Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Japonsko Niseko

Letenka Japonsko Niseko


Japonsko je země zábavy, kde se potkávají urbanita s tradicí a přírodou. Pokud chcete poznat kouzlo tohoto krásného místa, určitě byste neměli vynechat městečko Niseko. Niseko se nachází na severu ostrova Hokkaidó a je velmi populární pro své velké množství sněhu a díky tomu zde můžete najít některé z nejlepších lyžařských středisek v celém Japonsku.

Niseko je v posledních letech stále více oblíbenou destinací mezi turisty ze všech zemí světa a stalo se jedním z nejvyhledávanějších míst pro lyžování a snowboarding. Zvláště výhodným obdobím pro návštěvu magického městečka je zima, když se posetkáte s mrazivými teplotami, po celý den tvoří nekonečné zimní krajiny a poskytuje nezapomenutelné lyžování.

Pokud hledáte cesty, jak se dostat do Niseka, existuje několik možností. Nejlepší volbou je koupit letenku do Sappora, největšího města na Hokkaidó, a odtud se přesunout na autobusové nádraží v Sapporu a odjet do Niseka. Je to rychlá a levná možnost, kterou mohou využít turisté z celého světa.

Existuje také možnost přistát přímo na letišti v New Chitose, které se nachází asi hodinu od Niseka. Letiště New Chitose je největší v oblasti Hokkaido a je přístupné mezinárodním lety z různých destinací.

Použití letenky do Japonska pro váš výlet do Niseka je nejlepší volbou, protože se jedná o nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se dostat na místo. Navíc, můžete získat nejlepší ceny a najít ty nejvýhodnější lety, pokud hledáte všude na internetu nebo se obrátíte na cestovní kancelář.

Japonsko je skvělou volbou pro příznivce zimních sportů a návštěvníků, kteří touží po odpočinku v krásné přírodě se spoustou zábavy. Niseko je naprosto jedinečné místo, kde můžete kromě sněhu a lyžování po celý rok objevovat tajemství tradiční japonské kultury. Připravte se na nejlepší dovolenou v životě a zarezervujte si hned letenku do Japonska Niseko.


Počasí Japonsko Niseko


Japonsko je země, která je známá svou pestrou a neobyčejnou kulturou, ale také tím, že má velmi rozmanité počasí. Jedním z oblíbených míst mezi cestovateli, kteří se zajímají o zimní sporty, je Niseko. Toto město se nachází na ostrově Hokkaidó a je proslavené hlavně díky tomu, že nabízí nádherné lyžařské a snowboardové středisko, které je jedním z nejlepších v celé Asii.

Počasí v Niseko je velmi specifické a je ovlivňováno jeho polohou na Hokkaidó, což je nejsevernější ze čtyř hlavních japonských ostrovů. Díky tomuto faktoru má Niseko chladné a sněžné zimy, což přiláká mnoho vášnivých lyžařů a snowboardistů ze všech koutů světa.

Již od začátku listopadu začíná sněžit a sněhová pokrývka v Niseku se v průběhu zimy může více než zdvojnásobit. Průměrná teplota se pohybuje kolem -10 °C v lednu, což je nejchladnější měsíc v roce. Tyto drsné zimní podmínky však vytvářejí ideální prostředí pro lyžování a snowboarding.

Co se týče srážek, Niseko je známé svou vysokou roční úhrnnou srážkovou hodnotou. Průměrně tam spadne 11 až 12 metrů sněhu za sezónu, což je obrovské množství. Sníh je pak ideální kvality díky nízkému obsahu vlhkosti ve vzduchu.

Vzhledem k těmto podmínkám si Niseko získalo pověst jako jedno z nejlepších lyžařských míst na světě. Na svah můžete vyrazit buďto sami, nebo si najmout místního průvodce, který vám ukáže ty nejlepší a nejlepší trasy. Kromě toho můžete také využít lyžařských vleků, které vás vyvezou na vrchol hor a odkud se můžete odrazit na svůj nezapomenutelný sjezd.

Aby však bylo možné si užít lyžování nebo snowboarding v Niseku plnými doušky, je důležité, aby se návštěvníci připravili na extrémní počasí. Je nezbytné se vybavit vhodným oblečením, které bude chránit před chladem a vlhkostí. Doporučuje se také používat kvalitní skibrýle a ochrannou helmu.

Niseko je tedy nejen pro lyžaře a snowboardisty rájem, ale také pro ty, kteří si chtějí užít nádherný výhled na začínající sněžení nebo si užít klidné procházky v zasněženém okolí. Když se nacházíte v Niseku, máte pocit, že jste ve zcela jiném světě a můžete si vychutnat krásy přírody a neuvěřitelných zimních scenerií.

Takže pokud jste vášnivým lyžařem nebo snowboardistou, nebojte se vyzkoušet jedinečnou zkušenost v Niseku. Toto japonské město nabízí nejen úžasné podmínky pro sportování, ale také nezapomenutelný zážitek z jeho jedinečného počasí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Niseko


Níže uvádím několik častých dotazů a odpovědí týkajících se oblasti Niseko v Japonsku:

1. Jak se dostanu do Niseka?
Niseko se nachází na severním ostrově Hokkaidó a nejjednodušší způsob, jak se tam dostat, je letecky. Nejbližší letiště je New Chitose Airport v Sapporu. Z Sappora pak existují autobusové nebo železniční spoje do Niseka.

2. Jak dlouho trvá cesta z letiště do Niseka?
Cesta z letiště New Chitose Airport do Niseka trvá zhruba 2 až 3 hodiny, v závislosti na dopravních podmínkách a zvoleném přepravním prostředku.

3. Kdy je nejlepší čas navštívit Niseko?
Niseko je známé pro své sněhové podmínky a je nejlepší ho navštívit v zimě, kdy se lyžařská sezóna koná. Období od prosince do února bývá nejlepší.

4. Jaké jsou populární aktivity v Niseku?
Lyžování a snowboarding jsou nejpopulárnějšími aktivitami v Niseku. Existuje zde několik lyžařských středisek nabízejících různé tratě pro všechny úrovně lyžařů a snowboardistů. Kromě toho jsou zde také termální lázně, turistické stezky a možnosti pro jízdu na sněžném skútru.

5. Jaké jsou nejlepší lyžařská střediska v Niseku?
Niseko se skládá z několika lyžařských středisek, které jsou populární mezi turisty. Nejznámějšími jsou Niseko Grand Hirafu, Niseko Village, Niseko Annupuri a Hanazono. Všechny tyto střediska nabízejí různé tratě a vybavení pro lyžaře a snowboardisty.

6. Mluví v Niseku lidé anglicky?
Ano, mnoho lidí v Niseku, zejména ti, kteří pracují v turistickém průmyslu, mluví anglicky. V oblasti Niseko dochází k velkému přílivu zahraničních turistů, a proto je angličtina často používaným jazykem.

7. Existují v Niseku možnosti ubytování?
Ano, v Niseku je mnoho možností ubytování. K dispozici jsou hotely, apartmány, penziony a hostely, které se přizpůsobují různým rozpočtům a preferencím. Je však důležité rezervovat ubytování v předstihu, protože během lyžařské sezóny bývají kapacity omezené.

Toto jsou pouze některé z mnoha dotazů, které by se mohly týkat Niseka v Japonsku. Je také důležité si pamatovat, že informace se mohou měnit, a je proto vždy dobré zkontrolovat aktuální podmínky před cestou.


Ubytování Japonsko Niseko


Japonci jsou známí svou tradicí a pohostinností, a když přijde na ubytování, Niseko v Japonsku není výjimkou. Nacházející se na severním ostrově Hokkaidó je Niseko jednou z nejoblíbenějších destinací nejen pro lyžaře, ale i pro ty, kteří si chtějí užít pohádkové zážitky v japonských Alpách.

Niseko je známé svou sněhovou sezónou, která zpravidla začíná v listopadu a končí až v květnu. Toto období vytváří ideální podmínky pro lyžování, snowboarding a další zimní radovánky. Ať už jste začátečník nebo pokročilý lyžař, Niseko nabízí rozmanité sjezdovky pro všechny úrovně dovedností.

Co se týče ubytování, Niseko má mnoho možností, které uspokojí potřeby a preference všech návštěvníků. Od pohodlných hotelů a tradičních japonských ryokanů po moderní apartmány a chaty, v Niseku si vybere opravdu každý.

Pokud máte rádi elegantní a luxusní ubytování, můžete si vybrat jeden z mnoha přímořských hotelů. Tyto hotely nabízejí špičkové služby, wellness centra, bazény, vyhlášenou gastronomii a výhledy na zasněžené hory. Pro ty, kteří preferují klidnější a autentičtější atmosféru, jsou tu tradiční japonské ryokany. V těchto rodinných provozech se můžete ponořit do japonské kultury, vyzkoušet si spát na tatami matracích a ochutnat tradiční západní jídlo.

Pro ty, kteří preferují víc soukromí a samostatnost, jsou tu moderní apartmány a chaty. Tyto ubytovací možnosti jsou vybavené vším potřebným pro vaše pohodlí a samostatnost během pobytu. Můžete si uvařit vlastní jídlo, relaxovat ve vlastním jacuzzi a vychutnávat si soukromí s rodinou nebo přáteli.

Další výhodou ubytování v Niseku je, že většina místností nabízí výhled na nedotčenou přírodu a zasněžené vrcholky hor. Probudit se do takového panoramatu je prostě nezapomenutelný zážitek.

Ať už zvolíte kteroukoli formu ubytování, můžete se těšit na přátelskou obsluhu, která se postará o všechny vaše potřeby. Japonci jsou známí svým úctou a péčí vůči hostům, a proto se můžete spolehnout na to, že bude všechno perfektně a profesionálně zařízené.

Celkově řečeno, Niseko v Japonsku nabízí nádherné ubytování pro všechny druhy návštěvníků. Ať už vyhledáváte luxus nebo autentičnost, v Niseku najdete to, co hledáte. Během svého pobytu budete mít možnost zažít nezapomenutelné zimní zážitky v kombinaci s japonskou pohostinností a tradicí. Tak co ještě váháte? Připravte si svůj batoh, zarezervujte si ubytování v Niseku a vydejte se objevovat krásu tohoto japonského lyžařského ráje!


Dovolená Japonsko Niseko


Pro milovníky lyžování a sněhových radovánek je Japonsko skvělou volbou pro dovolenou. Mnoho lyžařských středisek nabízí neuvěřitelně kvalitní sníh a perfektní podmínky, které si zamilujete!

Mezi nejoblíbenější střediska patří Niseko, které se nachází na ostrově Hokkaido. Toto středisko je proslulé svou dokonalou kvalitou sněhu díky japonskému moři, které se nachází nedaleko. Připravte se na sníh až do pásu, který je ideální nejen pro lyžování, ale i pro snowboarding, skialpinismus a jiné zimní radovánky.

Mezi další nezapomenutelné zážitky patří relaxace v termálních lázních, tradiční japonská kuchyně a návštěva místních chrámů a svatyní. Při procházce ulicemi Niseka si můžete vychutnat atmosféru městečka plné tradičních obchodů, kaváren a restaurací.

Výhodou je, že na dovolenou do Niseka se můžete vyrazit po celý rok. V létě můžete užívat krásné přírodní scenérie, pěší turistiku, golfové hřiště a vodní sporty. V zimě je pak celé městečko oděno do bílého kabátu z kvalitního sněhu.

Pokud hledáte pro dovolenou něco nezapomenutelného a nezvyklého, Japonsko a středisko Niseko jsou tou pravou volbou. Během jednoho týdne se můžete potěšit vynikajícím jídlem, krásnou přírodou, horami a vodou, klasickou japonskou kulturou i relaxací v lázních.

Tak co ještě čekáte? Stačí se rozhodnout, vyrazit na dovolenou a užít si to, co Japonsko a Niseko nabízí!


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky