Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kuba Cayo Coco

Počasí Kuba Cayo Coco


Cayo Coco je jedním z nejvíce turistických letovisek na Karibiku. Nachází se na severu Kuby a je součástí souostroví Jardines del Rey. Tato malebná oblast je známá svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a nekonečným sluncem. Ale jaké je vlastně počasí na tomto krásném místě?

Cayo Coco se nachází v oblasti tropického podnebí, což znamená, že tady je celoročně teplé počasí. Letní měsíce, které odpovídají období od června do září, jsou nejteplejší. Průměrné teploty se pohybují kolem 30 ° C a mohou dosahovat až 35 ° C. Teplota moře je obvykle kolem 28 ° C, což je ideální pro plavání a vodní aktivity.

Dešťové srážky se vyskytují hlavně během období dešťů, které začíná v červnu a končí v listopadu. Nejvlhčí měsíce jsou srpen a září. Obvykle prší v krátkých prudkých bouřkách, ale déšť rychle ustává a slunce zase vyráží. Nedoporučuje se plánovat dovolenou na Cayo Coco právě v těchto měsících, protože některé pláže mohou být příležitostně zatopeny a některé aktivity mohou být omezeny.

V zimních měsících, od prosince do února, se teploty mírně snižují, ale stále zůstávají poměrně teplé s průměrnými teplotami kolem 25 ° C. V těchto měsících je obvykle méně dešťových srážek, takže je to ideální čas pro odpočinek na pláži a užívání si vodních sportů.

Očekávejte také mírný vítr na Cayo Coco, což je skvělé pro milovníky windsurfingu a kitesurfingu. Vítr v organizační oblasti se pohybuje od 15 do 25 km / h, což činí z Cayo Coco perfektní destinaci pro tyto aktivity.

Celkově lze říci, že na Cayo Coco je počasí téměř vždy nádherné a teplé. Ideální na sluneční dovolenou nebo romantický útěk. Mějte však na paměti sezónu dešťů a vyhněte se návštěvě během srpna a září, pokud nechcete zvyšuje pravděpodobnost deště. Věřte mi, že když projdete během těchto měsíců po plážích Cayo Coco, budete se cítit jako v ráji na Zemi.


Ubytování Kuba Cayo Coco


Cayo Coco je ostrov, který se nachází na severu Kuby a slouží jako turistická destinace pro mnoho návštěvníků z celého světa. Pokud se chystáte na dovolenou na Kubě, určitě neváhejte navštívit Cayo Coco, který nabízí krásné pláže, úchvatné scenérie a nádherné mořské dno.

Pokud hledáte kvalitní ubytování v blízkosti pláží, můžete se ubytovat v jednom z mnoha resortů a hotelů, které Cayo Coco nabízí. Tyto hotely jsou často all inclusive a poskytují svým hostům širokou škálu aktivit a zábavy.

Nejvíce známým a dobře hodnoceným ubytováním na Cayo Coco je hotel Memories Caribe Beach Resort. Nachází se na samotném pobřeží a nabízí svým hostům celkem 328 pokojů, které jsou kompletně vybaveny a zařízeny moderním nábytkem. Kromě toho zde najdete několik restaurací, barů, bazénů, wellness centrum i tenisové kurty. V hotelu se dále můžete setkat s animačním programem, diskotékou a dalšími aktivitami.

Další zajímavou možností pro ubytování je hotel Sol Cayo Coco, který se nachází v srdci ostrova. Tento hotel nabízí 270 pokojů, všechny kompletně vybaveny a zařízeny moderním nábytkem. K dispozici je vnitřní i venkovní bazén, wellness centrum, tenisové a volejbalové kurty a mnoho dalších aktivit. Hosté mohou využívat také několik restaurací a barů, a to jak v rámci all inclusive, tak i individuálně.

Pokud chcete ubytovat v něčem luxusním, rozhodně se podívejte na hotel Meliá Cayo Coco, který se nachází na samotném pobřeží. Tento hotel nabízí 250 pokojů, které jsou vybaveny nejen standardním vybavením jako klimatizace, TV a minibar, ale také velkou terasou s úchvatným výhledem na moře. Hotel také nabízí několik restaurací, barů, bazén, fitness centrum a další možnosti volnočasových aktivit.

Kromě těchto hotelů jsou na Cayo Coco k dispozici i další ubytovací služby, jako jsou menší hotely a ubytovny. V každém případě se však můžete těšit na úchvatné pláže, krásnou přírodu a mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Pokud se rozhodnete pro Cayo Coco, nebudete určitě litovat, a můžete si být jistí, že se vám zde bude líbit.


Dovolená Kuba Cayo Coco


Dovolená na Kubě je snem mnoha lidí. Tato karibská země nabízí jedinečnou kombinaci exotického prostředí, zářícího slunce, krásných pláží a rozmanitých kulturních zážitků. Jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou je ostrov Cayo Coco, který se nachází na severu Kuby.

Cayo Coco je především znám svými krásnými a nedotčenými plážemi, které jsou prostě nádherné a navíc jsou dlouhé a široké. Pláže na ostrově jsou velmi čisté a hladké, což umožňuje turistům rozložit své ručníky a užít si slunce, zatímco poslouchají zpěv ptáků a zvuk mořských vln.

Kromě pláží nabízí Cayo Coco také mnoho dalších atrakcí. Podmořský svět je bohatý na život, takže můžete strávit celý den potápěním, šnorchlováním nebo rybařením. Navštivte nedalekou stanici rybářů, kde si můžete zakoupit čerstvé ryby a nechat je připravit podle vašich přání v místní restauraci.

Jinou významnou atrakcí na Cayo Coco je jistě návštěva přírodní rezervace „El Bagá“, kde jsou k vidění mnohé druhy ptáků, reptilů a rostlin.

Když už jsme u jídla, nejednou se říká, že na Kubě se dobře vaří a Cayo Coco není výjimkou. Můžete ochutnat místní speciality jako masové pokrmy s pórkem, rýží, saláty a smaženými plátany. Pivo a rum jsou také velmi oblíbené, vystřihnout si je ze svého programu proto rozhodně nemůžete.

Pro fanoušky golfu také Cayo Coco nabízí Golf Club, kde si můžete zahrát na daném hřišti, přičemž též budete moci zoukat krásné nádherné prostředí.

Celkově je Cayo Coco ideálním místem pro ty turisty, kteří si chtějí užít relaxační dovolenou na pláži, stejně jako pro ty, kteří se chtějí věnovat sportům a objevovat nová místa. Cena zájezdu je poměrně dostupná a uspokojí široké spektrum cestovatelů. Zajistěte si zde nezapomenutelné zážitky a zcela si odpočiňte od všedního života.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kuba Cayo Coco


Jak se dostat na Kubu Cayo Coco?
- Nejběžnější způsob, jak se dostat na Kubu do Cayo Coco, je letecky. Existují přímé lety z několika evropských a severoamerických měst do letiště Jardines del Rey International, které se nachází blízko Cayo Coco.

Jestliže se nacházím na Kubě, jak se dostanu do Cayo Coco?
- Existují několik možností, jak se dostat z hlavního ostrova Kuby do Cayo Coco. Nejběžnější způsob je přeprava autobusem nebo taxíkem po mostě přes moře z města Morón.

Jaké je počasí na Cayo Coco?
- Cayo Coco má typicky tropické klima, což znamená horká a vlhká léta a mírná a suchá zimní období. Teploty se pohybují kolem 25-30 stupňů Celsia po většinu roku.

Můžu koupat v moři na Cayo Coco?
- Ano, můžete si koupat v moři na Cayo Coco. Ostrov se pyšní krásnými plážemi s teplým a čistým mořem.

Co je nejlepší čas na návštěvu Cayo Coco?
- Nejlepším časem na návštěvu Cayo Coco je období mezi prosincem a březnem, kdy teploty jsou příjemné a srážky jsou minimální. To je také ideální doba pro šnorchlování a potápění, protože voda bývá průzračná.

Co mohu dělat na Cayo Coco?
- Cayo Coco nabízí mnoho aktivit a atrakcí pro turisty. Můžete si užívat slunění na pláži, šnorchlovat nebo potápět se v korálovém útesu, jít na rybaření, navštívit ptačí rezervaci nebo se projet na jachtě kolem ostrova.

Kde mohu najít ubytování na Cayo Coco?
- Cayo Coco nabízí širokou škálu hotelů a letovisek pro turisty. Nejlepší je provést rezervaci ubytování předem prostřednictvím cestovní kanceláře nebo online rezervačního portálu.

Je bezpečné cestovat na Cayo Coco?
- Cayo Coco je považováno za bezpečné místo pro turisty. Stejně jako při cestování do jakéhokoli cizího místa, je však důležité dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako je ukládání cenností v bezpečí a pozornost k okolí.


Letenka Kuba Cayo Coco


Pokud hledáte exotickou a jedinečnou destinaci pro dovolenou, Kuba je jednoznačně jedním z nejlepších volba. Tato karibská ostrovní země nabízí nádherné pláže, teplé moře, bohatou historii a kulturu, která odráží mnoholeté vlády španělského a afrického vlivu. Jedno z nejslavnějších a nejžádanějších turistických cílů na Kubě je Cayo Coco.

Cayo Coco je malý ostrov rozkládající se na severním pobřeží Kuby v provincii Ciego de Ávila. Je to skvělé místo pro ty, kteří touží po klidném odpočinku na pláži a oddechu od každodenního shonu. Ostrov je spojen s pevninskou částí Kuby 17 kilometrů dlouhým poloostrovem, který slouží jako cesta pro návštěvníky.

Cayo Coco je známý svými nádhernými písečnými plážemi a tyrkysově modré moře, které je ideální pro potápění a šnorchlování. Pod hladinou najdete ohromující korálové útesy, které přitahují milovníky podvodního světa z celého světa. Voda zde je křišťálově čistá a teplá, což je perfektní kombinace pro všechny milovníky vodních sportů.

Kromě pláží Cayo Coco nabízí také několik přírodních rezervací a parků, které stojí za návštěvu. Například "El Baga" je rezervace s množstvím druhů ptáků a "Cayo Guillermo" je sousední ostrov populární mezi kiteboardisty.

Pokud jde o ubytování, na ostrově najdete širokou škálu hotelů a resortů. Většina z nich nabízí all-inclusive služby a luxusní pokoje s výhledem na moře. Turisté na Cayo Coco jsou obklopeni krásnou přírodou a mají k dispozici širokou škálu vybaveností včetně bazénů, restaurací, barů, wellness center a lázní.

Pokud se rozhodnete navštívit Cayo Coco, nezapomeňte také objevit okolní ostrovy a atrakce v této oblasti. Vezměte si čas na projížďku lodí po okolních lagunách a užijte si místní kuchyni, která je bohatá na čerstvé mořské plody a tradiční kubánské pokrmy.

Je důležité si uvědomit, že pro cestu na Kubu je třeba mít platný cestovní pas a vízum. Nezapomeňte si také zkontrolovat aktuální zdravotní požadavky a očkování.

Cayo Coco je jednou z nejkrásnějších karibských destinací, která nabízí nezapomenutelnou dovolenou. Užijte si sluneční paprsky, teplé moře a poklidnou atmosféru tohoto ostrovního ráje na Kubě.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky