Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jamajka Lime Cay

Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Lime Cay


1. Jak se dostat na Lime Cay v Jamajce?
Odpověď: Nejbližší přístav, odkud se dá dostat na Lime Cay, je Port Royal. Zde můžete najmout loď nebo lodní taxi, které Vás dovezou na ostrov.

2. Kde se nachází Lime Cay?
Odpověď: Lime Cay je malý ostrov v Karibském moři, poblíž města Kingston na Jamajce.

3. Jaké aktivity mohu na Lime Cay podniknout?
Odpověď: Lime Cay nabízí krásné pláže, možnost potápění se, šnorchlování, grilování a relaxaci na slunci.

4. Je potřeba rezervovat místo na Lime Cay předem?
Odpověď: Ne, rezervace místa na Lime Cay není nutná. Přesto je vhodné se informovat o aktuálních podmínkách a provozní době, zejména pokud navštívíte ostrov mimo sezónu.

5. Jaké jsou přírodní atrakce na Lime Cay?
Odpověď: Lime Cay je známý svými korálovými útesy, exotickou faunou a flórou a klidnými plážemi.

6. Nabízí Lime Cay restaurace nebo občerstvení?
Odpověď: Na Lime Cay nejsou žádné restaurace ani občerstvení, proto si doporučujeme přinést vlastní jídlo a pití.

7. Jak dlouho zde mohu zůstat?
Odpověď: Na Lime Cay si můžete strávit celý den nebo zde můžete strávit pouze pár hodin. Záleží na Vašich preferencích a čase, který máte k dispozici.

8. Může se na Lime Cay kempovat?
Odpověď: Kempování na Lime Cay není povoleno, ale na plážích je možné si rozložit deku a relaxovat.

9. Je vhodné si vzít šnorchelovací nebo potápěčské vybavení na Lime Cay?
Odpověď: Ano, pokud máte zájem šnorchlovat nebo potápět se, je vhodné si vzít vlastní vybavení.


Ubytování Jamajka Lime Cay


Jamajka je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. Nachází se zde mnoho krásných pláží, tropického klimatu a přátelských lidí. Jedno z míst, které si nesmíte nechat ujít, je ostrov Lime Cay. Tento malý ostrov se nachází asi 45 minut jízdy lodí od centra Kingstonu, což z něj dělá ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Když dorazíte na ostrov Lime Cay, budete okouzleni jeho krásnou pláží, průzračnou vodou a tropickou vegetací. Na ostrově najdete jen několik malých chat, které jsou ideální pro ty, kteří hledají klid a ticho. Ubytování na Lime Cay je jednoduché, ale velmi pohodlné. Chatky jsou vybaveny postelemi, ventilátory a koupelnou s teplou vodou. Většina chat má také malou kuchyň a terasu.

Když si pronajmete chatku na Lime Cay, můžete si užít dokonalého odpočinku a relaxace. Ostrov je daleko od rušného města Kingston a jeho okolí je téměř neobydlené. Můžete si užít soukromí a klidnou atmosféru, kterou nabízí ostrov.

Lime Cay je ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Na ostrově je k dispozici půjčovna vodních skútrů, loděk a dalšího vodního vybavení. Můžete si také vychutnat dharmu, potápění, šnorchlování nebo kajakáření.

Pokud máte rádi rybaření, Lime Cay je dokonalým místem pro vás. Na ostrově je k dispozici loď a můžete si s sebou vzít své rybářské vybavení. V okolí ostrova je mnoho ryb a můžete si tak užít dokonalé rybářské dobrodružství.

Celkově je Lime Cay skvělým místem pro ty, kteří hledají odpočinek, klid a ticho. Ubytování na ostrově je jednoduché, ale pohodlné, a ostrov nabízí nekonečné množství zážitků pro milovníky vodních sportů a rybaření. Zároveň je ostrov daleko od rušného města, takže si můžete užít dokonalou atmosféru ostrova. Pokud plánujete cestovat do Jamajky, rozhodně byste neměli minout návštěvu Lime Cay!


Letenka Jamajka Lime Cay


Jamajka Lime Cay je jednou z nejkrásnějších a nejméně obydlených malých ostrovů v Karibiku. Nachází se 8 km jihovýchodně od hlavního města Jamajky, Kingstonu a obklopuje ji dokonalý azurový karibský oceán.

Lime Cay je vytvořen z korálů a je domovem několika překrásných pláží, které jsou ideální pro milovníky slunce a vodních sportů. Z ostrova je možné vidět kokosové palmy, křišťálově čisté vody a bohaté ryby a žraloky.

Pro ty, kteří chtějí vidět víc, je možné se vydat na výlet do okolních korálových útesů, kde si mohou vychutnat nádherné podvodní scenérie. Pro milovníky vodních sportů jsou zde ideální podmínky pro potápění, šnorchlování a rybaření.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat na Lime Cay, je letecké spojení. Z letiště v Kingstonu je možné si rezervovat letenku s malou soukromou společností, která zajistí transfer přímo na Lime Cay. Cesta trvá přibližně 20 minut a nabízí úchvatné pohledy na celý ostrov.

Vzhledem k tomu, že se jedná o malý ostrov, není zde žádná veřejná doprava, takže je nejlepší se dopravit pouze soukromým letem. Hosté si mohou pronajmout vlastní loď nebo se zúčastnit soukromé lodní exkurze, aby si prohlédli ostrov a okolní města.

Pokud hledáte dokonalou oasis, kde můžete uniknout od všedního dne a relaxovat v překrásném prostředí, není možná žádné místo lepší než Lime Cay v Jamajce. Navštivte tento ostrov a uvidíte, proč se stal oblíbeným cílem pro milovníky přírody a vodních sportů.


Počasí Jamajka Lime Cay


Jamajka Lime Cay je jednou z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších pláží v západním Karibiku. Tato malá ostrovička, která se nachází asi 8 kilometrů jihovýchodně od hlavního města Jamajky, Kingstonu, nabízí úchvatné scenérie modrého moře a bílého písku.

Jamajka Lime Cay má tropické klima, které se vyznačuje horkým a vlhkým počasím po většinu roku. Průměrná teplota se pohybuje kolem 30 °C během dne a okolo 22 °C v noci. Srážek je obvykle více na jaře a v září a říjnu, ale i v ostatních měsících mohou přijít deště. Během hurikánové sezóny, která trvá od června do listopadu, mohou být podmínky nebezpečné a turisté by měli být opatrní.

Lime Cay je nejčastěji navštěvována turisty a místními obyvateli o víkendu. Turisté si mohou pronajmout kajaky a paddleboardy, aby si prohlédli okolí, nebo si mohou jednoduše užít pláže, relaxovat a slunit se. Podél pláže najdete několik restaurací a stánků s občerstvením, které nabízejí místní jídla, koktejly a další nápoje.

Vzhledem k tomu, že Lime Cay je malá a omezená oblast, není zde mnoho ubytování. Nicméně, turisté mohou najít několik luxusních hotelů a vil v blízkosti pláže. Pokud hledáte více možností a nabídek, Kingston vám poskytne širokou škálu možností ubytování.

Celkově vzato, Jamajka Lime Cay je skvělou volbou pro ty, kteří hledají oddech a relaxaci na krásné pláži v tropickém prostředí. Pláž je ideální pro milovníky slunce, plavání, potápění a další vodní aktivity, ale je také skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat jamajskou kulturu a místní kuchyni. Pokud hledáte luxusní a exkluzivní zážitek v Karibiku, určitě byste měli navštívit Jamajka Lime Cay.


Dovolená Jamajka Lime Cay


Pokud hledáte dokonalé místo pro dovolenou, které nabízí průzračné modré moře, bílé písečné pláže a krajové scenérie, pak by měla být Lime Cay na Jamajce na vašem seznamu.

Lime Cay je malý, neobydlený ostrov nacházející se jen pár kilometrů od pobřeží Jamajky. Tento ostrov je dosud téměř nedotčen turistickým průmyslem, což jej činí ideálním místem pro odpočinek a relaxaci kdykoliv v roce. Písečné pláže jsou ideální pro plážové pobyty a pro milovníky potápění nabízejí mnoho zajímavých míst, která stojí za vidění.

Ostrov Lime Cay měří jen několik kilometrů čtverečních a je obklopen průzračnými vodami karibského moře. S jemným pískem a palmami na pobřeží se stává oblíbeným místem pro romantické západu slunce a pro pikniky s rodinou. Ostrov má také mnoho křišťálově čistých lagun ideálních pro plavání, kajak, šnorchlování a rybaření.

Lime Cay se stává oblíbeným místem pro návštěvníky, kteří chtějí utéct od přepadání turistů a tlačenice na plážích. Na ostrově není možné ubytování, ale z Jamajky se sem dá snadno dostat lodí. Existuje mnoho různých lodních služeb, které nabízejí výlety na ostrov, což je skvělý způsob, jak zažít Lime Cay jako součást dovolené.

Pokud hledáte místo na relaxaci, což je zároveň ideální pro potápění a další vodní aktivity, potom byste měli Lime Cay zahrnout na svoje bucket listy. Jamajka nabízí celou řadu dalších míst plných mimořádné přírody a krás, ale návštěva ostrova Lime Cay je zcela jedinečným zážitkem, který si určitě nenechejte ujít!


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky