Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Maledivy Kandima Maledives

Počasí Maledivy Kandima Maledives


Maledivy jsou zemí, kterou lze bezpečně označit jako ráj na Zemi. Jedná se o souostroví tvořené 26 atolů s více než 1 200 ostrovy na severovýchodě Indického oceánu. Většina ostrovů nabízí útulné hotely a luxusní letoviska s úchvatným výhledem na krásné tyrkysové moře.

Jedním z nejoblíbenějších letovisek na Maledivách je Kandima Maledives, které se nachází na ostrově Dhaalu Atoll. Mezi turisty je oblíbený díky svému úchvatnému krajinářskému scénáři, přátelské a pohostinné atmosféře, stejně jako širokému spektru činností, které zde nabízejí. Pěknější počasí zde zdobí zábavu ještě víc, takže se teď podíváme na to, jak je „skoro vždy slunečno“, jak říkají sami obyvatelé Kandima Maledives.

Počasí na Kandima Maledives se v průměru pohybuje kolem 27-30 °C po celý rok. Nejnižší teplota, kterou Maledivy zažívají, je kolem 25 °C a nejvyšší teplota může být až 32 °C. Protože se letovisko nachází v tropické oblasti, může být vlhkost zde velice vysoká a přesahovat 80 %, ačkoliv většina turistů se takřka nevíjímá v žádném pocitu tepla.

Jižní Maledivy (kam patří Dhaalu Atoll) mají sezónu vlhkosti v průběhu dubna až října, během které může být více srážek, ale většinu dní bude počasí suché a slunečné. Období sucha na Kandima Maledives se vyskytuje od listopadu do března, přičemž teploty zůstávají vysoké.

Jednou z věcí, na které je třeba být připraven, je možnost tropických bouří, které se vyskytují během období dešťů. Avšak jen velmi zřídka se tyto bouře stávají těžkými a v Kandima Maldives se budete cítit v bezpečí a ochráněni. Pokud dojde k bouři, většina činností na pobřeží je pozastavena a všichni hosté jsou přesunuti do vnitrozemí pro jejich bezpečnost a pohodlí.

Celkově lze říci, že počasí na Kandima Maledives vás nezklame. Zářivé slunce, tyrkysová voda, hebké písky a jemný vánek – to vše v kombinaci s luxusním ubytováním a prvotřídními službami letoviska vám zajistí prázdniny vašich snů. Přijďte a užijte si jedinečnou atmosféru Malediv bez ohledu na roční období!


Ubytování Maledivy Kandima Maledives


Maledivy jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě a turisté se zde rádi vrací kvůli jasně modrému moři, bílým plážím a nádherným resortům. Jedním z nejpozoruhodnějších resortů na Maledivách je Kandima Maledives, který nabízí nevšední zážitek luxusního ubytování.

Kandima Maledives je obrovský resort, který leží na souostroví Dhaalu a který nabízí vše, co si můžete přát. Nachází se zde 264 pokojů, vil a apartmánů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Všechny pokoje jsou velmi prostorné, elegantně zařízené a mají soukromá terasa s výhledem na moře.

Pokojové kategorie zahrnují: Sunset Beach Villa, Sunrise Beach Villa, Beach Pool Villa, Aqua Villa, Ocean Pool Villa a Honeymoon Aqua Pool Villa. Každá kategorie nabízí neuvěřitelný pohled, ale také má své výhody a nevýhody. Například pokoj typu Beach Pool Villa nabízí soukromý bazén.

Resort Kandima Maledives také nabízí řadu zábavy a sportovních aktivit, jako je potápění, surfování, windsurfing, jízda na kajaku, stolní tenis a mnoho dalšího. Kromě sports aktivit můžete vychutnat mnoho relaxačních a wellness procedur. V rámci hotelu se nachází mnoho restaurací a barů, které nabízejí tradiční maledivské jídlo, exotické nápoje a další atraktivní možnosti.

Kandima Maledives je nádherným a luxusním místem, které Vám nabízí nezapomenutelný pobyt na Maledivách. S takovým ubytováním se můžete těšit na neuvěřitelný zážitek a dokonalou dovolenou. Tento resort je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Zkrátka, Kandima Maledives je místo, kde najdete klid, relaxaci, nejkrásnější krajiny a komplexní zážitek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Kandima Maledives


Následující jsou některé z nejčastějších dotazů a odpovědí ohledně Malediv Kandima Maldives:

1. Jak se dostanu na Kandima Maldives?
- Kandima Maldives je dostupná letecky z Malé mezinárodního letiště. Let trvá asi 30 minut. Po příletu na Malé se musíte dostat k přístavišti a pak dále trajektem nebo hydroplánem na ostrov Kandima.

2. Jaké jsou aktivity, které lze na Kandima Maldives provozovat?
- Na Kandima Maldives je mnoho aktivit, včetně potápění, surfování, plachtění, windsurfingu, kajaků, parasailingu, rybaření a dalších sportovních aktivit. K dispozici jsou také wellness a spa služby, jóga, fitness centrum a další volnočasové aktivity.

3. Jaké jsou ubytovací možnosti na Kandima Maldives?
- Kandima Maldives nabízí širokou škálu ubytovacích možností, včetně vily na pláži, vily se soukromým bazénem, vily nad vodou a luxusních apartmánů s výhledem na moře.

4. Je na Kandima Maldives možné se stravovat?
- Ano, na Kandima Maldives je k dispozici několik restaurací a barů, které nabízejí široký výběr pokrmů a nápojů. K dispozici jsou také různé tematické večeře a možnosti privátního stravování.

5. Jaké jsou možnosti pro rodiny s dětmi na Kandima Maldives?
-Kandima Maldives nabízí několik aktivit pro rodiny s dětmi, včetně dětského klubu, plážových hrátek, animačních programů a možnosti hlídání dětí. K dispozici jsou také rodinné vily a apartmány.


Dovolená Maledivy Kandima Maledives


Kandima Maledives je nádherný resort na Maledivách, který vám nabídne naprostou relaxaci a pohodu během vaší dovolené. Tento resort se nachází na ostrově Dhaalu Atoll a nabízí široké spektrum aktivit, krásné bílé písečné pláže, křišťálově čisté vody a exkluzivní vzhled.

Pokud jste na dovolené na Maledivách, pak nemůžete vynechat odpočinkový pobyt v Kandima Maledives. Tento resort nabízí luxusní ubytování v moderních a elegantních pokojích, bungalovech a vilech, které vám přinesou maximální pohodlí.

Jedním z nejvýchodnějších bungalovů je Aqua Villa, kde se můžete probudit každé ráno s výhledem na křišťálově čistou vodu Indického oceánu. Tento typ ubytování nabízí soukromou terasu s vlastním bazénem a lehátky, které jsou k dispozici 24 hodin denně.

Pro ty, kteří hledají další medical a wellness dovolenou, Kandima Maledives nabízí několik možností. Můžete si užít masáže nebo sauna, ale také cvičit v nabízené fitness centru, joggingové trati nebo připojit se k lekci jógy. Tento resort má také moderní lékařské centrum a wellness a spa, kde se budete cítit zcela uvolněni.

Kandima Maledives je také ideální místo pro milovníky vodních sportů. Nabízí široký výběr aktivit jako windsurfing, paddleboarding nebo snorkelling. Pro ty, kteří touží vyzkoušet něco více vzrušujícího, je možnost vyzkoušet si waterskiení, jet skip nebo jetpack.

V Kandima Maledives samozřejmě nechybí ani několik možností gastronomických zážitků. Restaurant Sea Dragon nabízí tradiční thajské kuchařské speciality, a i jinde v resortu se najde rozmanitě nabídka čerstvých mořských plodů a lokálně získaných ingrediencí.

Kandima Maledives je ideálním místem pro dovolenou, kdy chcete relaxovat a užívat si nádhernou atmosféru Indického oceánu. Resort se pyšní svým krásným designem, vynikajícím ubytováním, širokým výběrem aktivit a luxusními wellness a gastronomickými zážitky. Jen si máte vybrat, jaký druh pobytu bude pro vás ten nejideálnější.


Letenka Maledivy Kandima Maledives


Maledivy jsou jednou z nejkrásnějších turistických destinací na světě a každý rok lákají tisíce návštěvníků, kteří touží zažít dokonalou dovolenou na tropickém ostrově. Jednou z nejpopulárnějších destinací je ostrov Kandima Maledives. Tento luxusní resort nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek plný relaxace, krásných pláží a neuvěřitelného podmořského světa.

Pro cestovatele je nejdůležitějším aspektem cesty na Maledivy výběr vhodné letenky. Cestování na Maledivy nebylo nikdy snazší díky široké nabídce leteckých společností, které zajišťují lety do této exotické destinace. Letenka na Kandima Maledives je snem mnoha dovolenkových nadšenců, protože tento ostrov je vyhlášený nejen svou nádhernou přírodou, ale také vynikajícími ubytovacími možnostmi a aktivitami.

Kandima Maledives je jedním z nejluxusnějších resortů na Maledivách a nachází se na malebném ostrově Dhaalu Atoll. Tento resort nabízí ubytování ve velkých a moderních vilách, které jsou vybaveny nejlepšími službami a vybavením, které si lze představit. Návštěvníci mohou zvolit mezi různými typy ubytování, včetně plážových vil, vil na vodě a rodinných vil.

Jeden z největších taháků Kandima Maledives je jeho nádherná pláž, která se táhne podél celého ostrova. Bílý písek, tyrkysová voda a opalování na lehátkách pod palmami jsou snem každého milovníka dovolené. Návštěvníci mohou také využít širokou škálu vodních sportů, jako je šnorchlování, potápění a surfování, abychom jmenovali jen několik z nich. Ti, kteří preferují klid a relaxaci, si mohou dopřát odpočinek v luxusním spa nebo se odreagovat v některém z bazénů nebo barech.

Jídlo je dalším základním kamenem maledivského zážitku a Kandima Maledives nezklame ani nejnáročnější gurmány. Rezort nabízí širokou škálu restaurací a barů, které nabízí tradiční místní kuchyně i exotické speciality. Návštěvníci si mohou vychutnat čerstvé mořské plody, pikantní kari nebo autentickou thajskou kuchyni.

Letenka na Maledivy není vždy levnou záležitostí, ale resort Kandima Maledives si vybírá lety z mnoha mezinárodních destinací. Záleží na tom, jakou možnost dopravy si vyberete, zda je to prostřednictvím leteckého přepravce nebo prostřednictvím soukromého jachtu. Přílet na Kandima Maledives bude určitě jedním z nejvýznamnějších okamžiků vaší dovolené.

Maledivy jsou jedním z nejexotičtějších a nejkrásnějších míst na světě, a Kandima Maledives představuje doslova nebeské útočiště pro milovníky luxusu a přírody. Se správnou letenkou se můžete podívat na tento ostrovový ráj a zažít nezapomenutelnou dovolenou, která vás zcela okouzlí. Ať už toužíte po dobrodružství, klidu nebo jednoduše chcete utéct od každodenního shonu, Kandima Maledives vám poskytne vše, co si přejete.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky