Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahrajn Al Areen Wildlife Park

Dovolená Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn je země bohatá na historii, kulturu a přírodní krásy. Jedním z nejoblíbenějších míst, které lze navštívit během dovolené v Bahrajnu, je Al Areen Wildlife Park. Tento park, nacházející se v oblasti Al Areen, je domovem pro mnoho vzácných druhů rostlin a zvířat, které jsou chráněny a udržovány v jejich přirozeném prostředí.

Al Areen Wildlife Park je rozdělen na dvě části - Safari Park a Arabian Wildlife Park. Safari Park je otevřen všem návštěvníkům a nabízí pohled na různá zvířata, jako jsou lvi, tygři, levharti, zebry a mnoho dalších. Návštěvníci mají možnost projet se autobusem nebo místním průvodcem a vidět tyto úžasné tvory v jejich přirozeném prostředí.

Arabian Wildlife Park je rezervován pro vědecký výzkum a ochranu ohrožených druhů. Zde jsou chovány unikátní druhy rostlin a zvířat, které jsou v přírodě vzácné. Park poskytuje vzdělávací programy, které zvyšují povědomí o přírodním bohatství regionu a významu jeho ochrany.

Al Areen Wildlife Park také nabízí širokou škálu aktivit pro návštěvníky. Můžete se projít po krásných stezkách až k jezerům a potokům, podívat se na různé druhy ptáků a pozorovat jejich jedinečné chování. Navíc park nabízí piknikové místa, kde si můžete odpočinout a strávit čas s rodinou a přáteli.

Pro milovníky adrenalínu je v parku připravena také nabídka adrenalinových sportů, jako je jízda na koni nebo surfování na písečných dunách. Tyto aktivity poskytují zábavu a napětí pro všechny věkové kategorie.

Pro ty, kteří se zajímají o přírodní léčení a odpočinek, Al Areen Wildlife Park nabízí také lázeňské a wellness centrum. Můžete si objednat masáže, jógu nebo si prostě vychutnat pobyt v blízkosti přírody v jednom z jejich relaxačních prostorů.

Dovolená v Bahrajně není kompletní bez návštěvy Al Areen Wildlife Park. Tato oáza přírody nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky, příležitost se přiblížit divokým zvířatům a uvědomit si důležitost ochrany a zachování přírody.

Během svého pobytu v Bahrajnu nezapomeňte navštívit Al Areen Wildlife Park a prozkoumat jeho úžasné faunu a flóru. Nejenže vám to poskytne možnost se odpočinout a relaxovat, ale také vám pomůže rozšířit své znalosti o přírodě a ochraně životního prostředí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Dotaz: Kdy je Bahrajn Al Areen Wildlife Park otevřen?
Odpověď: Park je otevřen každý den od 8:00 do 18:30 hodin.

Dotaz: Jaké je vstupné do parku?
Odpověď: Vstupné závisí na věku návštěvníka a druhů vstupenek. Dospělí platí 1 BD a děti do 12 let platí 0,5 BD. Rodinné vstupenky jsou k dispozici za 2 BD.

Dotaz: Jaký druh zvířat mohu vidět v parku?
Odpověď: Park má různé druhy zvířat, včetně gazel, zeber, ondatry, košut, pštrosů, hadů a dalších exotických zvířat.

Dotaz: Můžu se setkat a krmit zvířata v parku?
Odpověď: Ano, existují některá místa v parku, kde můžete krmit některá zvířata, jako jsou pštrosi a dřípatky.

Dotaz: Je povoleno fotografování v parku?
Odpověď: Ano, fotografování je povoleno v parku, pokud neporušuje další návštěvníky ani zvířata.

Dotaz: Můžu si vzít své domácí zvíře do parku?
Odpověď: Ne, domácí zvířata nejsou povolena v parku.

Dotaz: Nabízí park nějaké stravovací zařízení?
Odpověď: Ano, v parku jsou k dispozici různé stánky s občerstvením a restaurace.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu parku?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu parku je v zimě (od listopadu do března), kdy jsou teploty nižší a příjemnější. V létě mohou být teploty velmi vysoké (přes 40 °C) a návštěva parku může být nepříjemná.


Ubytování Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn je malý ostrov ležící v Perském zálivu, který je známý svou bohatou biodiverzitou a přírodními parky. Jedním z nejznámějších a nejkrásnějších parků v Bahrajnu je Al Areen Wildlife Park.

Al Areen Wildlife Park se nachází na jihozápadě ostrova Bahrajn a je rozkládá na ploše více než 20 tisíc hektarů. Park byl otevřen v roce 1976 a od té doby se stal jednou z turisticky nejnavštěvovanějších atrakcí v zemi.

Park je známý svou bohatou biodiverzitou a přírodní krásou. Zde můžete spatřit různé druhy volně žijících zvířat, včetně vzácných druhů, které jsou chráněny zákony Bahrajnu. Mezi nejoblíbenější obyvatele parku patří sloni, žirafy, zebry, gazely, antilopy, lvi a tygři.

Kromě procházek kolem výběhů a pozorování zvířat nabízí Al Areen Wildlife Park i další aktivity pro návštěvníky. Například můžete si prohlédnout ukázky dressíry lva, vyjížďky na velbloudech nebo se projet na kočáru taženém koněm.

Park také hostí různé akce a festivaly, které přitahují návštěvníky z celého Bahrajnu i zahraničí. Nejznámějším z nich je Bahrajnský mezinárodní festival e, který slaví tradiční lov s sokoly a je považován za důležitou součást bahrajnské kultury.

Al Areen Wildlife Park je ideálním místem pro rodinný výlet nebo relaxační den strávený v přírodě. Park nabízí různé vybavení, včetně restaurací, kde si můžete odpočinout a vychutnat si tradiční bahrajnskou kuchyni, a piknikových míst, kde si můžete připravit piknik a vychutnat si přírodní prostředí.

Pokud se chystáte navštívit Bahrajn, nezapomeňte si užít návštěvu Al Areen Wildlife Park. Tato přírodní oáza vám poskytne jedinečnou možnost zažít bohatství místa a setkat se s exotickými zvířaty, která zde žijí. Nechte se unést krásou přírody a prozkoumejte jedinečnou biodiverzitu Bahrajnských ostrůvků.


Počasí Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn je známý svou bohatou biodiverzitou a krásnou přírodou. Jednou ze zvláštností tohoto zeměpisného místa je Bahrajnský přírodní rezervát Al Areen Wildlife Park. Tato rezervace slouží jako domov pro obrovské množství rostlinných druhů a živočichů.

Al Areen Wildlife Park se rozprostírá na ploše přibližně 20 kilometrů čtverečních v jižní části Bahrajnu. Je to ideální místo pro milovníky přírody, kteří si chtějí vychutnat úžasnou přírodní scenérii a pozorovat divoká zvířata. Park nabízí návštěvníkům úžasnou příležitost spatřit mnoho unikátních druhů, včetně ohrožených zvířat.

V rezervaci Al Areen Wildlife Park můžete najít mnoho druhů zebry, antilopy, plameňáky a ocasatce. Existují také rozličné druhy ptáků, ještěrek a hadů, které tvoří ekosystém tohoto přírodního parku. Návštěvníci si mohou procházet parkem a pozorovat tyto zvířata v jejich přirozeném prostředí.

Jednou z nejlepších aktivit, kterou můžete v Al Areen Wildlife Park podniknout, je exkurze s průvodcem. Průvodci vám ukážou různé oblasti parku a poskytnou vám podrobné informace o druzích, které se zde vyskytují. Tato exkurze vás zavede do srdce přírody a umožní vám si vychutnat krásné scenérie.

Kromě bohaté fauny a flóry nabízí Al Areen Wildlife Park také další aktivity pro návštěvníky. Existuje mnoho venkovních piknikových prostor, které vám umožní si vychutnat klidný den s rodinou a přáteli. Park také hostí různé soutěže a akce pro veřejnost, které slouží k zvýšení povědomí o významu ochrany přírody.

Pokud se chystáte navštívit Al Areen Wildlife Park, je dobré si předtím zjistit počasí v této oblasti. Bahrajn je známý svými horkými lety a převládajícím suchým podnebím. Teploty zde často překračují 40 °C, zejména v letních měsících. To znamená, že návštěvníci by měli být dobře vybaveni vodou, opalovacím krémem a lehkým oblečením.

V zimních měsících je počasí v Bahrajnu mírnější, s teplotami kolem 20-25 °C. Toto období je ideální pro návštěvu Al Areen Wildlife Parku, protože teplota je příjemná a není tolik horko. Je to také období, kdy se mnoho zvířat v rezervaci zjevuje a můžete si vychutnat pozorování jejich aktivit.

Al Areen Wildlife Park je jedinečným přírodním útočištěm v Bahrajnu a stojí za to ho navštívit, pokud máte rádi přírodu a divoká zvířata. Bez ohledu na počasí si vždy připravte vhodnou výbavu a nezapomeňte na ochranu proti slunci. Vychutnejte si jedinečnou přírodu Bahrajnu a objevujte krásy Al Areen Wildlife Parku.


Letenka Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Al Areen Wildlife Park se nachází v království Bahrajn a je domovem mnoha druhů zvířat, které přitahují návštěvníky ze všech koutů světa. Tato letenka vás zavede na jedinečnou cestu do tohoto úchvatného parku, kde si můžete vychutnat krásy přírody a pozorovat mnoho vzácných druhů zvířat.

Al Areen Wildlife Park je rozprostřen na ploše přes 8 km² a nachází se nedaleko města Riffa. Tento park je jedním z největších přírodních rezervací v Bahrajnu a byl vybudován s cílem ochránit a uchovat místní ekosystém. Park je známý svým rozmanitým zvířecím životem, který zahrnuje přes 100 druhů volně žijících zvířat.

Při procházce tímto parkem se můžete těšit na setkání s mnoha fascinujícími živočichy. Mezi nejvýznamnější patří arabské ondáry, arabské gazely a arabské zajíce. Tato zvířata jsou typická pro tento region a jsou symbolem bahrajnské přírody. Mimo to zde lze také vidět zebry, antilopy a mnoho dalších druhů zvířat.

Al Areen Wildlife Park se neomezuje pouze na zvířata, ale nabízí také řadu dalších aktivit. Park má například vlastní centrum pro chov a rozmnožování ohrožených druhů. Toto centrum se zaměřuje na záchranu a ochranu vzácných druhů zvířat a usiluje o jejich genetickou diverzifikaci. Návštěvníci zde mají možnost zúčastnit se různých edukativních programů a dozvědět se více o důležitosti ochrany přírody.

Další atrakcí tohoto parku je termální lázeňské centrum, které nabízí relaxaci a odpočinek. Termální prameny jsou ve známé arabské kultuře velmi oblíbené a mají léčebné účinky. Návštěvníci mají možnost si vychutnat léčivé lázně, sauny a další wellness procedury.

Pokud máte rádi dobrodružství, můžete se zúčastnit také safari ve volné přírodě. To vám umožní projet se a projít parkem a pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. Budete mít možnost vidět je při běžných činnostech, jako je krmení a odpočinek.

Pokud se rozhodnete vydat se na cestu do Bahrajnu a navštívit Al Areen Wildlife Park, určitě nebudete litovat. Tento park nabízí unikátní příležitost poznat místní přírodu a cítit se jako součást ní. Letenky do Bahrajnu jsou snadno dostupné a zajišťují pohodlný a rychlý příjezd na toto místo.

Nezapomeňte si s sebou přinést foťák, abyste mohli zaznamenat své vzrušující zážitky a zachytit nádherné momenty strávené v tomto unikátním parku. Al Areen Wildlife Park v Bahrajnu je skutečně magické místo, které vám přinese neopakovatelné zážitky a vytvoří nezapomenutelné vzpomínky.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky