Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kostarika Playa Tambor

Dovolená Kostarika Playa Tambor


Playa Tambor: Rajská dovolená na Kostarice

Kostarika je známá svou bohatou přírodní krásou, kterou si mohou turisté vychutnat na neuvěřitelných plážích, v tropických pralesích a vysokých horách. Jednou z nejvyhledávanějších destinací na Kostarice je Playa Tambor, malebná plážová obec ležící na jižním pobřeží země.

Playa Tambor se pyšní písečnou pláží s azurově modrou vodou Tichého oceánu. Návštěvníci zde najdou dokonalé místo pro relaxaci a odpočinek. Na pláži si můžete pronajmout lehátka, slunečníky a nechat se hýčkat vrozenou pohostinností místních obyvatel. Svého času byla tato oblast oblíbenou destinací mezinárodních celebrit právě díky svému klidu a kráse.

Turisté navštěvující Playa Tambor také ocení možnosti vodních sportů. Můžete si vyzkoušet surfování na příboji a vyšších vlnách, potápění a šnorchlování ve skalnatých útesech a korálových zátoce, paddleboarding nebo jízdu na vodních skútrech. Kromě těchto adrenalinových aktivit si můžete také pronajmout kajak a prozkoumat okolní laguny a mangrovové lesy.

Okolí Playa Tambor je také domovem přírodních rezervací a chráněných oblastí, které lákají milovníky přírody. Můžete se vydat na trek v přírodní rezervaci Curú, kde můžete spatřit mnoho druhů ptáků, opic a jiných zvířat. Další atrakcí je návštěva ostrova Tortuga, kde se můžete kochat oslnivou bílou pláží a šnorchlovat v křišťálově čisté vodě.

V obci samotné si turisté mohou užít autentickou kostarickou kuchyni, kterou nabízejí místní restaurace. Připravovaná jídla jsou plná čerstvých mořských plodů, tropického ovoce a zeleniny. Užijte si oblíbené kostarické pokrmy, jako je ceviche (marinované rybí maso), casado (kombinace masa, rýže, černého fazolí a salátu) a plátanové cukroví.

Pro ubytování si můžete vybrat z mnoha nabídek. Od luxusních resortů, kde můžete relaxovat ve vile s výhledem na oceán, až po příjemné plážové hotely, které vyhovují každému rozpočtu.

Pokud plánujete dovolenou na Kostarice, nezapomeňte zahrnout Playa Tambor do svého itineráře. Tato malebná obec nabízí nádhernou pláž, adrenalinové aktivity a úchvatnou přírodu, kterou si návštěvníci zamilují. Užijte si svou dovolenou v tomto ráji na zemi a vychutnejte si nezapomenutelné zážitky v Kostarice.


Ubytování Kostarika Playa Tambor


Playa Tambor je krásné a malebné ubytování na pobřeží Kostariky. Nachází se na poloostrově Nicoya, který je známý pro svou překrásnou přírodu a nádherné pláže. Playa Tambor je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa, kteří sem přijíždějí za relaxací, vodními aktivitami a pozorováním zvířat.

Co se týče ubytování, Playa Tambor nabízí rozmanité možnosti, aby vyhovělo potřebám každého cestovatele. V blízkosti pláže najdete mnoho luxusních all-inclusive hotelů a resortů, které nabízejí veškeré vybavení a zařízení, které můžete očekávat od luxusního pobytu. Tyto hotely mají všechny vybavení, které potřebujete pro aktivní dovolenou, včetně bazénů, fitness center, wellness center a restaurací.

Pro ty, kteří preferují intimnější atmosféru a individuální zážitek, jsou tu také menší nezávislé hotely a pensiony v okolí. Tyto ubytování často nabízejí osobnější a autentičtější zážitek z pobytu v Kostarice. Mnoho z nich je také situováno přímo na pláži, takže si můžete užít úžasný výhled na oceán.

Pro cestovatele, kteří preferují vlastní ubytování a větší flexibilitu, je tu také možnost pronájmu domů a apartmánů ve vesnicích v okolí Playa Tambor. Pronájem domu vám umožní zažít autentickou kostarickou atmosféru a životní styl. Můžete si sami vařit jídlo, poznávat sousedství a plně se ponořit do místní kultury.

Při pobytu v Playa Tambor si budete moci vychutnat širokou škálu aktivit a atrakcí. Pláže v okolí jsou ideální pro opalování, relaxaci a koupání. Voda je teplá a čistá a pobřeží je lemováno palmovými stromy a bílým pískem. Můžete si pronajmout paddleboard nebo kajak a prozkoumat okolní párami, nebo se vydat na rybářský výlet a vyzkoušet své štěstí na rybolovu.

Pro milovníky přírody je v blízkosti Playa Tambor národní park Curu, který je domovem pro mnoho druhů exotických rostlin a zvířat. Můžete se vydat na procházku po parku a pozorovat opice, ptáky a další divoká zvířata. Dále pak lze navštívit i přírodní rezervaci Cabo Blanco, která je vyhledávána pro svou pestrou faunu a flóru.

Playa Tambor je ideální destinací pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou na překrásných plážích Kostariky. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, budete mít jistotu, že vás čeká skvělý pobyt a nezapomenutelné zážitky ve středu přírodního ráje.


Letenka Kostarika Playa Tambor


Kostarika je překrásná země s bohatou přírodou a nádhernými plážemi. Pokud toužíte po dovolené u moře, určitě byste měli zvážit návštěvu města Playa Tambor. Toto malé pobřežní městečko leží v provincii Puntarenas na západním pobřeží Kostariky a nabízí návštěvníkům nejenom krásné pláže, ale také mnoho kulturních zážitků.

Nejlepší způsob, jak se do Playa Tamboru dostat, je přes San José, hlavní město Kostariky. Zde se nachází mezinárodní letiště Juan Santamaria International Airport, odkud létají letadla do Tamboru. Letenky do Tamboru jsou dostupné celoročně a ceny se většinou pohybují kolem 300 - 500 dolarů za zpáteční letenku.

Playa Tambor je ideální pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na klidném místě, daleko od ruchu větších měst. Zdejší pláže patří k nejkrásnějším v celé Kostarice a nabízejí dokonalé podmínky nejenom pro koupání, ale také pro potápění, šnorchlování nebo jiné vodní sporty. V okolí města se rovněž nachází národní parky, kde můžete pozorovat místní floru a faunu. Doporučujeme návštěvu parku Curu Wildlife Refuge, kde žijí například opice, ptáci nebo leguáni.

Playa Tambor však nenabízí pouze moře a pláže, ale také mnoho kulturních aktivit. Můžete se například projet na koni a užít si krásnou přírodu Kostariky z jiného úhlu nebo navštívit místní rybářské vesnice a ochutnat tradiční kostarickou kuchyni.

Celkově lze tedy říci, že návštěva Playa Tamboru je ideální pro ty, kteří hledají klidné a relaxační místo pro dovolenou na pobřeží Kostariky. Pokud se rozhodnete pro tento cíl a hledáte letenky do Tamboru, určitě se nebudete litovat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Tambor


1. Jak se dostanu z letiště do Playa Tambor v Kostarice?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat z letiště do Playa Tambor, je jet taxíkem nebo pronajmout si auto. Alternativně můžete také využít autobusovou dopravu.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v Playa Tambor?
Odpověď: V Playa Tambor můžete vyzkoušet různé vodní aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybolov nebo kajakování. Další populární aktivity zahrnují golf, projížďku na koni a procházku v přírodě.

3. Kde se nachází nejlepší místa k potápění v Playa Tambor?
Odpověď: Nejlepší místa k potápění v Playa Tambor se nacházejí v zálivu Tambor, který je domovem mnoha druhů ryb a korálů. Můžete si také vychutnat potápění v nedalekých ostrovech Isla Tortuga a Isla Cedros.

4. Existují v Playa Tambor nějaké dobré restaurace?
Odpověď: Ano, v Playa Tambor najdete několik dobrých restaurací, které nabízejí širokou škálu mořských plodů, tradiční kostarickou kuchyni a mezinárodní pokrmy. Některé populární restaurace zahrnují Restaurante Tambor Tropical, El Sano Banano Restaurant a Las Brisas Restaurant.

5. Můžete doporučit nějaké dobré hotely nebo ubytování v Playa Tambor?
Odpověď: V Playa Tambor najdete různé možnosti ubytování, včetně hotelů, resortů a pronájmu domů. Některé doporučené možnosti zahrnují Tango Mar Beachfront Boutique Hotel & Golf Resort, Barceló Tambor Beach a Casa Chameleon Hotel.

6. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Playa Tambor v Kostarice?
Odpověď: Nejlepší doba k návštěvě Playa Tambor je v období sucha, které trvá od prosince do dubna. Během tohoto období je nejstabilnější počasí, teploty jsou příjemné a srážky jsou minimální.

7. Jak se dá nejlépe prozkoumat příroda v okolí Playa Tambor?
Odpověď: Existuje několik způsobů, jak prozkoumat přírodu v okolí Playa Tambor. Můžete si například zajít na procházku přírodními stezkami v parku Curú Wildlife Refuge, vyzkoušet zip-linové dobrodružství v Montezuma Canopy Tour nebo navštívit rezervace Cabo Blanco, kde se nachází mnoho druhů ptáků a zvířat.

Toto jsou pouze některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se Playa Tambor v Kostarice. Pokud máte další dotazy, neváhejte se zeptat.


Počasí Kostarika Playa Tambor


Kostarika je známá svou bohatou přírodou, tropickými plážemi a krásným počasím. Playa Tambor, nacházející se na pobřeží zálivu Nicoya, je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou v této středoamerické zemi. Jeho jedinečné mikroklima a příjemné teploty tvoří ideální podmínky pro relaxaci a aktivní trávení času.

Playa Tambor se nachází na západním pobřeží Kostariky, což znamená, že zde panuje tropické podnebí. Průměrná roční teplota se pohybuje kolem 27 stupňů Celsia a téměř po celý rok zde svítí slunce. Jádro turistické sezóny je v období sucha, které trvá od prosince do dubna. Během těchto měsíců se zde nejčastěji setkáte s vysokými teplotami a minimálním množstvím srážek.

Během období sucha je Playa Tambor ideálním místem pro milovníky pláže a vodních sportů. Teplota oceánu dosahuje až 28 stupňů Celsia, což je vyhledávaná teplota pro surfování, potápění nebo jachting. Mořská voda je čistá a průzračná, což se stává inspirací pro snorklování a potápění. Zdejší korálové útesy jsou domovem pro různé druhy ryb a mořských živočichů.

I když je období sucha nejlepší čas pro návštěvu Playa Tamboru, i mimo něj zde panuje příjemné počasí. Během února až dubna se srážky téměř vylučují, ale většina ostatních měsíců má stále slunné počasí, s odpoledními lijáky jako typickým denním jevem. Tato období jsou navíc klidnější a méně turistická, což znamená více prostoru a soukromí na pláži.

Playa Tambor je v obklopena bujnou přírodou a půvabnou krajinou. Kolem pláže se nachází tropické lesy, které jsou domovem pro širokou škálu druhů rostlin a zvířat. Častými obyvateli této oblasti jsou například opice nebo papoušci, kteří jsou vidět v blízkosti pláže. Pozorování zvířat a procházky v přírodě jsou proto dalšími populárními aktivitami v Playa Tamboru.

Zkrátka, počasí v Playa Tamboru je typické pro tropické klima s vysokými teplotami a slunečnými dny po většinu roku. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete tuto krásnou pláž navštívit, určitě si zde užijete teple a přírodu Kostariky ve své plné kráse.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky