Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Brazílie Abrolhos Marine National Park

Letenka Brazílie Abrolhos Marine National Park


Brazílie je jednou z nejkrásnějších zemí na světě, plnou nádherných pláží, úchvatných hor a přírodních krás. Jedním z nejúžasnějších míst, které si můžete v Brazílii užít, je Abrolhos Marine National Park. Abyste však mohli zažít toto neuvěřitelné místo, budete potřebovat letenku do Brazílie.

Letenky do Brazílie najdete online snadno a rychle. Pokud hledáte letenky na poslední chvíli nebo s pevným plánem, existuje mnoho společností, které vám mohou pomoci najít nejlepší možnosti. Pokud se vydáte na západ od Salvadoru, do Abrolhos Marine National Park, budete nádhernou cestou procházet březími, na kterých najdete plno úchvatných výhledů.

A co vás v Abrolhos Marine National Park čeká? Toto nádherné místo se nachází v Atlantiku a je domovem řady úžasných druhů živočichů. Můžete se těšit na úžasnou podívanou na delfíny, lachtany a vodní želvy, a užít si snorklování s různými druhy ryb a korálů. Pokud máte štěstí, můžete tady v období od června do listopadu vidět i velryby.

Jednou z největších atrakcí zde jsou obrovské koralové útesy. Ty nabízí mnoho míst, kam se potápět a nahlížet do podvodního života. Navštivte pláže a zažijte několik dní mimo civilizaci. Abrolhos Marine National Park vám dává možnost prožít dobrodružství v úžasném prostředí, které si jistě zapamatujete na celý život.

Když si plánujete cestu do Brazílie, určitě byste měli zahrnout do svého pobytu návštěvu Abrolhos Marine National Park. Letenky do Brazílie můžete objednat online a můžete nalézt různé možnosti. Pokud se rozhodnete pro tuto destinaci, máte se na co těšit. Abrolhos Marine National Park je nádherným místem, které vás nejen inspiruje, ale i ovlivní.


Dovolená Brazílie Abrolhos Marine National Park


Brazílie je bezpochyby jednou z nejexotičtějších a nejkrásnějších zemí na světě. Oplývá bohatou historií, kulturou a přírodní krásou. Jedním z jejích nejúžasnějších přírodních zázraků je Abrolhos Marine National Park, který se nachází v blízkosti města Caravelas na východě země.

Abrolhos Marine National Park je skvělým místem pro dovolenou pro každého, kdo miluje přírodu a oceán. Park je známý svými korálovými útesy, které patří mezi největší na jižní polokouli. Tyto útesy jsou domovem mnoha ohrožených mořských živočichů, včetně mořských želv, delfínů, sledovaných kytovců a ohrožených koroptvíků.

Jedním z největších lákadel Abrolhos Marine National Park je také možnost plavat v blízkosti velryb. Ve správném období je možné spatřit hříbata velryb při jejich migrační cestě. Plavba v okolí parku je velmi oblíbená a turisté mají možnost vyzkoušet si šnorchlování nebo šnorchlování s arterparty.

Dalším skvělým zážitkem v parku je potápění. Voda je zde průzračná a teplota je ideální po celý rok. Potápěči mohou objevovat úžasný podmořský svět, jako jsou korálové útesy a vraky lodí. Abrolhos Marine National Park se pyšní velkým množstvím různých druhů ryb, korýšů a dalších vodních živočichů, které jsou pro potápěče neustálým zdrojem fascinace.

Pokud vás spíše zajímá suchozemská fauna, park má také mnoho co nabídnout. Zdejší bujná vegetace je domovem mnoha druhů ptáků, savců a obojživelníků. Můžete si zde tedy vychutnat pozorování ptáků nebo jen relaxovat a obdivovat krásu okolní přírody.

Pokud se rozhodnete navštívit Abrolhos Marine National Park, je důležité si uvědomit, že jde o chráněné území a turistům je zakázáno poškozovat přírodní prostředí. Měli byste se řídit pokyny místních průvodců a chránit korálové útesy a zvířata, která zde žijí.

V dovolené v Abrolhos Marine National Park si můžete užít nejen krásu přírody, ale také si prohlédnout místní kulturu, gastronomii a historická místa v okolí. Brazílie je země plná překvapení a Abrolhos Marine National Park je jedním z těch největších.


Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Abrolhos Marine National Park


1. Kde se Brazílie Abrolhos Marine National Park nachází?

Brazílie Abrolhos Marine National Park se nachází na pobřeží Brazílie, v jihozápadní části státu Bahia.

2. Jak se do parku dostat?

Nejlepší způsob, jak se do parku dostat, je cestou lodí z přilehlého města Caravelas, kam lze také přiletět letadlem z hlavního města Salvadoru.

3. Jaké druhy zvířat a rostlin zde žijí?

V parku žije mnoho druhů korálových útesů, ryb, plžů a dalších mořských živočichů. Kromě toho jsou zde také pozoruhodné druhy ptáků.

4. Může se park navštívit po celý rok?

Ano, park lze navštívit po celý rok. Nicméně období od prosince do dubna je spojeno s většími srážkami a bouřemi, takže je v této době lepší naladit se na možná omezení.

5. Co se zde dá dělat?

V parku je možné provozovat šnorchlování, potápění a pozorování zvířat. Také je zde možnost projížďky na lodi a fotografování překrásné přírody.

6. Kolik stojí vstup do parku?

Vstup do parku Brazílie Abrolhos Marine National Park stojí 28 BRL (přibližně 4,5 USD) na osobu.

7. Jak dlouho trvá prohlídka parku?

Prohlídka parku trvá přibližně 4 hodiny, včetně cesty na lodi k útesům.

8. Jaké jsou zásady ochrany přírody v Brazílie Abrolhos Marine National Park?

Zásady ochrany parku zahrnují například zákaz sbírání, lovu a poškozování korálových útesů, ryb a jiných mořských živočichů, stejně jako zákaz kempování a ohně.

9. Je nutné si na prohlídku parku s sebou vzít nějaké vybavení?

Ano, je vhodné si s sebou vzít šnorchl, ploutve, sluneční krém, klobouk a ochranné brýle.

10. Je v parku možné nakoupit potraviny a další zboží?

V parku není žádná obchodní zařízení, takže je vhodné si vzít s sebou všechny potřebné věci na celodenní výlet.


Ubytování Brazílie Abrolhos Marine National Park


Brazílie je známá svou ohromující přírodní krásou a národní parky patří mezi její největší poklady. Jedním z nejpopulárnějších a nejexkluzivnějších národních parků v Brazílii je Abrolhos Marine National Park. Tento národní park se nachází na jihovýchodě Brazílie a je známý svou nádhernou biodiverzitou a jedinečným podmořským ekosystémem. Ubytování v blízkosti tohoto národního parku je nejen pohodlné, ale také nabízí výjimečný zážitek.

Abrolhos Marine National Park se rozprostírá na sjeverovýchodě Bahia, jedné z nejkrásnějších brazilských oblastí. Park je tvořen pěti korálovými útesy, které se nacházejí ve vzdálenosti asi 75 km od pobřeží. Tyto útesy jsou domovem bohaté fauny a flóry, včetně delfínů, plameňáků, karety obrovské a ohroženého tučňáka Magellanova.

Kvůli svému unikátnímu ekosystému a velké biodiverzitě byl Abrolhos Marine National Park zařazen na seznam Světového dědictví UNESCO. Turisté, kteří se rozhodnou navštívit tento národní park, mají možnost objevit tuto nádheru při potápění, šnorchlování, nebo výletu na loďi s proskleným dnem. Je to nezapomenutelný zážitek, který poskytne úžasné pohledy na podmořský ekosystém se všemi jeho barvami a životem.

Pro ty, kteří chtějí být blíže přírodě a prozkoumat národní park více v hloubce, je zde možnost ubytování v přístavním městečku Caravelas. Toto příjemné město leží nedaleko od národního parku a nabízí různé druhy ubytování, jako jsou hotely, penziony, a lázeňské resorty.

Hotely v Caravelas nabízí pohodlné a moderní pokoje s výhledem na moře či okolní přírodu. Mnoho z nich má také vlastní bazén a restauraci, kde si můžete vychutnat tradiční brazilskou kuchyni. Cena za ubytování v těchto hotelech se pohybuje v rozmezí od střední třídy až po luxusní možnosti, které jsou skvělé pro ty, kteří hledají luxusní a komfortní zážitek.

Pokud preferujete menší a klidnější ubytování, můžete se rozhodnout pro pobyt v jednom z místních penzionátů. Tyto penziony často nabízejí levnější ceny a útulnější atmosféru. Jsou to skvělé možnosti pro cestovatele, kteří hledají autentičtější zážitek.

Další možností ubytování v Caravelas jsou lázeňské resorty. Tyto luxusní zařízení nabízejí nejen krásný výhled na moře, ale také širokou škálu aktivit a relaxačních služeb. S bazény, wellness centry, golfovými hřišti a mnoha dalšími atrakcemi jsou tyto resorty skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí odpočinout a užít si luxusní dovolenou.

Ubytování v Caravelas je nejen výborným výchozím bodem pro návštěvu Abrolhos Marine National Park, ale také pro objevování dalších krás Bahie. Tato oblast je známá svými opuštěnými plážemi, nedotčenými korálovými útesy a tropickými lesy. Caravelas je také domovem historických památek, jako jsou staré kostely a trhy, kde můžete poznat místní kulturu a tradice.

Abrolhos Marine National Park je jedním z přírodních pokladů Brazílie, který stojí za to navštívit. Toto krásné přírodní prostředí nabízí jedinečné zážitky jak v moři, tak i na souši. S možností ubytování v blízkosti národního parku v Caravelas si můžete dopřát tento přírodní div svou vlastní cestou.


Počasí Brazílie Abrolhos Marine National Park


Brazilský národní park Abrolhos Marine se nachází ve státě Bahia a je domovem jedinečného ekosystému. Tento velký námořní park je známý svou neuvěřitelnou biodiverzitou a překrásným počasím.

Na co se můžete těšit, když navštívíte Abrolhos Marine National Park? Nejenže se setkáte s nádhernou přírodou a krásnými plážemi, ale také zažijete fantastické podmínky pro vodní aktivity a potápění.

Počasí v tomto regionu je obecně velmi příjemné a příznivé po celý rok. Průměrné teploty se pohybují kolem 28-30 stupňů Celsia a voda je taktéž příjemně teplá. Moře je zde klidné a průzračné, což umožňuje doslova kouzelné potápění s nádherným korálovým životem.

Brazílie je známá svými tropickými deštnými lesy a v Abrolhos Marine National Park se dostanete k úžasným pobřežním mangrovovým lesům. Ty jsou domovem pro mnoho druhů živočichů, včetně vzácných ptáků, hmyzu a savců. Park je také známý svými hnízdišti mořských ptáků, jako jsou hrdličky, terejové a albatrosi.

Pokud hledáte adrenalinový zážitek, můžete se vydat na rybářský výlet, kde si můžete vychutnat bohatství mořského života. Horké sluneční paprsky, jasné nebe a teplé moře vám jistě dodají energii k chytání ryb a prozkoumání na pobřeží.

Další nezapomenutelný zážitek je navštívit Coroa Alta, jedno z nejoblíbenějších potápěčských míst v parku. Toto místo je domovem jednoho z největších korálových útesů v Jižní Americe a nabízí možnost sledovat různé druhy ryb a další mořské organismy, které se zdržují v okolí útesu.

Nejlepší čas na návštěvu Abrolhos Marine National Park je v zimě, která na severní polokouli znamená období od června do září. Během této doby jsou teploty mírnější, což znamená přijatelnější podmínky pro všechny aktivity. Navíc, v zimě se můžete setkat s velrybami, které se v této oblasti vyskytují při své migrační cestě.

Pokud hledáte dovolenou, kde se můžete potopit do krásných teplých vod, obdivovat úžasnou faunu a flóru a zažít překrásné počasí na fantastických plážích, Abrolhos Marine National Park by mohl být právě tím pravým místem pro vás.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky