Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jihoafrická republika Oudtshoorn (stručí farmy)

Počasí Jihoafrická republika Oudtshoorn (stručí farmy)


Jihoafrická republika je rozmanitá země, kde si každý milovník přírody a krásného počasí přijde na své. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je i Oudtshoorn a jeho okolí, kde najdeme stručí farmy.

Oudtshoorn se nachází v západní části Jihoafrické republiky, nedaleko od pobřeží Indického oceánu. Město je obklopeno kopci a hornatým terénem, který poskytuje ideální podmínky pro chov stručí. Stručí farmy jsou v Oudtshoornu velmi populární atrakcí a mnoho turistů sem přijíždí právě kvůli nim.

Mírné podnebí v Oudtshoornu umožňuje celoroční návštěvy stručích farem. V létě horké teploty dosahují až 35 °C, přičemž noční teploty jsou stále poměrně vysoké. Zimy jsou poměrně chladné a suché, s teplotami kolem 20 °C během dne a teplotami okolo 5 °C v noci.

Nejlepší období pro návštěvu stručích farem v Oudtshoornu jsou jaro a podzim, kdy jsou teploty mírné a stabilní a turisté se mohou těšit na vyhlídky na krásnou okolní přírodu.

Při návštěvě stručích farem v Oudtshoornu si turisté mohou prohlédnout stručích plnících své přirozené funkce, a také různé sportovní aktivity jako například závody na stručích. Na faremních trzích se mohou turisté zastavit u místních obchodů se suvenýry a ochutnat místní speciality jako například steak ze stručího masa.

Oudtshoorn je krásným místem, které nabízí mnoho aktivit pro turisty, kteří hledají přírodní krásy, jedinečné zvířecí druhy a zároveň krásné počasí. Pokud se vydáte na cestu do této části Jihoafrické republiky, určitě nesmíte vynechat návštěvu stručích farem v Oudtshoornu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jihoafrická republika Oudtshoorn (stručí farmy)


1. Jak se dostat na stručí farmy v Oudtshoorn?
Odpověď: Nejlepší je pronajmout si auto a jet po silnici N12 směrem na Oudtshoorn.

2. Můžeme navštívit stručí farmy Oudtshoorn během celého roku?
Odpověď: Ano, stručí farmy jsou otevřené pro veřejnost po celý rok.

3. Kolik stojí vstup na stručí farmy v Oudtshoorn?
Odpověď: Vstupné se může lišit dle farmy, ale většinou se pohybuje kolem 100-150 jihoafrických randů.

4. Jak dlouho trvá prohlídka stručích farem v Oudtshoorn?
Odpověď: Prohlídka trvá přibližně 1-2 hodiny, v závislosti na tom, kterou farmu navštívíte.

5. Co můžeme očekávat na prohlídce stručích farem v Oudtshoorn?
Odpověď: Na prohlídce se dozvíte více o stručích a jejich chovu, uvidíte je v jejich přirozeném prostředí a můžete také vyzkoušet jízdu na stručím.

6. Můžeme se na stručích farmách v Oudtshoorn stravovat?
Odpověď: Některé stručí farmy nabízejí jídlo a pití ve svých restauracích.

7. Existuje na stručích farmách v Oudtshoorn možnost ubytování?
Odpověď: Ano, některé stručí farmy nabízejí ubytování pro turisty.

8. Je nutné rezervovat prohlídku stručích farem Oudtshoorn předem?
Odpověď: Vzhledem k omezenému počtu návštěvníků je doporučeno rezervovat prohlídku předem, zejména v letních a svátečních obdobích.

9. Můžeme na stručích farmách v Oudtshoorn nakoupit suvenýry nebo stručí produkty?
Odpověď: Ano, na stručích farmách je k dispozici prodejna, kde můžete zakoupit suvenýry a produkty související se stručími.

10. Jaké další aktivity nebo atrakce jsou v blízkosti stručích farem v Oudtshoorn?
Odpověď: V okolí Oudtshoorn jsou další zajímavé atrakce, jako jsou jeskyně Cango, Ostrich Show Farm, Cango Wildlife Ranch a mnoho dalších.


Dovolená Jihoafrická republika Oudtshoorn (stručí farmy)


Jihoafrická republika je země bohatá na exotickou přírodu, úchvatnou krajinu a mnoho zajímavých cestovatelských destinací. Jedno z takových fascinujících míst je Oudtshoorn, malé město nacházející se v provincii Západní Kapsko. Tato oblast je známá především kvůli svým stručím farmám.

Stručí farmy jsou jedním z hlavních lákadel Oudtshoornu. Tyto farmy se zaměřují na chov stručíků, což je druh ptačího ptáka, populárního pro svou výraznou velikost (je největším ptačím druhem na světě) a zajímavý vzhled. Farmy nabízejí návštěvníkům jedinečnou možnost seznámit se s těmito ptáky, zjistit více o jejich životě a historii chovu.

Během návštěvy stručí farmy budete mít příležitost seznámit se s farmáři, kteří vám rádi poví o péči stručíků a ukáží vám jejich obrovská vejce. Můžete si dokonce vyzkoušet některé z běžných povinností spojených s chovem stručíků, jako je například krmení nebo vaření stručích vajec. Doporučuje se také absolvovat prohlídku farmy na stručích zádech, kde si můžete prohlédnout farmu zcela novým pohledem.

Oudtshoorn není známé pouze pro své stručí farmy, ale také pro svou zeměpisnou polohu v údolí Tsitsikamma ve Západní Kapské provincii. Oblast je obklopena fantastickou krajinou s horami, soutěskami a vodopády. Pro milovníky přírody je tu mnoho turistických stezek a možnosti pro různé outdoorové aktivity.

Jednou z nejoblíbenějších atrakcí v okolí Oudtshoornu je Kango jeskyně. Tento rozsáhlý jeskynní systém nabízí unikátní pohled na podzemní svět, který zahrnuje různé formace, jako jsou stalagmity a stalaktity. Prohlídky jeskyní jsou bezpečné a vedeny zkušenými průvodci, kteří vám poskytnou informace o historii a geologii tohoto fascinujícího místa.

Dalším zajímavým místem poblíž Oudtshoornu je Národní park Tsitsikamma, který je součástí Garden Route National Parku. To je jedno z nejvýznamnějších přírodních území v Jihoafrické republice a nabízí nádhernou přírodu se strmými skalami, jezery, plážemi a divokou vegetací. Park je ideální pro turisty, kteří hledají dobrodružství ve formě turistiky, potápění, raftingu či skalního lezení.

Na své dovolené v Oudtshoornu si užijete nezapomenutelný zážitek. Od návštěvy stručích farem, kde se setkáte s těmito fascinujícími ptáky, až po procházky v krásné přírodě a prozkoumávání zajímavostí v okolí. Oudtshoorn je skvělou volbou pro ty, kdo hledají unikátní a autentický zážitek na své dovolené v Jihoafrické republice.


Letenka Jihoafrická republika Oudtshoorn (stručí farmy)


Oudtshoorn, známý také jako "světové hlavní město přešových ptáků", je malebné město ležící v Jihoafrické republice. Jeho hlavní atrakcí jsou Ostrich Farms, neboli stručí farmy. Tato unikátní atrakce přitahuje turisty z celého světa, kteří sem přicházejí obdivovat a interagovat se stručími ptáky.

Stručí farmy jsou v Oudtshoornu dlouhé století a jsou jedním z největších průmyslů v této oblasti. Chov stručích ptáků je zde velmi rozšířený a farmáři se věnují chovu, výrobě stručích vajec a péči o samotné ptáky.

Pro turisty je návštěva stručích farem jedinečným zážitkem. Můžete se zúčastnit prohlídky farmy, kde vám farmáři podrobně představí život a biologii stručích ptáků. Můžete se naučit vše o jejich chování, rozmnožování a získat mnoho zajímavých informací o jejich životním prostředí.

Návštěvníci mají také možnost se přiblížit těmto ohromným ptákům a dokonce se s nimi vyfotit. Existují odborníci, kteří vám ukáží, jak stručího ptáka správně procházet a jak se s ním zacházet. Je to skvělá příležitost pro ty, kteří se chtějí přiblížit exotické zvířatům a zažít něco zcela odlišného.

Oudtshoorn není jen domovem stručích farem, ale má také nádherné okolní krajinu. Můžete si vychutnat malebnou scenérii, jezdit na kole nebo se vydat na pěší turistiku v Národním parku Swartberg. Tento park nabízí nádherné výhledy na horské vrcholy, údolí a rozmanitou flóru a faunu.

Navštěva Oudtshoornu není kompletní bez ochutnávky místních specialit. Koupit si zde můžete některé z nejlepších stručích pokrmů, jako je například stručí steak nebo ovocné koláče se stručím masem. Tyto gastronomické lahůdky jsou velmi populární a turisté si je často odnášejí jako suvenýr.

Pokud se chystáte navštívit Jihoafrickou republiku, určitě byste neměli vynechat Oudtshoorn a jejich slavné stručí farmy. Je to místo, kde můžete zažít něco unikátního, ať už jste zvířecí milovníci, dobrodruzi nebo prostě cestovatelé hledající nové zážitky. Stručí farmy jsou nejen zajímavou atrakcí, ale také připomínají historii a tradice této oblasti.


Ubytování Jihoafrická republika Oudtshoorn (stručí farmy)


Jihoafrická republika je známá svými krásnými krajinami, útočišti africké divočiny a množstvím zvířat. V Oudtshoorn, městě na jihozápadě Jihoafrické republiky, si však můžete užít trochu jiného zážitku. Zde najdete několik stručných farem, které nabízejí jedinečné zážitky pro turisty.

Oudtshoorn je proslulý chovem pštrosů a stručích. Tyto druhy se zde chovají pro své maso, vejce a krásné peří. Stručí farmy jsou jedinečným způsobem, jak můžete vstoupit do světa těchto zajímavých ptáků. Stručí farmy vám nabízejí možnost prohlédnout si blíže jejich způsob života, a dokonce se s nimi setkat a uvidět je zblízka.

Největší stručí farma v Oudtshoorn je Highgate Ostrich Show Farm, která se nachází asi 7 km od města. Tato farma nabízí různé zážitky, jako jsou projížďky na stručích a ostrůvkách, prohlídky chovatelských farem a mnoho dalšího. Pro turisty je k dispozici průvodce, který vám poskytne spoustu zajímavých informací o chovu těchto zajímavých ptáků.

Další stručí farmou, kterou si můžete prohlédnout, je Oudtshoorn Ostrich Show Farm. Tato farma poskytuje turistům možnost naučit se více o stručích, krmí je a dokonce si s nimi mohou pořídit selfie. Na této farmě si můžete také zakoupit suvenýry a kožené výrobky vytvořené ze stručí kůže.

Kromě stručích farem si můžete v Oudtshoornu užít i další zajímavé zážitky. Můžete si například projít Cango jeskyně, kde se můžete ponořit do fascinující podzemní krajiny a vidět krásné stalaktity a stalagmity. Cango jeskyně jsou jedním z největších turistických atrakcí v Jihoafrické republice.

Pokud se chcete zdržet trochu déle v Oudtshoornu, můžete se ubytovat na některé z místních stručích farem. Tyto farmy nabízejí možnost ubytování v různých typech pokojů a apartmánů. Tato ubytování vám umožní vstoupit do světa chovatelů stručích a zažít život na farmě.

Celkově lze říci, že Oudtshoorn a jeho stručí farmy jsou skvělým způsobem, jak poznat Jihoafrickou republiku z jiného úhlu pohledu. Stručí farmy a další zážitky, jako jsou Cango jeskyně, jsou jedinečné atrakce, které stojí za návštěvu. Pokud se chystáte na dovolenou do Jihoafrické republiky, určitě nezapomeňte navštívit Oudtshoorn a jeho stručí farmy.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky