Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kostarika Isla Tortuga

Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Isla Tortuga


Dotazy:
1. Jak se dostat na Isla Tortuga?
2. Jaké aktivity můžu na Isla Tortuga podniknout?
3. Kde se dá na Isla Tortuga ubytovat?
4. Jaká je cena vstupenky na Isla Tortuga?
5. Můžu si na Isla Tortuga půjčit vybavení pro potápění?
6. Jsou na Isla Tortuga možnosti stravování?
7. Můžu si na Isla Tortuga pronajmout lodku?

Odpovědi:
1. Nejlepší způsob, jak se dostat na Isla Tortuga, je lodí. Vybírat můžete mezi loděmi z města Puntarenas nebo Jacó. Cesta trvá přibližně 45 minut.
2. Na Isla Tortuga lze podniknout šnorchlování, potápění, plavání, rybaření nebo jen relaxování na pláži.
3. Na Isla Tortuga je několik možností ubytování, včetně kempu, chatky či apartmánu.
4. Cena vstupenky na Isla Tortuga se liší v závislosti na tom, co si vyberete. Zahrnuje většinou dopravu, oběd, zajištění potápěcího vybavení a šnorchlování.
5. Ano, je možné si na Isla Tortuga půjčit potápěčské vybavení a další výbavu pro šnorchlování.
6. Na Isla Tortuga jsou několikrát denně podávány teplé obědy a snídaně. Je také možné si objednat vegetariánské jídlo.
7. Ano, lze si na Isla Tortuga pronajmout lodku na celý den nebo na půlden. Je však třeba si zajistit lodní povolení.


Ubytování Kostarika Isla Tortuga


Kostarika je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací ve Střední Americe a nabízí nádhernou přírodu, živou kulturu a malebná města. Mezi nejatraktivnější místa patří Isla Tortuga, jedno z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších míst v zemi.

Isla Tortuga, překládaná jako „želví ostrov“, se nachází v zálivu Nicoya na západním pobřeží Kostariky. Ostrov je oblíbeným cílem turistů díky svému nádhernému bílému písečnému pobřeží, průzračnému azurovému moři a barevným korálovým útesům. Křišťálově čistá voda je ideální pro šnorchlování a potápění, přičemž návštěvníci budou fascinováni rozmanitostí mořského života, kterou si mohou prohlédnou při potápění.

Isla Tortuga je také oblíbená pro plážové aktivity, jako je opalování, plavání a relaxace. Písečné pláže jsou téměř nedotčené a nabízejí klidný a pohodový odpočinek. K dispozici jsou také různé vodní sporty, včetně vodního lyžování, windsurfingu a rybaření.

Pro ty, kteří chtějí zažít něco trochu více adrenalínu, Isla Tortuga nabízí také možnost vyjet na katamaránu nebo lodí na výlet kolem zálivu Nicoya. Během plavby si můžete vychutnat úchvatné výhledy na okolní ostrovy a pozorovat delfíny a mořské želvy.

Pokud se rozhodnete zůstat na Isla Tortuga na delší dobu, můžete si pronajmout jednu z luxusních chat nebo bungalovů přímo na pláži. Tyto ubytovací možnosti nabízejí výhled na moře a mají veškeré moderní vybavení, které potřebujete pro pohodlný pobyt. Pokud preferujete stylovější ubytování, existují také luxusní hotely v okolí, které nabízejí vysoce kvalitní služby a vybavení.

Isla Tortuga je také populární přístav pro výlety a plavby na dalších ostrovech v zálivu Nicoya. Turisté mohou navštívit například Isla San Lucas s historickým vězením a bohatou faunou a flórou. Další zajímavé ostrovy v okolí jsou Isla Negritos a Isla Guayabo.

Návštěva Isla Tortuga je jako cesta do tropického ráje, který vám poskytne nezapomenutelné zážitky a krásný pobyt v Karibiku. Nehledě na to, zda se rozhodnete strávit jen jeden den na ostrově nebo zde zůstat déle, Isla Tortuga vám nabídne klidný a exkluzivní únik z každodenního shonu a krásu, kterou jen těžko najdete na jiných místech.


Počasí Kostarika Isla Tortuga


Kostarika je malá a krásná země ležící na pobřeží Střední Ameriky. Je známá svou překrásnou přírodou, kterou tvoří bujný deštný prales, obdivuhodné pláže a ohromující biodiverzita. Jedno z nejznámějších a nejkrásnějších míst v této zemi je bezesporu ostrov Isla Tortuga.

Isla Tortuga leží na severním pobřeží Kostariky v Golfském zálivu a je oblíbeným cílem turistů z celého světa. Ostrov je charakteristický svými bílými písečnými plážemi, tyrkysově modrou vodou a korálovými útesy, které jsou ideálním místem pro potápění a šnorchlování. Kromě toho poskytuje ostrov také skvělé podmínky pro plavbu na kajacích, surfování a rybaření.

Jedním z hlavních důvodů, proč turisté vyhledávají ostrov Isla Tortuga, je jeho příjemné tropické počasí. Kostarika má po celý rok teplé a slunečné počasí s malými rozdíly mezi sezónami. Ostrov Isla Tortuga není výjimkou.

Během většiny roku je na ostrově Isla Tortuga teplota příjemných 25-30 stupňů Celsia. Nejteplejší měsíce jsou leden a únor, kdy se teplota často vyšplhá přes 30 stupňů. Během prosince a ledna je také vyšší možnost srážek, které mohou být silné a krátkodobé.

Turisté si mohou užívat slunečného počasí a teplého moře na plážích Islas Tortuga po celý rok. Voda v Golfském zálivu má průměrnou teplotu okolo 26 stupňů Celsia, což je ideální teplota pro koupání, potápění a šnorchlování.

Pokud plánujete navštívit ostrov Isla Tortuga, doporučuje se vyhledat informace o aktuálním počasí před odjezdem. I když je předpověď většinou slunečná a teplá, občas mohou nastat krátkodobé lijáky, zejména během deštivých měsíců. Proto je vhodné vzít si s sebou ochranný opalovací krém, opalovací klobouk, plavky a dostatek vody.

Ostrov Isla Tortuga nabízí nádherné pláže a úchvatnou přírodu, kterou můžete obdivovat za slunečného a teplého počasí. Pokud hledáte tropický ráj s bohatým podmořským životem, malý a tichý ostrov Isla Tortuga je pro vás tou správnou volbou. Nechte se okouzlit jeho krásou a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na pláži.


Dovolená Kostarika Isla Tortuga


Kostarika je země obklopená Karibským mořem na východě a Tichomořím na západě. Jedním z nejuhlednějších míst, které lze na Karibském pobřeží navštívit, je Isla Tortuga.

Tato vzdálená ostrovní destinace se nachází několik kilometrů od nejblíže položeného pobřeží na západ, od města Puntarenas na Tichomořském pobřeží. Jedná se o oblíbenou turistickou destinaci pro milovníky pláží, přírody a potápění.

Isla Tortuga nabízí návštěvníkům nádherné bílé pláže a průzračné vody Karibského moře. Pro ty, kteří se chtějí vydat na potápění, je zde možnost pozorovat úžasnou flóru a faunu v okolí korálových útesů. Kromě potápění mohou návštěvníci provozovat také další vodní sporty, jako jsou například vodní lyžování, surfování a rybaření.

Pro ty, kteří si rádi prohlížejí přírodu, je zde plno možností k procházkám po ostrově a pozorování místních zvířat, jako jsou například leguáni. Pro nasajení atmosféry ostrova je možné si pronajmout plachetnici a proplout okolo břehů Isla Tortuga.

Pokud jste na okraji Karibského pobřeží, není třeba si nechat ujít návštěvu této kouzelné destinace. Krajina ostrova s palmovými háji a bílými plážemi je dokonalým místem pro odpočinek a relaxaci. Navíc vyhlášená krása ostrova je doslova magnetem pro cestovatele, čeho využívají turisté z celého světa.

Na co tedy ještě čekáte? Balte si kufr a vydávejte se na Kostariku, na ostrov Isla Tortuga, který nabízí dokonalou kombinaci relaxace a zážitků. Tato krásná destinace se již těší na vaši návštěvu!


Letenka Kostarika Isla Tortuga


Isla Tortuga: Perla mezi ostrovy Kostariky

Kostarika je známá svými nádhernými plážemi, dechberoucí přírodou a rozmanitou faunou a flórou. Mezi mnoha těmito přírodními poklady najdeme i malý klenot nazývaný Isla Tortuga, neboli "Želví ostrov". Tento ostrov se nachází na západním pobřeží Kostariky a je velmi oblíbený mezi turisty z celého světa.

Isla Tortuga leží v Golfském zálivu, přibližně 18 kilometrů od města Puntarenas. Je to malý ostrov o rozloze pouhých 120 hektarů, ale nabízí toho mnoho. Turisté sem často přicházejí za vynikajícími plážemi s jemným bílým pískem a průzračnou tyrkysovou vodou. Ostrov je okouzlující kombinací tropického lesa, útesů a přírodních bazénů, které nedaleké korálové útesy tvoří.

Nejvíce oblíbenou aktivitou na Isla Tortuga je potápění a šnorchlování. Útesy jsou bohaté na různé druhy korálů a ryb, což poskytuje nezapomenutelné zážitky v podvodním světě. Chcete-li prozkoumat malebné podvodní scenérie, můžete si zapůjčit potápěčské vybavení na ostrově nebo si najmout průvodce, který vás provede nejlepšími lokalitami.

Další oblíbenou aktivitou je jízda na katamaránu kolem ostrova. Turisté mají možnost si pronajmout soukromou loď nebo se přidat k organizačnímu výletu. Během plavby se můžete kochat nádhernými panoramatickými výhledy na pobřeží a modré moře plné života.

Na Isla Tortuga se nachází také příjemný plážový klub, kde můžete ochutnat tradiční kostarickou kuchyni a pochutnat si na čerstvých mořských plodech. Klub také nabízí různé vybavení pro volnočasové aktivity, jako jsou plážový volejbal, ping-pong a stolní fotbal. Zdejší personál je známý svou pohostinností a ochotou dopřát turistům maximální pohodlí.

Přístup na Isla Tortuga je organizován pomocí lodí, které odplouvají z Puntarenasu. Existují různé možnosti pro příjezd na ostrov, včetně jednodenních výletů a pobytu na několik dní. Cena letenky se pohybuje v závislosti na typu výletu, který si zvolíte.

Isla Tortuga je skutečným rájem pro ty, kteří hledají únik od každodenního shonu a chtějí zažít jedinečnou přírodu. Nabízí nádherné pláže, fantastické potápěčské a šnorchlovací lokalit, a příležitost strávit čas na krásném a nerušeném místě.

Při plánování svého pobytu na Kostarice nezapomeňte zahrnout Isla Tortuga do svého itineráře. Tento malebný ostrov vás nadchne svou krásou a zanechá ve vás nezapomenutelné vzpomínky na tuto exotickou destinaci.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky