Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jihoafrická republika Národní park Hluhluwe-Imfolozi

Nejčastější dotazy a odpovědi Jihoafrická republika Národní park Hluhluwe-Imfolozi


1. Jaký je nejlepší čas na návštěvu parku Hluhluwe-Imfolozi?
Nejlepší doba na návštěvu parku je v období od května do září, kdy je méně deštivé počasí a větší pravděpodobnost spatření zvířat.

2. Jaké druhy zvířat můžu vidět v parku Hluhluwe-Imfolozi?
V parku lze vidět slony, nosorožce, lvy, gepardy, hrochy, šakaly a mnoho dalších druhů savců.

3. Jak se dostanu do parku Hluhluwe-Imfolozi?
Park Hluhluwe-Imfolozi se nachází v provincii KwaZulu-Natal na východním pobřeží Jihoafrické republiky. Lze se tam dostat autem nebo autobusem.

4. Jaké jsou možnosti ubytování v parku Hluhluwe-Imfolozi?
Park nabízí různé možnosti ubytování včetně kempů, chat a luxusních lodží.

5. Je nutné v parku Hluhluwe-Imfolozi najímat průvodce?
Samo cestování autem parkem je dovoleno, ale doporučuje se najmout si průvodce, který vás provede parkem a pomůže vám najít zvířata.


Letenka Jihoafrická republika Národní park Hluhluwe-Imfolozi


Národní park Hluhluwe-Imfolozi, který se nachází na území Jihoafrické republiky, je jedním z nejnavštěvovanějších parků v zemi. Tento národní park je rozprostřen na ploše více než 96 tisíc hektarů a je domovem mnoha druhů zvířat, jako jsou sloni, nosorožci, žirafy, lvi a mnoho dalších. Pokud se chystáte na cestu do Jihoafrické republiky, návštěva Národního parku Hluhluwe-Imfolozi by měla být na vrcholu vašeho seznamu.

Mnoho návštěvníků parku se rozhodne pro letenky do Johannesburgu, největšího města v Jihoafrické republice, které leží asi 5 hodin jízdy autem od parku. Letenky lze zakoupit v mnoha online cestovních kancelářích, kde je možné vybírat z mnoha destinací, od Prahy až po Londýn.

Hluhluwe-Imfolozi je znám svou rozmanitostí zvířat a ptáků. Turisté, kteří navštíví park, mohou očekávat mnoho zábavy, nejen pro děti, ale také pro dospělé. Park nabízí mnoho aktivit, jako jsou safari v pořádném off-road vozidle, procházky s průvodcem, jízdy na koni a mnoho dalších.

Mnoho turistů neví, že Hluhluwe-Imfolozi má také významné historické místo, a sice ostrov Saint Lucia. Tento ostrov byl prohlášen za světové dědictví UNESCO a je domovem mnoha druhů želv. Turisté mohou cestovat do tohoto místa lodí, aby viděli, jak želvy kladou svá vejce na pláží.

Pokud hledáte místo s krásnou krajinou a bohatým zvířecím světem, může být letenka do Jihoafrické republiky a návštěva Národního parku Hluhluwe-Imfolozi tou správnou volbou. Toto místo zaručuje nezapomenutelné zážitky, které si s sebou odvezete celý život.


Ubytování Jihoafrická republika Národní park Hluhluwe-Imfolozi


Jihoafrická republika nabízí neuvěřitelnou škálu přírodní krásy a fascinujících zvířat. Mezi nejvýznamnější a nejnavštěvovanější patří národní park Hluhluwe-Imfolozi, který se nachází v provincii KwaZulu-Natal.

Národní park Hluhluwe-Imfolozi je považován za jednu z nejstarších přírodních rezervací Jižní Afriky a je domovem nejen pro slony, levharti a nosorožce, ale také pro velryby a delfíny v oblasti pobřeží. Navíc, park je od roku 1960 důležitou oblastí pro ochranu ohrožených druhů jako bílý a černý nosorožce.

Co se týče ubytování, park nabízí různé možnosti. Nejpopulárnější variantou je spaní v kempu, který je situovaný přímo do samotného parku. Návštěvníci si mohou pronajmout stan nebo se rozhodnout pro pokoj v chatě s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem.

Pro návštěvníky, kteří hledají luxusní ubytování, je k dispozici řada stylových základen, kde je k dispozici bazén, minibar a další vybavení. K dispozici je také restaurace, kde si mohou návštěvníci pochutnat na světových a místních jídlech.

Pro méně náročné návštěvníky je k dispozici ubytování mimo park. Obvykle se nachází v blízkosti parku a nabízejí pohodlné spaní a snídani.

Celkově, národní park Hluhluwe-Imfolozi je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo se zajímá o přírodu a život zvířat. Kromě toho, je to místo, kde si můžete užít relaxaci a pobyt v nádherném prostředí. Ubytování v parku je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí být blízko zvířat a jejich přirozeného prostředí. Pro méně náročné návštěvníky pak existuje řada ubytování v blízkosti parku, které nabízí pohodlí a pohostinnost.


Dovolená Jihoafrická republika Národní park Hluhluwe-Imfolozi


Národní park Hluhluwe-Imfolozi se nachází v Jihoafrické republice, nedaleko města Durban v provincii Kwazulu-Natal. Tento národní park patří mezi nejstarší ve státě a jeho rozloha dosahuje téměř 1000 km2.

Park vznikl v roce 1895 a jeho hlavním cílem bylo zachování ohrožených druhů zvířat, jako jsou například černí a bílí nosorožci, sloni, lvi a gepardi. Díky úsilí zaměstnanců parku a ochranářů se počet těchto ohrožených zvířat zvyšuje a návštěvníci mají možnost je vidět v přirozeném prostředí.

V parku najdete také mnoho dalších druhů zvířat, jako jsou antilopy, zebry, hyeny, krokodýli a mnoho dalších. Díky rozmanitosti přírody v parku je ideální pro turisty, kteří chtějí zažít africkou divočinu. K dispozici jsou také různé aktivity, jakými jsou například safari na kolečkových vozících, procházky s průvodcem a ranní i odpolední safari v jeepu.

Park je také vhodný pro rodiny s dětmi, kde děti své oblibené zvířata mohou sledovat na vlastní oči. Pro návštěvníky parku jsou k dispozici ubytovací možnosti v podobě různých chat nebo kempů s možností vlastního táboření.

Navštívit národní park Hluhluwe-Imfolozi se stává čím dál tím populárnější a to díky své kráse a ohromující fauně. Tento národní park dokáže nabídnout návštěvníkům jedinečný zážitek a prožitek, který si uchovají v paměti po celý život.


Počasí Jihoafrická republika Národní park Hluhluwe-Imfolozi


Hluhluwe-Imfolozi je jeden z nejstarších a největších národních parků v Jihoafrické republice, který se nachází v severovýchodní části země a zahrnuje rozlohu zhruba 96 000 hektarů. Tento park je známý svými rozmanitými přírodními scenériemi, kde se setkávají savany, říční údolí, horské oblasti a chráněné rezervace, které jsou domovem pro mnoho druhů živočichů, včetně velkých ohrožených zvířat, jako jsou sloni, nosorožci, lvi a leopardi.

Klima v této oblasti je subtropické, s horkými a vlhkými léty a mírnými a suchými zimami. Průměrná teplota v letních měsících (prosinec až únor) dosahuje 28 °C a v zimních měsících (červenec až srpen) klesá na 18 °C. Srážky jsou rozděleny nerovnoměrně po celém parku, avšak nejvíce průměru se vyskytují během letních měsíců, se zhruba 1100 mm srážek ročně.

Tento region má také mnoho mikroklimatických zón, které lze nalézt v závislosti na výšce, četnosti srážek a trvání slunečního svitu. V nižších oblastech se vyskytují rozlehlé travnaté savany, které jsou zelené až do konce října, když začnou suchy a teplota stoupne. V horských oblastech dochází k rapidním změnám klimatu s extrémně nízkými teplotami, což může ovlivnit živé organismy v oblasti.

Národní park Hluhluwe-Imfolozi je nejlepší navštívit v zimních měsících, kdy jsou teploty mírné a suché. V létě bývá mnoho turistů a v některých částech může být vlhké a horké počasí, což může omezovat viditelnost zvířat. Při návštěvě tohoto parku by měly být přijaty opatření proti slunci a dešti, včetně nošení slunečních brýlí, širokých klobouků, hydratace a vhodného oblečení.

Výlet do Národního parku Hluhluwe-Imfolozi je nezapomenutelným zážitkem, ve kterém návštěvníci mohou vidět mnoho druhů zvířat, které tvoří přirozenou fauna tohoto regionu. Když se budete nacházet uprostřed této nádhernej přírody, pocítíte úplný klid a harmonii s přírodou. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, na který člověk nikdy nezapomene.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky