Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Maledivy Kandolhu Island

Letenka Maledivy Kandolhu Island


Kandolhu Island na Maledivách: Ráj pro milovníky přírody a soukromí

Maledivy jsou známé jako jedna z nejkrásnějších tropických destinací na světě. Bílé písečné pláže, tyrkysové vody a bohatý podmořský život přitahují turisty z celého světa. Mezi množstvím Maledivských ostrovů vyniká jedinečný ráj na zemi - Kandolhu Island.

Kandolhu Island je malý, soukromý ostrov o rozloze pouhých 1,2 hektaru, který nabízí nekonečné množství krásy a luxusu. Ostrov se nachází v Maledivském atolu Ari South, který je známý svými koralovými útesy a možnostmi potápění. Od hlavního města Malého je vzdálen přibližně 70 kilometrů, což zajišťuje klid a odpočinek od každodenního ruchu.

Již při příjezdu na Kandolhu Island se návštěvníci okouzlí krásou ostrova. Bílý písek, jasně modré vody a bujná vegetace vytvářejí úchvatné scenérie. Ostrov je obklopen korálovými útesy, které jsou domovem mnoha druhů barvitých ryb, mořských želv a dokonce i delfínů. Potápěči mají na Kandolhu Island ohromující možnosti prozkoumávání tohoto bohatého podmořského světa.

Kandolhu Island je ideální destinací pro ty, kteří hledají soukromí a luxusní relaxaci. Resort nabízí pouze 30 vil a jediným způsobem, jak se na ostrov dostat, je rezervace jedné z nich. Každá vila na Kandolhu je vybavena privátní terasou s výhledem na oceán, soukromým bazénem a moderním vybavením. Hosté si tak mohou užívat naprostého soukromí a klidu.

Jídlo na Kandolhu Island je neuvěřitelné. Resort disponuje několika restauracemi, které nabízejí vynikající mořskou kuchyni i různé exotické speciality. Hosté si mohou vybrat z široké nabídky čerstvých mořských plodů, tropických ovoce, a samozřejmě také lahvového vína a koktejlů.

Kandolhu Island také nabízí mnoho aktivit a zážitků, aby hosté měli co dělat během svého pobytu. Můžete si například půjčit kajak, paddleboard nebo katamarán a vyzkoušet si vodní sporty. Pro ty, kdo se chtějí zrelaxovat, je zde také luxusní spa, kde si mohou dopřát masáže a wellness procedury.

Vzhledem ke svému soukromí a malé velikosti je Kandolhu Island vysoko ceněným cílem pro ty, kteří touží po dokonalém odpočinku. Pobyt na tomto malebném ostrově je zaručenou cestou k nezapomenutelnému dovolené v ráji. Maledivy jsou známé svou krásou, ale Kandolhu Island nabízí ještě více - luxus, klid a krásný podmořský svět.


Počasí Maledivy Kandolhu Island


Kandolhu Island je jedním z nejkrásnějších ostrovů na Maledivách, který navštěvují tisíce turistů z celého světa. Nachází se v jižní části Malediv v Indickém oceánu a je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a úchvatnou přírodou.

Počasí na Kandolhu Island je typické pro podnebí Malediv a je ovlivněno monzunami. Ostrov má dvě jasné sezóny - suchou a deštivou. Suchá sezóna trvá od prosince do března a je nejlepším obdobím k návštěvě této malebné destinace. Průměrné teploty se pohybují kolem 30 °C a voda je příjemně teplá. Slunečné dny jsou časté a déšť minimální.

Během deštivé sezóny, která trvá od dubna do listopadu, může být počasí nestabilní. Nejvyšší srážky se obvykle vyskytují mezi květnem a červencem. Tyto deště však neznamenají, že na Maledivách není možné se bavit. Právě naopak, návštěvníci si mohou užívat svěžích tropických bouří, které dodávají ostrovu jedinečnou atmosféru.

Vzhledem k tomu, že Kandolhu Island leží v Indickém oceánu, může být také postižen sezónními cyklóny. Ty se obvykle vyskytují od června do prosince, s vrcholem v říjnu a listopadu. V období cyklonů je rybaření a vodní aktivity omezeny pro bezpečnost návštěvníků.

Při plánování návštěvy Kandolhu Island je důležité sledovat předpovědi počasí a konzultovat s místními. Někdy mohou být dočasné výpadky elektřiny či vodních sportů kvůli bouřkám nebo cyklónům. Nicméně, Maledivy jsou jednou z nejúžasnějších tropických destinací na světě, ať již za suchého či deštivého počasí.

Všechny tuto faktory však nelíbají turisty, kteří se vydávají na Kandolhu Island, protože ostrov nabízí jedinečnou přírodní krásu, nezapomenutelné plážové zážitky a únik od každodenního života. Sluneční paprsky a teplé vody jsou zde dostupné většinu roku, takže turisté se mohou těšit na dokonalou dovolenou na Maledivách bez ohledu na malé změny počasí.

Kandolhu Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou na pláži, nadšence do vodních aktivit nebo páry, kteří si chtějí vychutnat romantiku na odlehlém malebném ostrově. Počasí na Kandolhu Island je pouze jedním z mnoha důvodů, proč se sem turisté vracejí stále znovu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Kandolhu Island


Dotazy a odpovědi týkající se Malediv Kandolhu Island:

1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na ostrov Kandolhu?

Nejlepší způsob, jak se dostat na ostrov Kandolhu, je letadlem z hlavního města Malé na Maledivách, případně přes mezinárodní letiště na jiných blízkých ostrovech.

2. Kolik stojí pobyt na ostrově Kandolhu?

Ceny se mohou lišit v závislosti na sezoně a délce pobytu, ale základní cena za jednu noc se pohybuje od 500 USD.

3. Co lze na ostrově Kandolhu dělat?

Na ostrově Kandolhu lze relaxovat na pláži, koupání v moři, šnorchlování, potápění, surfování, plachtění a další vodní sporty. Ostrov také nabízí různé wellness služby a gastronomické zážitky.

4. Má ostrov Kandolhu vlastní restaurace?

Ano, ostrov Kandolhu má několik restaurací a barů, které nabízí různé druhy jídel a nápojů.

5. Je na ostrově Kandolhu k dispozici Wi-Fi připojení?

Ano, na ostrově Kandolhu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma pro všechny hosty.

6. Může být na ostrově Kandolhu organizován svatební obřad?

Ano, na ostrově Kandolhu lze organizovat romantickou svatbu na pláži nebo na jiném exotickém místě.

7. Nabízí ostrov Kandolhu pobyt pro rodiny s dětmi?

Ostrov Kandolhu je určen spíše pro páry a dospělé, a proto nenabízí pobyt pro rodiny s dětmi.

8. Jaké jsou nejbližší turistické atrakce a památky k ostrovu Kandolhu?

Mezi nejbližší turistické atrakce a památky zahrnují průzkum korálových útesů, návštěvu Maledivského muzea, projížďku po moři a návštěvu dalších ostrovů v okolí.


Ubytování Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů na světě a to především díky krásným plážím, nádhernému mořskému světu a luxusním resortům. Jeden z takových resortů je Kandolhu Island, který se nachází na stejnojmenném ostrově.

Kandolhu Island je luxusní resort s pouhými 30 vilami, což zajišťuje soukromí a klid. Každá vila je navíc vybavena vlastním bazénem a je umístěna přímo na bílé písčité pláži.

Kandolhu Island nabízí svým hostům nejen dokonalé služby a ubytování, ale také fantastický výhled na azurově modré moře a korálový útes. Perfektní pro milovníky potápění a šnorchlování, kteří si zde mohou vychutnat neuvěřitelnou diverzitu mořského života.

Pro hosty, kteří si chtějí odpočinout a zrelaxovat, je zde nabídka spa a wellness služeb. Kromě toho je také možné si užít řadu aktivit a zážitků, jako například plavání s delfíny či výlety na okolní ostrovy.

Není se čemu divit, že Kandolhu Island se stává stále více oblíbeným místem pro svatební cesty a romantické pobyty.

Jídlo je na Maledivách vždycky vynikající a i v Kandolhu Island nebudete zklamáni. Resort nabízí několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat místní speciality, jako například čerstvé ryby a mořské plody.

Celkově lze říci, že Kandolhu Island je dokonalým místem pro ty, kteří si chtějí užít luxusní dovolenou v exotické destinaci. Resort vám nabídne vše, co si můžete přát - klid, soukromí, nádherné pláže, krásné moře a fantastické služby.

Ať už se rozhodnete trávit čas u bazénu, prozkoumávat korálové útesy nebo si užít wellness procedury, bude to určitě zážitek, který si budete pamatovat ještě dlouho po návratu domů.


Dovolená Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou malý ostrovní ráj v Indickém oceánu, který rok co rok láká turisty z celého světa na své křišťálově čisté vody, bílé písčité pláže a neuvěřitelně bohatý podmořský život. Mezi maledivské destinace patří i ostrov Kandolhu Island, který návštěvníkům nabízí mnoho zážitků a zároveň klid.

Kandolhu Island je soukromý ostrov s půdorysem pouhých 200 x 150 metrů, který je obklopen korálovými útesy a lagunou plnou ryb a želv. Na ostrově najdete celkem 30 luxusních vil s výhledem na moře, které jsou vybaveny veškerým komfortem a moderne se snoubí s tropickou atmosférou.

Vily jsou rozděleny do několika kategorií, které se liší velikostí, umístěním a výbavou. Například na ostrově najdete plážové vily, které jsou vystavěny přímo na bílých písečných plážích a jsou obklopeny zelení, stejně jako vily na moři, které stojí na dřevěných konstrukcích a poskytují svým hostům nezapomenutelný výhled na azurovou lagunu.

Mezi další atrakce na ostrově patří maledivské wellness centrum, kde si můžete dopřát masáže, sauny a další procedury inspirované tradiční medicínou. Na ostrově je také několik restaurací, které nabízejí širokou škálu chutných jídel z celého světa, nechybí ani maledivská kuchyně plná ryb a mořských plodů.

Ostrov je ideální pro pobyt plný relaxace a romantiky, ale zároveň nabízí mnoho aktivit pro ty, kteří se chtějí bavit. Mezi populární aktivity patří šnorchlování nebo potápění v moři plném života, kajak, paddleboarding, vyhlídkové plavby a další. Na ostrově také najdete tenisový kurt a fitness centrum.

Maledivy jsou známé pro svůj bohatý podmořský svět a ostrov Kandolhu Island není výjimkou. Můžete se těšit na snorklování nebo potápění v oblasti, kde můžete spatřit želvy, rejnoky, různé druhy ryb a dokonce i žraloky.

Celkově řečeno, ostrov Kandolhu Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají ubytování v maledivském ráji. Tento malý soukromý ostrov s luxusními vilami, stylovými restauracemi a bohatým podmořským životem je zárukou dokonalé dovolené. Navštivte Maledivy a propadněte se do jejich kouzla!


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky