Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Ghana Busua Beach

Dovolená Ghana Busua Beach


Dovolená v Ghane je skvělou volbou pro ty, kteří hledají tropický ráj s nádhernými plážemi a bohatou kulturou. Jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou v Ghane je pláž Busua Beach.

Busua Beach se nachází na západním pobřeží Ghany a je známá svými rozlehlými bílými písečnými plážemi, tyrkysovou vodou a famózními slunečními západy. Tato malebná plážová obec má všechny předpoklady, aby se z ní stal ideální útočiště pro dovolenou.

Jeden z hlavních důvodů, proč cestovatelé volí Busua Beach, je příjemné tropické klima s teplotami kolem 30 stupňů Celsia po většinu roku. Pláž je také poměrně vzdálená od velkých měst, což jí dodává klidnou a relaxační atmosféru. Můžete si zde užít poklidné dny na pláži, večeřet v restauracích podél pobřeží a potápět se do vody s korálovými útesy.

Pro milovníky vodních aktivit je Busua Beach skutečným rájem. Pláž je ideálním místem pro surfování, především v období od prosince do března, kdy přichází velké vlny z Atlantiku. Pokud nejste zkušený surfař, můžete se také naučit surfovat díky místním surfařským školám, které nabízejí lekce pro začátečníky.

Další oblíbenou aktivitou na Busua Beach je rybaření. Tato možnost je velmi lákavá pro lidi, kteří se chtějí zapojit do místního rybářského života a zároveň si vychutnat čerstvé mořské plody. Místní rybáři vám rádi ukážou, jak rybařit a poté vás povzbudí, abyste si uvařili svou vlastní rybu.

Pro ty, kteří se zajímají o kulturní stránku Ghany, existuje v okolí Busua Beach mnoho možností. Můžete navštívit místní vesnice a setkat se s přátelskými domorodci, kteří vám rádi poví o své kultuře a tradicích. Nezapomeňte si také prohlédnout Cape Three Points, nejjižnější bod v západní Africe, který nabízí jedinečný výhled na moře a okolní přírodu.

Pro ubytování máte na Busua Beach mnoho možností. Můžete si vybrat ze škály rodinných penzionů, apartmánů a luxusních hotelů. Záleží jen na vaší preferenci a rozpočtu.

Dovolená na Busua Beach v Ghaně nabízí jedinečnou kombinaci tropického ráje, bohaté kultury a příležitostí pro dobrodružství. Bez ohledu na to, zda se chcete jen opalovat na pláži, surfovat nebo se ponořit do místní kultury, Busua Beach vám tento sen splní.


Ubytování Ghana Busua Beach


Ghana se stává stále oblíbenějším turistickým cílem. V této zemi naleznete nádherné pláže, vodopády, přírodní rezervace a historická místa plná kultury. Pokud hledáte ideální ubytování při návštěvě Ghany, určitě byste měli přemýšlet o Busua Beach.

Busua Beach je oblíbeným letním letoviskem vijižní části Ghany. Pláž je vyhlášená pro svou čistou vodu, bílý písek a širokou škálu aktivit, které nabízí. V okolí pláže se nachází mnoho restaurací, barů a obchodů, kde si můžete vychutnat skvělé jídlo a nápoje a nakoupit suvenýry a místní produkty.

Pokud se rozhodnete ubytovat se na pláži Busua Beach, můžete vybírat mezi různými druhy ubytování, včetně hotelů, penzionů a chat. Pro turisty, kteří hledají komfortní a luxusní ubytování, jsou zde k dispozici několik moderních hotelů, jako například Busua Beach Resort, African Rainbow Resort a Villa Monticello. Tyto hotely nabízejí svým hostům exkluzivní vybavení, včetně bazénu, spa, fitness centra a restaurací s vynikající kuchyní.

Pro turisty, kteří preferují přátelskou atmosféru a místní pohostinnost, jsou k dispozici pěkné rodinné penziony a chaty. Tyto druhy ubytování mají často menší počet pokojů a osobnější přístup k hostům. Mezi oblíbené penziony patří Busua Inn, Ahanta Waves a The Lodge at Busua Beach.

Všechny tyto typy ubytování nabízejí skvělý výhled na oceán a čisté a pohodlné pokoje. Většina z nich také poskytuje snídani a některé zajišťují dokonce i dopravu z letiště.

Na Busua Beach si budete moci vychutnat slunečné dny na písečné pláži, surfování, paddleboarding a rybářství. Můžete si také užít procházky po malebných okolních vesnicích a návštěvu historických památek, jako například hradu St. George, který se nachází jen několik kilometrů od pláže.

Pokud hledáte ideální místo pro svou dovolenou v Gháně, Busua Beach rozhodně není špatnou volbou. Nabízí širokou škálu ubytování, aktivit a míst ke zhlédnutí v krásné přírodě a s přátelskými lidmi.


Počasí Ghana Busua Beach


Ghana je stát, který se nachází na západě afrického kontinentu a je obklopený Guinejským zálivem. Tento stát nabízí mnoho krásných a exotických pláží, mezi nimiž je jednou z nejpopulárnějších pláží Busua Beach. Tato pláž láká mnoho turistů ze celého světa díky svému pěknému počasí a slunečným dnům.

Počasí na Busua Beach je typické pro tropické podnebí, které se vyznačuje vysokou vlhkostí, teplem a občasnými dešti. Průměrná teplota zde bývá kolem 27 stupňů Celsia, ale v letních měsících může teplota stoupnout až na 32 stupňů Celsia.

Mimo sezónu se zde vyskytují občasné deště, které však nevydrží dlouho. Tyto deště bývají většinou krátkodobé a rychle se rozplynou. Proto pokud plánujete cestu na Busua Beach, nebojte se chvíli deště, protože pokud na chvíli prší, počkejte, a užijte si poté slunečný den.

Pokud jde o moře, pláže v Busua Beach poměrně zápřahuje oceán. Nejlepší časy pro plavání jsou od listopadu do února. Během této doby jsou vlny přátelské k návštěvníkům, kteří chtějí plavat nebo surfovat. Pokud se však rozhodnete navštívit Busua Beach mimo tuto sezónu, můžete se těšit na klidné moře, ideální pro klidnou procházku a nebo fotografování.

V oblasti Busua Beach se vyskytuje i množství dalších krásných plaží a zátok, ve kterých si můžete užít krásu tohoto pobřeží. Můžete také navštívit některé z místních restaurací a ochutnat zdejší speciality, jako jsou ryby nebo humry.

Celkově řečeno, Busua Beach je skvělou destinací pro turisty, kteří hledají pěkné a slunečné počasí, zajímavou kulturu a skvělé pláže. Pokud se plánujete vydat do Ghany, rozhodně neváhejte navštívit Busua Beach a užijte si zde krásné počasí a nádherné pláže.


Nejčastější dotazy a odpovědi Ghana Busua Beach


1) Jak se dostanu z letiště na pláž Busua?
A: Nejlepší možností je vzít si taxíka přímo na letišti. Distanční cena by měla být kolem 150 GHS (asi 750 Kč).

2) Mám platit za slunečník na pláži Busua?
A: Většina slunečníků jsou součástí ubytování, takže pokud jste hostem některého z hotelů, měli byste mít zdarma slunečník k dispozici. Pokud nejste hostem, budete muset za slunečník zaplatit.

3) Je bezpečné koupání v moři na pláži Busua?
A: Ano, koupání je bezpečné, ale doporučujeme být opatrní na silný proud, který může být v průběhu dne. Doporučujeme vždycky sledovat značky, na nichž je napsáno, kde je bezpečné se koupat.

4) Jsou na pláži k dispozici sprchy a záchody?
A: Ano, jsou zde sprchy a záchody, k dispozici pro návštěvníky a hosty ubytování. Některé pláže také nabízejí výběr zdrojů pitné vody.

5) Je v Ghana zabezpečení připojení k internetu?
A: Ano, většina hotelů a restaurací má wifi a některé pláže lidem nabízejí připojení k internetu zdarma. Můžete také koupit přenosné wifi zařízení, které vám poskytne připojení všude, kde je dostupný signál.

6) Mám si vzít vlastní ručníky na pláž Busua?
A: Pokud jste ubytovaní v hotelu, dostanete ručníky od hotelu. Pokud nejste ubytovaní, můžete si vzít vlastní ručníky nebo si je půjčit na pláži. Většina plážových barů nabízí ručníky ke koupi.


Letenka Ghana Busua Beach


Ghana je krásná západoafrická země s bohatou kulturou, úchvatnou přírodou a přátelskými obyvateli. Jedno z nejoblíbenějších turistických míst v Ghaně je Busua Beach. Letenka do Busua Beach je rozhodně jedním z nejlepších způsobů, jak zažít tento nádherný klenot země.

Busua Beach se nachází v západní části Ghany, na pobřeží Atlantského oceánu. Je to jedna z nejznámějších pláží v Ghaně a nabízí nádherný písek, tyrkysové vody a úžasnou atmosféru. Je oblíbeným cílem jak pro místní obyvatele, tak i pro zahraniční turisty.

Při příletu na letiště v Ghaně, turisté mohou snadno nalézt letenku do Busua Beach. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí přímé lety do Ghanány, z různých zemí v Evropě, Severní Americe a dalších částí světa. Cesty z hlavního města Ghany, Accra, do Busua Beach trvá přibližně 5 hodin autem.

Turisté se mohou těšit na mnoho aktivit na Busua Beach. Nejoblíbenější je samozřejmě slunění na pláži a koupání v oceánu. Plážový areál je dobře vybavený, s možností půjčení slunečníků a lehátek. Pro ty, kteří rádi objevují podvodní svět, je také možné provozovat potápění nebo šnorchlování ve vodách Atlantského oceánu.

Busua Beach je také oblíbené místo pro surfování. Díky výhodnému polohou přináší proudy vhodné pro surfaře všech úrovní. Pokud nejste surfařský nadšenec, můžete se zúčastnit hodiny surfingu v jedné z místních surfských škol a vyzkoušet si toto adrenalinové sport na vlastní kůži.

Kromě vodních aktivit poskytuje Busua Beach také skvělou možnost poznat místní kulturu. Můžete navštívit nedalekou vesnici, kde se setkáte s místními obyvateli a dozvíte se více o jejich tradičních obyčejích a rituálech. Místní trh v Busua je také nutností pro toulky po barvitém místním životě.

Pokud se chcete nechat hýčkat a odpočinout si, existuje obrovský výběr hotelů a plážových středisek v okolí Busua Beach. Od romantických butikových hotelů po luxusní plážové střediska, zde budete mít možnost vybrat si z různých cenových kategorií a zařízení.

Letenka do Busua Beach je zkrátka perfektním způsobem, jak prozkoumat a užít si jedno z nejkrásnějších míst v Ghaně. Turisti z celého světa se sem sjíždějí, aby zažili krásy Busua Beach a okouzlující pohostinnost ghanánských lidí. Zarezervujte si letenku a připravte se na nádhernou dovolenou v Busua Beach!


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky