volný čas k relaxaci a regeneraci. Ceny za ubytování v těchto zařízeních se pohybují od 100 do 300 eur za noc na pokoj.

Méně nákladnou možností ubytování jsou kempy v okolí pláže Zrče. Většina kempů nabízí stanová a karavanová místa, ale také jsou zde k dispozici mobilní domky a chatky. Ceny za ubytování v kempu se pohybují od 10 do 30 eur za den.

Kromě těchto možností ubytování jsou zde také soukromé pokoje a penziony, které poskytují možnost ubytování v tradičním chorvatském stylu. Tyto pokoje jsou vhodné pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí získat bližší kontakt s místní kulturou a tradicí.

V neposlední řadě je nutné zmínit, že ubytování na ostrově Pag je velmi populární během letní sezóny, a proto je dobré si dopředu zarezervovat ubytování a zajistit si tak pohodlnou a bezstarostnou dovolenou.

Pláž Zrče je bezpochyby jedním z nejlepších míst pro zábavu a aktivní dovolenou v Chorvatsku. S mnoha možnostmi ubytování v okolí, každý návštěvník najde to, co hledá. Připravte si svoji dovolenou a užijte si nezapomenutelné chvíle na ostrově Pag!


Dovolená Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


Chorvatsko je pro mnoho turistů oblíbenou destinací pro letní dovolenou a není se čemu divit. Krásné pláže, čisté moře a skvělá kuchyně – to jsou jen některé z důvodů, proč milují tuto zemi. Pokud hledáte něco více než jen klasickou dovolenou u moře, pak byste měli určitě zvážit dovolenou v Zrči na ostrově Pag.

Zrče, se nachází na ostrově Pag, který se nachází v severozápadní části chorvatského pobřeží. Tento ostrov je známý svými skvělými plážemi, historickými památkami a chutnou místní kuchyní. Nicméně, Zrče je nejvíce známé jako centrum nočního života v Chorvatsku.

Zrče je totiž místem, kde se na jednom místě nachází několik velkých klubů a barů, kde můžete tancovat celou noc. Největší a nejznámější kluby jsou Aquarius, Kalypso, Noa Beach Club a Papaya. Tyto kluby sídlí na pláži Zrče a nabízejí celodenní zábavu až do rána. Mnoho světově proslulých DJů zde přichází hrát a proto jsou tyto kluby navštěvovány turisty z celého světa.

Ale i přesto, že se tu jedná o místo, kde můžete tancovat až do rána, Zrče nabízí i velké množství jiných aktivit. Můžete si pronajmout vodní skútr, plachtit nebo si jen tak užívat slunce na krásné pláži. Dále se můžete projít po pěší zóně města Novalja, které se nachází jen pár kilometrů od Zrče. Zde si můžete prohlédnout místní kostel a tradiční domy nebo zkrátka jen posedět v kavárně a kochat se krásným výhledem na moře.

Ostrov Pag je známý také svou originální kuchyní, proto byste měli určitě ochutnat jeho specialitu – sýr z Pagu, který se vyrábí z ovčího mléka a má vynikající chuť.

Pokud hledáte dovolenou plnou zábavy, krásného moře a pestré kuchyně, pak je Zrče na ostrově Pag tou pravou volbou. Navíc, díky letnímu spojení autobusy a vlaky z Prahy do Chorvatska, je tento ostrov velmi snadno dostupný. Kerala, Turecko, Itálie a Řecko jsou také nádhernými letními destinacemi.


Počasí Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


Ostrov Pag není známý jen svými krásnými plážemi a nočním životem, ale také svým jedinečným a překvapivým počasím. Zejména oblast okolo známé pláže Zrće, která je vyhledávaná především mladými turisty během letní sezóny.

Ostrov Pag se nachází na jihovýchodním pobřeží Chorvatska v Jaderském moři. Má suché a středomořské podnebí, což znamená teplé léto a mírnou zimu. Avšak v oblasti Zrće je to trochu jiné.

Letní měsíce na Zrće jsou charakterizovány vysokými teplotami, které se pohybují kolem 30 °C a mohou stoupat až k 35 °C. Slunce zde září s velkou intenzitou, což láká turisty z celého světa, kteří chtějí užít si horká letní dny. Pro ty, kteří plánují navštívit Zrće, je nezbytné mít sebou opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, sluneční brýle a klobouk, aby si dokázali užít pobyt bez rizika přehřátí či úžehu.

S vysokými teplotami je spojen také nízký výskyt srážek. Průměrné srážky jsou velmi nízké, zejména v letních měsících, kdy skoro vůbec neprší. V létě mohou občas projít lehké dešťové přeháňky, ale jsou velmi krátké a nijak výrazné. Toto suché podnebí je ideální pro turisty, kteří touží po sluneční dovolené plné koupání a opalování na pláži.

Na druhou stranu, noci na Zrće mohou být poněkud sveřepé a studené. Teploty mohou klesnout na příjemných 15-20 ° C, což je docela příjemný únik od horkého dne. Je však nezbytné mít sebou trochu teplejší oblečení, aby se vám v oblečením na pártych či diskotékách nestalo nečekané překvapení studeného větru.

Jaro a podzim jsou na Zrće obdobím teplejšího počasí. V dubnu a říjnu jsou teploty příjemnější a ranní a noční teploty dosahují přibližně 10-15 °C. Je to období, kdy ostrov Pag není tak přeplněn turisty a je ideální pro ty, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou.

Celkově řečeno, počasí na Zrće nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou. Teplá plážová sezóna, slunečné dny a příjemně studené noci vytvářejí perfektní atmosféru pro relaxaci, zábavu a dobrodružství na jedné z nejslavnějších pláží Chorvatska.


Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


1. Jak se dostat na Zrče na ostrově Pag?
- Nejlépe se dostanete na Zrče autem. Ostrov Pag je spojen s pevninskou částí Chorvatska mostem. Můžete také využít leteckou dopravu do letiště Zadar a odtud si půjčit auto nebo využít taxi služby.

2. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Zrče?
- Nejlepší doba na návštěvu Zrče je v letních měsících od června do září, kdy jsou teploty příjemné a je zde plno akcí a festivalů.

3. Jaké jsou nejlepší pláže na Zrče?
- Na Zrče najdete několik pláží, které jsou známé svou krásou a živou atmosférou, jako například pláže Zrče, Novalja nebo Caska.

4. Kde se nachází nejlepší noční kluby na Zrče?
- Na Zrče najdete několik světoznámých nočních klubů, jako jsou Papaya, Aquarius, Kalypso nebo Noa. Všechny se nacházejí poblíž pláže Zrče.

5. Co mohu dělat na Zrče, pokud nejsem fanoušek nočního života?
- Pokud nejste fanoušek nočního života, na Zrče si můžete užít krásné pláže a moře. Můžete si také vychutnat místní kuchyni, navštívit historické památky v blízkém okolí nebo se věnovat různým vodním sportům.

6. Jaké jsou možnosti ubytování na Zrče?
- Na Zrče najdete širokou škálu možností ubytování, jako jsou hotely, apartmány, vily nebo kempy. Většina ubytování se nachází v blízkosti pláče Zrče.

7. Jaká je dopravní situace na Zrče?
- Na Zrče je dopravní situace poměrně rušná, zejména v letních měsících. Doporučuje se vyhnout se cestování autem v době špičky a raději využít veřejnou dopravu, taxi služby nebo procházky.

8. Kde mohu najít informace o akcích a festivalech na Zrče?
- Informace o akcích a festivalech na Zrče můžete najít na oficiálních webových stránkách turistického informačního centra Zrče nebo na sociálních médiích.

9. Jaké jsou možnosti stravování na Zrče?
- Na Zrče najdete různé možnosti stravování, jako jsou restaurace, kavárny, bary a fast foody. Můžete si vychutnat tradiční chorvatskou kuchyni nebo si dát něco rychlého a malého na rychlé občerstvení.

10. Jaké jsou další zajímavosti v okolí Zrče?
- V okolí Zrče najdete několik zajímavostí, jako je historické město Novalja, které stojí za návštěvu. Můžete také navštívit přírodní park Paklenica nebo se projít po promenádě v blízkém okolí pláže Zrče.


Letenka Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


Chorvatsko je jedním z nejoblíbenějších letních destinací mezi mladými lidmi, zejména díky svým krásným plážím a živým nočním životem. Jedním z nejžhavějších míst na chorvatském pobřeží je ostrov Pag, konkrétně jeho známý letoviskový středisko Zrće. Pokud se chcete vydat na dovolenou plnou zábavy, slunce a nezapomenutelných zážitků, letenka do Chorvatska na ostrov Pag je pro vás tím pravým.

Zrće se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Pag a je známé jako chorvatské "Ibiza". To je díky svému širokému výběru klubů a nočních podniků, které jsou známé po celé Evropě a každý rok lákají mladé lidi z celého světa. Pokud hledáte živou párty atmosféru, Zrće je pro vás to pravé místo.

Kluby jako je Papaya, Aquarius, Kalypso a Noa Beach Club patří mezi nejznámější a největší na celém ostrově Pag. Tyto kluby hostí nejlepší světové DJe, kteří vám zaručí nezapomenutelný zážitek celou noc. Pokud tedy rádi tancujete do rána a bavíte se s přáteli, Zrće je pro vás ideální destinací.

Ale Zrće není jen o nočním životě. Pláže zde jsou nádherné a nabízejí dokonalý odpočinek a relaxaci během dne. Každý klub má svou vlastní pláž, kde můžete opalovat, koupat se v moři nebo se jen válet na lehátku. Tyto pláže jsou často vyhlášené pro svůj křišťálově čistý azurový vodu.

Pokud se vám ale chce objevovat další krásy ostrova Pag, můžete se vydat do jeho hlavního města Novalja. Zde najdete útulné restaurace, kavárny a obchody s tradičními chorvatskými suvenýry. Večer můžete projít malebnými uličkami, posedět na náměstí a ochutnat místní speciality.

Jak se dostat na ostrov Pag a do Zrče? Nejlepším způsobem je letecky. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí letenky do Chorvatska a letiště Zadar je nejbližším letištěm k ostrovu Pag. Po příletu na letiště si můžete pronajmout auto nebo využít veřejnou dopravu, která vás dopraví přímo do Novalje. Odtud je to jen krátká cesta do Zrče.

Letenka do Chorvatska na ostrov Pag je pořádáním skvělou volbou pro mladé lidi, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou letní dovolenou plnou zábavy, slunečního žáru a mořských radovánek. Vydejte se do Zrče a přesvědčte se sami, proč se toto místo nazývá chorvatskou "Ibizou".


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky