Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Japonsko Otaru

Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Otaru


Q: Jaká je nejlepší čas návštěvy Otaru v Japonsku?
A: Nejlepší čas pro návštěvu Otaru je od července do srpna. Toto období je slavné díky festivalům a japonským oslavám.

Q: Jaké jsou vstupenky do Otaru Aquarium?
A: Vstupenky do Otaru Aquarium stojí pro dospělé asi 2000 japonských jenů (v přepočtu přibližně 450 CZK) a pro děti kolem 1000 japonských jenů (cca 225 CZK).

Q: Kde je nejlepší místo pro sledování rybolovu v Otaru?
A: Nejlepší místo pro sledování rybolovu v Otaru je v blízkosti Otaru molo nebo v blízkosti rybí tržnice. K dispozici je několik turistických lodí, které nabízejí atraktivní nabídky na rybolov.

Q: Jaká je nejlepší doprava z letiště Chitose do Otaru?
A: Nejlepší doprava z letiště Chitose do Otaru je vlakem. Cesta vlakem trvá asi 70 minut a vlaková zastávka je v blízkosti Otaru, takže není třeba hledat další dopravní prostředky.

Q: Jaké jsou nejlepší hotely v Otaru?
A: Mezi nejlepší hotely v Otaru patří Grand Otaru Hotel, Authent Hotel Otaru, Hotel Nord Otaru a Asari Classe Hotel.

Q: Kde se nachází nejlepší místo pro tradiční jídlo v Otaru?
A: Nejlepší místo pro tradiční jídlo v Otaru najdete na trhu ryb v Otaru. K dispozici je mnoho restaurací a stánků, kde si můžete vychutnat čerstvé a chutné ryby.

Q: Jaké jsou nejvýznamnější památky v Otaru?
A: Mezi nejvýznamnější památky v Otaru patří Otaru Canal, Otaru Music Box Museum, Tengu-no-yu Onsen a Otaru Aquarium.


Letenka Japonsko Otaru


Otaru, malebné město na severním ostrově Hokkaidó v Japonsku, je skvělým cílem pro cestovatele, kteří si přejí zažít jedinečnou kombinaci historie, kultury a nádherné přírody. A díky dostupným letenkám můžete snadno a rychle otestovat sem uskutečnit své dobrodružství.

Pokud se rozhodnete navštívit Otaru, při pohledu na nádherné historické budovy a zachovalé kanály pochopíte, proč toto město láká mnoho turistů. Otaru bylo kdysi jedním z nejdůležitějších přístavů na severu Japonska, což vytvořilo kulturu a atmosféru kombinující západní a japonské vlivy.

Jedním z nejznámějších míst, které si turisté rozhodně nesmějí nechat ujít, je slavný Otaru kanál. Kanál, obklopený kamennými zdi, je přímočarým připomínáním historických časů, kdy sloužil jako hlavní tepna obchodu. Dnes je oblíbeným místem pro procházky, především večer, kdy jsou staré budovy osvětlené a vytvářejí romantickou atmosféru.

Další ikonickou památkou v Otaru je známější jako "město deštníků". Na ulici Sakaimachi Dori, hlavní turistické atrakci, naleznete mnoho obchodů specializujících se na ručně vyrobené deštníky. Vstupte do nich a objevíte široký výběr deštníků různých barev, vzorů a stylů, které jsou překvapivě lehké a odolné.

Přestože Otaru přitahuje mnoho turistů díky své krásné architektuře a bohaté historii, místní kultura je také fascinující. Můžete navštívit místní muzea, jako jsou Muzeum skla Otaru a Muzeum života v Otaru, kde se dozvíte více o historii a tradicích tohoto regionu. Nezapomeňte také ochutnat místní speciality, jako jsou slavné japonské rybí koláče a chřestové hody.

Otaru se nachází v okolí přírodních krás, které stojí za návštěvu. Z lodi můžete vyjet na výlet, abyste si užili nádherný pohled na okolní hory a přírodní scenérie. Oblast je také známá svými horkými prameny, které nabízejí příležitost k relaxaci a odpočinku po dlouhém dni stráveném prozkoumáváním města.

Díky dostupným letenkám si nyní můžete snadno a rychle naplánovat svou cestu do Otaru. Během svého pobytu zde budete mít možnost objevit historické dědictví, okusit místní kuchyni a prozkoumat úchvatnou krásu japonské krajiny.

Takže neváhejte, vyhledejte si letenky do Otaru a připravte se na nezapomenutelný zážitek, který Vám toto krásné město nabídne. Budete mít možnost stát se součástí jeho historie a odnést si s sebou úžasné vzpomínky.


Dovolená Japonsko Otaru


Pokud plánujete strávit dovolenou v Japonsku, nedílnou součástí vaší cestovní trasy by mělo být město Otaru. Nádherné přístavní město Otaru se nachází na severním ostrově Hokkaidó a nabízí mnoho zajímavostí a krásných míst k prozkoumání.

Otaru je známé pro svou bohatou historii a krásnou architekturu. Během vaší návštěvy byste měli navštívit Otaru Kanal, který je považován za ikonický symbol města. Tento kanál byl v minulosti hlavní tepnou pro přepravu zboží, ale v dnešní době slouží jako oblíbená turistická atrakce. Procházejte se podél kanálu, obdivujte krásné budovy a užívejte si romantickou atmosféru.

Další must-see atrakcí v Otaru je známá ulice Sakaimachi. Tato dlouhá komerční třída je plná malebných obchodů, kaváren a restaurací. Můžete si zde koupit tradiční japonské suvenýry, jako jsou ručně vyrobené sklenice na svíčky a keramiku. Ulice je především večer velmi půvabná, když jsou domy osvětlené nádhernými zářivkami.

Nemůžete opustit Otaru, aniž byste navštívili známou hřbitovní Buddhovu sochu. Tato obří bronzová socha Budhy je jednou z největších na světě a tyčí se na vrcholu kopce nad městem. Můžete sem dojít po schodišti o 108 stupních, které představuje počet lidských vášní, které musí být překonány pro dosažení osvícení. Z vrcholu si užijete úchvatný výhled na město a okolní krajinu.

Když jste v Otaru, neměli byste zapomenout ochutnat místní speciality. Toto přístavní město je známé pro své světoznámé sushi a čerstvé mořské plody. Navštivte jednu z tradičních sushi restaurací v Otaru a vychutnejte si autentické japonské sushi připravené z čerstvých surovin.

Pro ty, kteří mají rádi přírodu, je nedaleký Národní park Shikotsu-Toya skvělou volbou. Tento národní park je domovem k nádhernému j jezeru Toya, které obklopují sopky a krásné horské vrcholy. Můžete zde podniknout procházku po okolních lesích, projet se lodí po jezeře nebo si užít relaxaci v přírodních termálních lázních.

Návštěva Otaru na vaší dovolené v Japonsku je skutečným zážitkem. Od krásné architektury a romantických kanálů až po tradiční japonskou kulturu a nádhernou přírodu, Otaru má co nabídnout pro každého cestovatele. Nezapomeňte zařadit toto kouzelné město do svého itineráře a připravte se na nezapomenutelnou dovolenou v Japonsku.


Ubytování Japonsko Otaru


Otaru, město na severním pobřeží Japonského ostrova Hokkaidó, je jednou z nejvíce navštěvovaných turistických destinací v regionu. Město je známé svou bohatou historií, zachovanou architekturou a romantickou atmosférou. Pokud se rozhodnete navštívit Otaru, rozhodování o ubytování nebude problém, protože nabízí širokou škálu možností pro všechny typy cestovatelů.

V centru města se nachází mnoho tradičních japonských hostinců (ryokanů), které nabízejí jedinečnou možnost zažít tradiční japonský životní styl. Tyto ryokany mají typickou architekturu, jako jsou tatami místnosti (pokoj s podlahou potaženou rohoží), futony (tradiční matrace) a večeře servírované v místním stylu. Hosté zde zažijí klid a pohodu, a přitom budou mít snadný přístup k hlavním turistickým atrakcím.

Pokud preferujete modernější typ ubytování, nemusíte se bát. V Otaru je k dispozici také mnoho hotelů a ubytovacích zařízení, které splňují nejvyšší standardy pohodlí a luxusu. Tyto hotely mají většinou moderní vybavení, jako jsou pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací a internetovým připojením. Některé hotely se nacházejí v historických budovách a nabízejí krásný výhled na přilehlý přístav.

Pokud jste příznivci místní kultury a historie, možná byste si mohli pronajmout tradiční japonský dům (machiya), který poskytuje autentický zážitek. Tyto domy mají typickou dřevěnou architekturu, skryté zahrady a mají často dobře zachované historické prvky. Při pobytu v japonském domě budete mít možnost zažít přímočarost a tradice japonského životního stylu.

Pokud cestujete s rodinou nebo ve větším počtu osob, může být pronájem celého rekreačního domu nebo apartmá tou nejlepší volbou. Tato možnost nabízí větší soukromí a flexibilitu, zvláště pokud máte v plánu zůstat déle. Mnoho rekreačních domů a apartmánů se nachází v blízkosti hlavních turistických atrakcí a obchodních čtvrtí, takže vždy budete mít snadnou dostupnost ke všemu, co město nabízí.

Většina ubytovacích zařízení v Otaru nabízí přístup k lázním, které jsou v Japonsku velmi populární. Tato zařízení mají horké prameny s minerálními látkami, které mají údajně léčivé účinky a jsou ideální pro uvolnění svalů a obnovení těla a mysli po dlouhém dni stráveném objevováním města.

Celkově lze říct, že Otaru nabízí rozmanité možnosti ubytování pro cestovatele všech typů. Bez ohledu na to, zda si vyberete tradiční ryokan, moderní hotel nebo pronájem rekreačního domu, vždy budete mít přístup k bohatému kulturnímu dědictví a okouzlující atmosféře tohoto japonského přístavního města.


Počasí Japonsko Otaru


Otaru se nachází ve střední části ostrova Hokkaidó v Japonsku a je známý svými malebnými uličkami, kanály a historickým přístavem. Když ale přijedete do Otaru během zimních měsíců, zjistíte, že se město stává jednou z nejkrásnějších zimních scenérií v Japonsku.

V Otaru během zimy se očekává velmi chladné a sněhové klima. Jako většina oblastí v Hokkaidó, zimní měsíce od prosince do února jsou extrémně chladné. Minimální teploty ve dne se pohybují kolem -4 až -9 stupňů Celsia, s maximy většinou kolem nuly. Mezi prosincem a březnem padá v průměru 2 až 3 metry sněhu, takže určitě si vezměte teplé oblečení a boty, aby vás zima nezaskočila.

Díky tomu, že Otaru se nachází na pobřeží Japonského moře, zde mohou přicházet bouřky a silné vítry. Pokud se vracíte po pěší cestě kolem kanálů, může být studený vítr extrémně chladný, takže si vezměte spoustu vrstev oblečení. Nicméně, i když je počasí chladné a sněžné, uvidíte mnoho turistů, kteří přicházejí k vidění zdobení vánočních výloh v obchodech a mnoha světelných dekorací, které jim dodávají kouzlo.

Kvůli nejsilnějším sněhovým bouřím v Otaru, mohou pohlednice rozparcelovat sloupky a křídla mohou usínat pod váhou sněhu. Pokud jste fanoušci sněhu, určitě si tuto scenérii užijete, ale být na tomto místě zase příliš mnoho dní může způsobit depresi způsobenou sezónním afektivním poruchou (SAD).

Celkově je Otaru v zimě jedním z nejkrásnějších míst v Japonsku a určitě ho stojí za to navštívit. Nicméně se ujistěte, že kromě teplého oblečení máte s sebou také ochranné brýle, nějaký repelent proti mrazu a ochranný klobouk kvůli ostrému slunci odrážejícímu se od sněhu.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky