Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Panama Contadora Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Panama Contadora Island


1. Jak se dostanu na ostrov Contadora v Panamě?
- Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se dostat na ostrov Contadora, je letecky. Z města Panama City trvá let zhruba 15 minut. Existuje také možnost přistání hydroplánem nebo trajektem z města Panama City.

2. Jaké jsou nejlepší pláže na ostrově Contadora?
- Na ostrově Contadora se nachází několik nádherných pláží. Nejpopulárnější jsou Playa Larga, Playa Cacique, Playa Cocos a Playa Ejecutiva.

3. Jaké aktivity si mohu užít na ostrově Contadora?
- Na Contadoře je několik zajímavých aktivit. Můžete se potápět v křišťálově čistém moři, pozorovat korály a tropické ryby, pronajmout si kánoe nebo kajak a prozkoumat okolní ostrůvky. Místní také nabízejí výlety na ryby nebo na delfíny a možnost surfování nebo jízdy na paddleboardu.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace na ostrově Contadora?
- Na Contadoře najdete různé restaurace, které nabízejí široký výběr jídel. Mezi nejlepší restaurace patří Restaurante Geraldo's, Restaurante Tortuga Point a Restaurante Tiki.

5. Jaké jsou nejlepší ubytovací možnosti na ostrově Contadora?
- Existuje několik hotelů a rezortů na ostrově Contadora, které nabízejí různé úrovně komfortu a ceny. Mezi oblíbené patří Hotel Contadora Resort, Casa Tortuga a Villa Ojo de Agua.

6. Kolik dní bych měl zůstat na ostrově Contadora?
- Doporučuje se zůstat na Contadoře minimálně 2-3 dny, aby se mohl plně vychutnat klid a krása ostrova. Pokud máte více času, můžete si užít další aktivity a výlety v okolí.

7. Mám-li limitovaný rozpočet, jak bych mohl ušetřit na ostrově Contadora?
- Existují možnosti, jak ušetřit na Contadoře. Můžete zvážit ubytování v menších penzionech nebo v pronajaté vilce, kde si můžete vařit. Další možností je vyhledat místní restaurace a stánky s jídlem, které nabízejí levnější možnosti stravování.

8. Jaká je nejlepší doba na návštěvu ostrova Contadora?
- Nejlepší doba na návštěvu Contadoře je v období sucha, které trvá od prosince do dubna. Během těchto měsíců je počasí slunečné a teplé, vhodné pro koupání a outdoorové aktivity.

9. Můžu z ostrova Contadora podniknout výlet na panamské pevninské pobřeží?
- Ano, je možné podniknout výlet z Contadoře na panamské pevninské pobřeží. Existují organizované výlety do Panama City, kde si můžete prohlédnout historické památky, nákupní centra a další zajímavosti.

10. Potřebuji na ostrově Contadora vízum?
- Občané většiny zemí nemusí mít pro vstup na ostrov Contadora nebo do Panamy celkově vízum, pokud plánují pobyt kratší než 180 dnů. Je však doporučeno se informovat o aktuálních vízových předpisech před cestou.


Letenka Panama Contadora Island


Panama je země, která se nachází mezi Severním a Jižním Amerikou, a je známá svými nádhernými plážemi a exotickou přírodou. Jednou z nejkrásnějších a nejznámějších destinací v Panamě je ostrov Contadora.

Letenka do Panamy a poté na ostrov Contadora je zkrátka snem mnoha cestovatelů. Po celý rok se na tomto ostrově nachází nádherné slunce, bílý písek a průzračně modré moře. Je to ideální destinace pro ty, kdo hledají odpočinek, relaxaci a romantiku.

Contadora se nachází na souostroví Las Perlas, což znamená "perlové ostrovy." A toto jméno napovídá, jak krásné a jedinečné je toto místo. Ostrov je okouzlující a nabízí nádherné výhledy na oceán, nekonečné pláže a možnost pozorování mnoha druhů zvířat.

Na Contadoru najdete několik luxusních hotelů a rezortů, které nabízejí prvotřídní ubytování a pohostinství. Můžete si vybrat mezi rodinnými hotely nebo romantickými vilami s výhledem na moře. Místní kuchyně překvapí svou rozmanitostí a chuťovými zážitky, které si budete pamatovat navždy.

Turisté nehledají pouze odpočinek na pláži, ale také si mohou vychutnat potápění, šnorchlování a další vodní aktivity. Moře v okolí Contadora je bohaté na korálové útesy a tropické ryby. Potápění v těchto vodách je skutečným nebeským dobrodružstvím, kde můžete objevovat podmořský svět s jeho pestrou faunou a flórou.

Pro ty, kdo mají rádi dobrodružství, nabízí Contadora také možnost jízdy na kole, pěších výletů po krásných lesích nebo pozorování ptáků. Ostrov je domovem pro mnoho druhů ptáků, z nichž některé jsou jedinečné a endemické pouze pro tento region.

Pokud hledáte romantiku a klid, můžete si pronajmout plachetnici a strávit den objevováním okolních ostrůvků a romantických zátok. Právě tyto chvíle, kdy jste na otevřeném moři, vzdáleni od civilizace, vytváří ten nejromantičtější a nejunikátnější zážitek.

Letenka na ostrov Contadora v Panamě je skutečně jako let do ráje. Tyto krásné pláže, slunce a moře jsou snem každého turisty. Ať už hledáte relaxaci, dobrodružství nebo romantiku, Contadora Island vás jistě nezklame.


Počasí Panama Contadora Island


Panama Contadora Island je jedním z nejkrásnějších míst v západní části Panamského zálivu. Ostrov se nachází ve vzdálenosti 33 mil od Panama City a je součástí Archipelagu Pearl Islands. Díky svému jedinečnému geografickému umístění nabízí Contadora neuvěřitelné počasí, které stojí za to objevit.

Panama Contadora Island je známá svým teplým a slunným počasím, které se většinou drží po celý rok. Teploty se pohybují kolem 32°C během dne a 23°C během noci. I když se na ostrově vyskytují občasné deště a bouřky, většinou jsou krátkodobé a rychle přejdou. Průměrná srážková aktivita je na Contadoře asi 2000 mm ročně.

Jedna z nejlepších věcí na Contadoře je jistota, že můžete počítat s krásným počasím během celého roku. Ostrov je nejlepší vidět v suchou sezónu od prosince do května, kdy je počasí naprosto fantastické. Tyto měsíce nabízejí velmi malou pravděpodobnost dešťových srážek a umožňují návštěvníkům plně si užít slunce a moře. V měsících června až listopadu se můžete setkat s občasnými bouřemi a tropickými dešti.

Zatímco počasí na Contadoře během celého roku zůstává teplé a slunné, všimnete si, že nálady mořského klimatu se mohou měnit, což vám dává možnost zažít vskutku zážitkovou návštěvu. Z tohoto důvodu byste měli být vždy připraveni na povětrnostní podmínky, ať už plánujete sluneční odpočinek na pláži, koupání nebo průzkum ostrova.

Celkem vzato, Panama Contadora Island nabízí počasí, které si většinou užijete během celého roku. To vám dává možnost plánovat vaše cesty na ostrov kdykoliv vám vyhovuje. Ať už jste zde na dovolené nebo jen krátké zastávce, bude to nepochybně jeden z nejúžasnějších zážitků v životě.


Ubytování Panama Contadora Island


Panama je známá svou překrásnou přírodou a úchvatnými plážemi. Jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších destinací v Panamě je ostrov Contadora. Tento malebný ostrov se nachází v souostroví Perly na Tichém oceánu a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné zážitky.

Co se týče ubytování, ostrov Contadora má široký výběr možností, které vyhovují všem rozpočtům a preferencím. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely, apartmány, chatami nebo dokonce pronájmem soukromých vil. Bez ohledu na to, kam se rozhodnete ubytovat, budete mít zaručeno skvělé zázemí a nádherný výhled.

První možností je pobyt v luxusních hotelech a resortech na ostrově. Tyto ubytovací zařízení nabízejí širokou škálu služeb a vybavení, včetně bazénů, wellness center, restaurací a dalších rekreačních aktivit. Některé hotely mají vlastní soukromé pláže, kde si můžete užívat slunečního záření a krásného moře.

Další možností je pronájem apartmánu nebo chaty. Toto je skvělá volba pro ty, kteří chtějí mít větší soukromí a svobodu během svého pobytu. Apartmány a chaty jsou dobře vybavené a nabízejí pohodlné prostředí pro relaxaci. Mnoho z nich má také výhled na moře a venkovní prostranství, jako je terasa nebo balkon, kde si můžete vychutnat krásné výhledy.

Pokud hledáte spíše luxusní a exkluzivní ubytování, můžete zvážit pronájem soukromé vily. Tyto vily nabízejí prostorné a vkusně zařízené interiéry, soukromé bazény, prostorné zahrady a výhled na moře. Jsou ideální pro skupiny přátel nebo rodin, které chtějí zažít opravdový luxus a soukromí během svého pobytu na ostrově Contadora.

V každém případě si můžete být jisti, že ubytování na Panama Contadora Island bude plné pohodlí a relaxace. Pobyt na krásném ostrově vám poskytne příležitost objevit úchvatnou přírodu a prožít nezapomenutelné dovolené. Ať už zvolíte luxusní hotel, apartmán nebo pronájem soukromé vily, budete mít jistotu, že se budete cítit jako v ráji.


Dovolená Panama Contadora Island


Panama je známá svými nádhernými plážemi a překrásnou přírodou, která si získává srdce každého, kdo sem zavítá. Jedno z nejkrásnějších míst na Panama Contadora Island, které je ideální destinací pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou na pláži.

Contadora Island je součástí souostroví Pearl Islands, které se nachází v Pacifickém oceánu poblíž panamského pobřeží. Ostrov je největší a nejpopulárnější v celém souostroví a je známý svými bílými písečnými plážemi a azurově modrou vodou.

Tato překrásná destinace je oblíbená především pro svůj klid a klidnou atmosféru. Je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout rušnému městskému životu a relaxovat na pláži. Na Contadora Island nenajdete žádné přeplněné hotely ani rušné pláže. Místo toho zde najdete jen několik menších resortů a klidné a odlehlé pláže, které nabízejí dostatek soukromí a klidu.

Jednou z nejznámějších pláží na Contadora Island je Playa de las Suecas, což v překladu znamená "Pláž Švédských dívek". Tato pláž je obklopena palmami a její bílý písek se leskne na slunci. Je skvělým místem pro opalování a relaxaci. Voda je zde křišťálově čistá a teplá, ideální pro šnorchlování a potápění.

Další zajímavou aktivitou, kterou na Contadora Island můžete podniknout, je výlet lodí po okolních ostrovech souostroví Pearl Islands. Tato plavba vám umožní objevovat a prozkoumávat nádhernou přírodu tohoto místa. Můžete se vydat na ostrov San Jose a obdivovat zdejší divokou zvěř, včetně volů a opic, nebo se vydat za zážitkem místního rybářství a chytit si svůj vlastní večeři.

Pokud máte rádi potápění, pak je Contadora Island také skvělým místem pro tuto aktivitu. Vody v okolí ostrova jsou plné života a mnoho potápěčských center nabízí možnost objevovat podmořský svět Panamy. Můžete si vyzkoušet adrenalinový potápěčský výlet nebo si vychutnat klidnější potápění na jednom z místních útesů.

Ať už jste dobrodruh nebo jen hledáte relaxaci na pláži, Contadora Island v Panamě je pro vás ideální destinací pro dovolenou. Krásná příroda, nedotčené pláže a klidná atmosféra zaručují dokonalou dovolenou ve stylu tropy. Vydejte se sem a nechte se unést krásami tohoto ráje na zemi.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky