Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kolumbie Playa Blanca (Barú)

Dovolená Kolumbie Playa Blanca (Barú)


Kolumbie je plná nádherných pláží a míst, kam se můžete vypravit na dovolenou. Jedním z těchto krásných míst je Playa Blanca na ostrově Barú nedaleko od města Cartagena.

Playa Blanca je bílým pískem a průzračnou modrou vodou obklopená palmami a mangrovy. Toto místo je perfektním útočištěm pro milovníky přírody a pro ty, kteří chtějí uniknout z velkoměsta a poznat něco opravdu krásného.

Ostrov Barú se nachází asi 45 minut jízdy autem od centra města Cartagena, kde se můžete nalodit na loď, která vás dopraví do městečka kde se nachází Playa Blanca. Tato pláž vyniká nejen svým bílým pískem a křišťálově čistou vodou, ale také nabízí spoustu aktivit, které si můžete užít v průběhu celého dne.

Kromě slunění a koupání v moři můžete využít také různé vodní sporty, jako je například jetové ski nebo paddleboarding. Tyto aktivity jsou k dispozici po celý den a jsou ideální pro ty, kteří se milují s vodou a touží po adrenalinových zážitcích.

Pokud se cítíte unavení, můžete si lehnout na pohodlnou lehátko a relaxovat na slunci pod palmami. Pokud se vám ale nechce nic nedělat, můžete se věnovat masáži a relaxovat na pláži se skleničkou chlazeného koktejlu.

Playa Blanca je také skvělým místem pro ochutnávku kolumbijské kuchyně. V oblasti se nachází mnoho stánků a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční pokrmy z čerstvých ryb a mořských plodů.

Celkově lze tedy říci, že Kolumbie a Playa Blanca jsou skvělé destinace pro ty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek a chtějí se setkat s novými kulturami a zvyky. Pokud plánujete návštěvu Kolumbie, nenechte si ujít tuto nádhernou pláž na ostrově Barú a zážitky, které vám nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kolumbie Playa Blanca (Barú)


1. Jak se dostanu na Playa Blanca z Kolumbie?
Odpověď: Nejjednodušší cestou je vyjet z Kolumbijského města Cartagena na lodi. Existuje několik různých možností, jak se dostat na Playa Blanca, včetně organizovaných výletů lodí, taxi lodí nebo pronájmu soukromých lodí.

2. Jak dlouho trvá cesta na Playa Blanca z Cartageny?
Odpověď: Cesta na Playa Blanca trvá přibližně 45 minut až hodinu, záleží na rychlosti lodi a podmínkách moře.

3. Jsou na Playa Blanca ubytovací zařízení?
Odpověď: Ano, na Playa Blanca jsou různé ubytovací možnosti, včetně malých hotelů, hostinců a chat.

4. Jaké aktivity mohu na Playa Blanca podniknout?
Odpověď: Na Playa Blanca si můžete užít slunění na pláži, koupání v moři, potápění, šnorchlování, masáže na pláži, beach party a další vodní aktivity.

5. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Playa Blanca?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Playa Blanca je během suchého období v Kolumbii, které trvá od prosince do března. Během této doby je pravděpodobnost deště nižší a teploty jsou příjemně teplé.

6. Jaký je vstup na Playa Blanca?
Odpověď: Některé části pláže mají vstupní poplatek, který se obvykle pohybuje kolem 5 000 Kolumbijských pesos na osobu. Vstup je většinou v ceně organizovaných výletů.

7. Je na Playa Blanca možné najít restaurace nebo obchody?
Odpověď: Ano, na Playa Blanca jsou restaurace a obchody, které nabízejí jídlo, nápoje a různé suvenýry.

8. Jaké jsou doporučené oblečení a vybavení na návštěvu Playa Blanca?
Odpověď: Doporučuje se nosit plavky, opalovací krém, sluneční brýle, klobouk nebo šálu na ochranu před sluncem a plážový ručník. Také byste si měli vzít dostatek peněz na jídlo, pití a další aktivity.

9. Je na Playa Blanca bezpečno plavat a slunit?
Odpověď: Ano, oblast Playa Blanca je obvykle bezpečná pro plavání a slunění. Nicméně, jako všude jinde, je vždy důležité dodržovat opatrnost a dbát na své vlastní bezpečí.

10. Existují nějaké další zajímavé místa k návštěvě poblíž Playa Blanca?
Odpověď: Ano, poblíž Playa Blanca se nacházejí další zajímavá místa, včetně ostrova Rosario, který je známý svým korálovým útesem a možnostmi potápění, a města Cartagena, které nabízí bohatou historii a kulturu.


Letenka Kolumbie Playa Blanca (Barú)


Kolumbie je země bohatá na překrásná místa a přírodní krásy. Jedním z těchto míst je i Playa Blanca, která se nachází na ostrově Barú poblíž pobřeží Kolumbie. Pro místní i turisty je Playa Blanca oblíbenou destinací díky svému bílému písku, křišťálově čistému moři a tropickému ráji, který nabízí.

Pro cestovatele, kteří plánují navštívit Kolumbijskou Karibik, je letenka do Kolumbie ideálním způsobem, jak se dostat k Playa Blanca. Existují různé možnosti, jak se tam dostat. Nejbližším velkým městem je Cartagena, kterého je letecky dostupné z mnoha míst ve světě. Po příletu do Cartageny je možné se dostat do Playa Blanca několika způsoby.

Nejpopulárnější způsob, jak se dostat do Playa Blanca, je trajektem. Z přístavu v Cartageně je možné nalézt trajekty, které jezdí denně na Playa Blanca. Cesta trvá přibližně hodinu a cena je přijatelná. Trajekty jsou pohodlné a nabízejí panoramatický výhled na karibské pobřeží, což činí z cesty dobrodružství samo o sobě. Po příjezdu na Barú se návštěvníci mohou potěšit krásnými plážemi, klidem a podmanivou atmosférou tohoto místa.

Další možností je dopravit se na Playa Blanca pomocí lodě taxi, které je také oblíbenou volbou mezi turisty. Lodě taxi jsou náročnější na financích, ale nabízejí rychlejší a pohodlnější způsob, jak se dostat na pláž. Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí strávit pouze den na Playa Blanca nebo mají omezený čas.

Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství a nevadí jim trocha namáhání, je tu i možnost dostat se na Playa Blanca pěšky. Existuje stará cesta, která spojuje Cartagenu s Playa Blanca a je to ideální způsob, jak prozkoumat okolní přírodu a užít si krásné výhledy. Tato cesta bývala v minulosti jediným způsobem, jak se dostat na pláž, než byly vybudovány silnice a trajekty.

Playa Blanca je oblíbeným místem pro turisty a nabízí mnoho aktivit a atrakcí. K dispozici jsou různé vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování a jízda na jetových lyžích. Návštěvníci si mohou také užít relaxaci na pláži a užívat si slunce a teplo. Existuje také možnost stravování na pláži, kde jsou k dispozici různé restaurace a stánky s jídlem.

Playa Blanca je opravdu jedinečná a krásná pláž, která nabízí kombinaci nádherného písku, modrého moře a tropické atmosféry. Pro cestovatele, kteří se chystají navštívit Kolumbii, je tato pláž zcela určitě jedno z míst, které by neměli vynechat. Ať už se rozhodnete přijet traťákem, lodí nebo pěšky, jedno je jisté - Playa Blanca vám poskytne zážitek, který nezapomenete.


Počasí Kolumbie Playa Blanca (Barú)


Kolumbie je známá svými nádhernými plážemi a teplým, tropickým podnebím. Jednou z nejoblíbenějších a nejkrásnějších pláží v této jihoamerické zemi je Playa Blanca (Barú), která se nachází poblíž hlavního města Bogotá, ať už je to směrem na sever nebo na jih.

Playa Blanca (Barú) je přírodní ráj s bílým pískem, tyrkysově modrým mořem a palmovými stromy, které vytvářejí perfektní scenérii pro odpočinek a relaxaci. Jedná se o skutečný rajský ostrov, který má co nabídnout návštěvníkům.

Jednou z nejzajímavějších věcí na Playa Blanca je samozřejmě počasí. Tato oblast Kolumbie má tropické klima, což znamená, že je zde teplé a vlhké po celý rok. Průměrná teplota se pohybuje mezi 25 až 30 stupni Celsia a neexistují zde výrazné sezónní výkyvy.

Playa Blanca také zažívá vysoké srážky po celý rok, přičemž nejdeštivějším obdobím je od května do října. V těchto měsících se může vyskytnout častý déšť a bouřky. Je důležité si uvědomit, že v těchto obdobích může docházet k omezení outdoorových aktivit a vodních sportů.

Nejlepší období k návštěvě Playa Blanca je v období sucha, které trvá od listopadu do dubna. Během těchto měsíců je počasí slunečné, teplé a suché, což umožňuje maximální využití pláže a vodních aktivit. Turisté mohou relaxovat na pláži, opalovat se, dobrodružně plavat ve vlnách nebo se účastnit potápěčských výletů k zátoce Tierra Bomba poblíž.

Když se rozhodnete pro návštěvu Playa Blanca, nepomíjejte ochrany před slunečním zářením. Přestože je to nádherné místo k opalování, silné slunce může způsobit popáleniny na kůži. Nezapomeňte si vzít sluneční krém s vysokým ochranným faktorem, sluneční brýle a klobouk.

Celkově lze říci, že Playa Blanca (Barú) je jednou z nejúžasnějších pláží v Kolumbii, která nabízí nejen nádherné prostředí, ale i teplé a vlhké počasí po celý rok. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete tuto pláž navštívit, zážitek bude nezapomenutelný.


Ubytování Kolumbie Playa Blanca (Barú)


Kolumbie je zemí s bohatou historií a úchvatnou přírodou. Jedním z nejoblíbenějších cílů pro turisty je Playa Blanca, která se nachází na ostrově Barú. Tato pláž nabízí jedinečný pobyt v nejkrásnějším přírodním prostředí Karibiku.

Playa Blanca leží asi 45 minut jízdy od historického centra města Cartagena. Má nádherný písek a tyrkysové moře, které magneticky přitahuje milovníky slunečních koupelí a vodních sportů. Playa Blanca je také ideálním místem pro potápění a šnorchlování kvůli svému bohatému podmořskému životu.

Kromě nádherné pláže nabízí Playa Blanca také možnost ubytování přímo na břehu moře. Existují různé možnosti pro turisty, kteří si chtějí užívat krás Karibiku po celý den. Na pláži najdete tradiční bungalovy, které nabízejí jednoduché, ale pohodlné ubytování. Tyto bungalovy mají vlastní sprchu, toaletu a některé dokonce i klimatizaci. Být sdíleny turisty z celého světa, dávají vám jedinečnou možnost poznat nové lidi a sdílet své zážitky.

Další možností je kempování na pláži. Mnoho turistů přijíždí s vlastními stany a táboří přímo na písčitém pobřeží. To je ideální volba pro ty, kteří si chtějí užít kouzlo nočního pobytu na pláži a probudit se s výhledem na azurové moře.

Pokud si přejete něco více luxusního, můžete si pronajmout soukromé plážové chatky. Tyto chatky nabízejí větší prostor a komfort a jsou vhodné pro páry nebo rodiny. Mají vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt, včetně plně vybavené kuchyně, vlastního koupelny a terasy s výhledem na moře. Mnohé z těchto chatek mají také přímý přístup na pláž, což je naprosto nádherné.

Během pobytu na Playa Blanca si můžete užívat nejen krásné pláže, ale také si vychutnat čerstvé ryby a další tradiční kolumbijské pokrmy v jedné z místních restaurací. Můžete také vyzkoušet některé vodní sporty, jako je například jízda na padáku, jet ski nebo windsurfing.

Pokud se chcete seznamovat s místní kulturou, můžete si také objednat výlet do nedalekého města Cartagena. Město je plné historických památek, malebných uliček a tržních stánků, kde si můžete zakoupit suvenýry. Je to také skvělá příležitost ochutnat autentickou kolumbijskou kuchyni v jedné z místních restaurací nebo navštívit oblíbené taneční bary a zkusit známou taneční kolumbijskou techniku zvanou salsa.

Playa Blanca na ostrově Barú je opravdu jedinečným místem pro relaxaci a poznávání malebného pobřeží Kolumbie. Jeho nádherná pláž a možnosti ubytování přímo na břehu moře nabízejí nezapomenutelný pobyt pro turisty z celého světa. Takže jestli plánujete cestu do Kolumbie, nezapomeňte zařadit Playa Blanca na svůj itinerář.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky