Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Panama Bocas del Toro

Ubytování Panama Bocas del Toro


Panama Bocas del Toro je přímořské město, které se nachází na východním pobřeží Panamy. Jeho úžasná poloha na kraji Karibského moře a okolní tropická příroda tvoří ideální místo pro dovolenou, kterou budete chtít opakovat.

Aby však byla vaše dovolená v Panama Bocas del Toro co nejpříjemnější, hledáte dokonalé ubytování, které bude vyhovovat vašim požadavkům. Tento článek vám představí některé nejlepší možnosti pro ubytování v Panama Bocas del Toro.

1. La Loma Jungle Lodge and Chocolate Farm
Jednou z nejpopulárnějších možností pro ubytování v Panama Bocas del Toro je La Loma Jungle Lodge and Chocolate Farm. Tato ekologicky šetrná farma nabízí ubytování v bungalovech s výhledem na tropickou džungli a Karibské moře. Pro milovníky čokolády je to navíc plný zážitek, protože si zde mohou vyzkoušet všechny fáze přípravy této lahodné sladkosti od plodu kakaovníku až po hotovou tabulku čokolády. Hosté mohou také prozkoumat krásy okolní přírody a na místě si zajistit snídaně a večeře.

2. Cala Mia Boutique Resort
Pokud hledáte ubytování s veškerými luxusními vybaveními, pak by pro vás mohlo být vhodné Cala Mia Boutique Resort. Toto luxusní resort se nachází v překrásné zátoce a nabízí velké soukromé bungalovy nebo apartmány v koloniálním stylu, které se vynikajícím způsobem sladí s okolním tropical. Ubytování zahrnuje také plážový servis, soukromou pláž, bazén a restauraci s lahodnými jídly z místní kuchyně.

3. Selina Bocas del Toro
Optimální pro mladé cestovatele nebo skupiny přátel je Selina Bocas del Toro. Tohle sympatické ubytování nabízí širokou škálu různých druhů pokojů, apartmánů i chat, takže si každý vybere podle svých představ a financí. Hosté si mohou vychutnat plážový bar, soukromou pláž, společné prostory jako společenskou místnost, posezení nebo bazén a vynikající wifi připojení. Selina organizuje večerní akce, koncerty a workshopy, takže se vám zde bude líbit i když plány na program dopoledne nemáte.

4. Tesoro Escondido
Posledním, ale určitě ne nejhorším na seznamu, je Tesoro Escondido. Nachází se na poloostrově s výhledem na oba oceány, nabízí hostům pobyt v jedinečných ubytováních – od cenově dostupných tropických bungalovů až po luxusní vily s vlastním bazénem a pláží. Tesoro Escondido také nabízí exkluzivní služby jako tenisové kurty, zdejší restauraci s rybími specialitami, masáže a další aktivity. Toto ubytování je ideální pro ty, kteří chtějí úplně odpočinout a užívat si krásné přírody.

S těmito tipy pro ubytování v Panama Bocas del Toro snadno najdete to nejlepší možné místo pro vaši dovolenou. Ať už se rozhodnete pro dražší, luxusní varianty, nebo cenově dostupné zázemí, máte jistotu, že tady v Panama Bocas del Toro naleznete přírodu, zábavu i odpočinek dle vašich přání.


Dovolená Panama Bocas del Toro


Pokud máte rádi exotická místa, nádherné pláže a neotřelý ráz, pak by Bocas del Toro v Panamě mohlo být právě to pravé pro vás. Tato malebná oblast se nachází na stejnojmenných ostrovech v karibském moři, a nabízí svým návštěvníkům dokonalou kombinaci přírodní krásy, adrenalinových aktivit a odpočinku na pláži.

Bocas del Toro je ideálním místem pro dovolenou, pokud toužíte po klidu a relaxaci, ale zároveň si chcete užít dobrodružství. Ostrovy nabízejí nespočet aktivit, jako je potápění, šnorchlování, surfování, rybaření či plavba lodí. Pokud milujete vodní sporty, budete zde naprosto v sedmém nebi.

Potápění a šnorchlování v Bocas del Toro jsou jedněmi z nejlepších na světě. V místním národním parku Marine Park můžete objevit nádherné korálové útesy, barevné ryby a mořské želvy. Pokud se nebojíte většího dobrodružství, můžete se vydat na potápění s velkými žraloky. Tato zkušenost vám navždy zůstane v paměti.

Pro surfaře je Bocas del Toro také výrazným rájem. Zdejší pláže nabízejí velké vlny a skvělé podmínky pro surfování na vlnách. Za nejlepší místo pro surfování je považován Red Frog Beach, kde si můžete vyzkoušet své surfařské dovednosti a užít si adrenalinový zážitek.

Po náročném dni plném sportu a dobrodružství si můžete odpočinout na nekonečně dlouhých písčitých plážích. Bocas del Toro je známé pro své bílé pláže, křišťálově čistou vodu a nedotčenou přírodu. Zdejší atmosféra je velice relaxační, což vám dává příležitost skutečně si odpočinout a načerpat novou energii.

Kromě přírodních krás si zde také můžete vychutnat místní kuchyni, která je ovlivněna karibskou a latinskoamerickou kulturou. Nezapomeňte ochutnat mořské plody a tradiční panamské speciality, které vám pochutnají na jazyku.

Pokud plánujete dovolenou v Bocas del Toro, doporučuje se vyhnout období dešťů, kterými je duben a květen. Nejjistější je plánovat návštěvu mezi prosincem a březnem, kdy je nejvíce slunečných dnů a příjemná teplota.

Bocas del Toro – malé ráj na karibských ostrovech, který nabízí kombinaci nádherných pláží, dobrodružných aktivit a autentické kultury. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout a zároveň zažít něco nového, pak je Bocas del Toro tou správnou volbou pro váš další dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Panama Bocas del Toro


Zde jsou některé nejčastější dotazy a odpovědi týkající se destinace Bocas del Toro v Panamě:

1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Bocas del Toro?

Nejlepší způsob je letět do hlavního města Panamy - Panamy City - a odtud pokračovat letecky nebo trajektem do Bocas del Toro. Existuje také možnost cestovat autobusem a trajektem z jiných částí Panamy.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Bocas del Toro?

Mezi nejlepší pláže v Bocas del Toro patří Pláž Zapatilla, Pláž Starfish, Pláž Red Frog a Pláž Wizard. Všechny tyto pláže jsou známé svým bělostným pískem a průzračnou vodou.

3. Které aktivity mohu v Bocas del Toro podniknout?

V Bocas del Toro si můžete vychutnat šnorchlování, potápění, surfování, kajak, rybaření nebo si vyzkoušet dobrodružství na zip line. Můžete také navštívit indiánskou rezervaci Ngöbe-Buglé, prozkoumat deštný prales nebo se projet po ostrovech na katamaránu.

4. Jaké je počasí v Bocas del Toro?

Počasí v Bocas del Toro je celoročně tropické. Nejteplejší období je od dubna do října, kdy teploty dosahují okolo 30 °C. Období dešťů je od května do listopadu, ale déšť obvykle trvá pouze krátkou dobu během dne.

5. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Bocas del Toro?

Nejlepší doba pro návštěvu Bocas del Toro je mezi prosincem a březnem, kdy jsou nižší srážky a příjemné teploty. To je také období, kdy můžete vidět migraci želv na plážích.

6. Jak je s ubytováním v Bocas del Toro?

V Bocas del Toro najdete řadu ubytování, které zahrnuje hotely, apartmány, hostely a bungalovy na pláži. Vzhledem k popularitě destinace je doporučeno rezervovat ubytování předem, zejména v hlavní turistické sezóně.

7. Existuje bezpečnostní riziko v Bocas del Toro?

Stejně jako v každé jiné turistické oblasti, je vždy dobré být obezřetný a dbát na svou osobní bezpečnost. Je doporučeno vyhnout se samotnému cestování v noci a uchovávat cennosti v bezpečí.

Tyto dotazy a odpovědi představují základní informace o destinaci Bocas del Toro v Panamě. Je však vždy dobré provést další výzkum a získat nejnovější informace před cestou.


Počasí Panama Bocas del Toro


Panama Bocas del Toro je jedno z nejkrásnějších míst v Panama, kde najdete křišťálově čisté vody Karibského moře a neuvěřitelně bohatou flóru a faunu. Zdejší počasí je velmi příjemné a většinou velmi slunečné. Bocas del Toro má tropické klima, což znamená, že zde pociťujete vysokou vlhkost, ale i vysoké teploty.

Nejlepší období pro návštěvu Bocas del Toro je od prosince do března. Je to období sucha a současně i nejchladnější období v roce. Denní teploty se zde pohybují kolem 28 až 30 °C a noční teploty klesají kolem 19 až 22 °C. To je ideální počasí pro ty, kteří chtějí užít si sluníčka a tepla, ale zároveň nechtějí být pokořeni extrémními teplotami.

Během dubna a května začíná období dešťů a to trvá až do listopadu. To je období, kdy se zde často objevují tropické bouře a hurikány. V tomto období se denní teploty pohybují kolem 30 až 32°C a noční teploty klesají na 23 až 25°C. Během deštivých období se můžete těšit na krásné tropické rostliny, květiny a vodopády.

Bocas del Toro je oblast plná krásy přírody, která se může změnit během několika minut. Pokud navštívíte Bocas del Toro během období dešťů, mějte s sebou deštník a neproplýtvávejte den, protože během deštivých dní se můžete těšit na opravdu malebné scenérie. Pokud navštívíte Bocas del Toro během období sucha, nezapomeňte na dostatek hydratace a ochranu před sluncem, protože slunce zde může být velmi silné.

Celkově lze říci, že Panama Bocas del Toro má příjemné počasí během celého roku. Záleží na vás, zda si zvolíte období sucha nebo dešťů. Každé období má své kouzlo a můžete se těšit na neuvěřitelně krásné výhledy na přírodu.


Letenka Panama Bocas del Toro


Pokud hledáte dovolenou plnou adrenalinových zážitků, krásných pláží a dobrého jídla, Panama je ideální destinace pro vás. A jedním z nejkrásnějších míst k návštěvě je rozhodně Panama Bocas del Toro.

Proč se vydat do Panamy Bocas del Toro?

Panama Bocas del Toro je skvělým místem pro ty, kteří touží po křišťálově čisté vodě a krásných plážích. Tato oblast se rovněž těší bohatému životu pod vodou, takže pokud máte rádi potápění nebo šnorchlování, Bocas del Toro určitě nezklame.

Dalším důvodem, proč navštívit tuto oblast, jsou aktivní dovolené jako surfování, kajakářství nebo plavání s delfíny. A jestliže hledáte nějaké kulturní zážitky, můžete se zde také setkat s místními indiánskými kmeny.

Jak se dostat do Panamy Bocas del Toro?

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat do Panamy Bocas del Toro, je prostřednictvím letu. Mnoho leteckých společností nabízí letenky do Panama City, což je hlavní města Panamy. Z Panamy City je možné pokračovat do Bocas del Toro letadlem nebo autobusem.

Pokud máte rádi dobrodružství a nevadí vám delší cesta, můžete se také vydat lodí z Kostariky nebo Kolumbie.

Kdy se vydat do Panamy Bocas del Toro?

Nejlepší období k návštěvě Panamy Bocas del Toro je od prosince do dubna, kdy je sucho a teploty jsou mírné. Nicméně, pokud hledáte místo pro surfování, nejlepší je vydat se sem během deštivých měsíců, tedy od května do listopadu.

Ať se rozhodnete navštívit tento kousek panamského ráje kdykoliv, užijete si zde nádhernou dovolenou plnou dobrodružství.

Tip: Pokud se rozhodnete pro letadlo, sledujte ceny letenek a vybírejte termíny, kdy jsou nejlevnější. Mnohdy se letenky prodávají s velkou slevou, což může ušetřit značné množství peněz na cestování.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky