Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Grenada Grenada National Stadium

Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Grenada National Stadium


1) Kde se nachází Grenada National Stadium?
- Grenada National Stadium se nachází v hlavním městě St. George's v Karibiku.

2) Jaké akce se v Grenada National Stadium konají?
- V Grenada National Stadium se konají sportovní akce, jako jsou fotbalová utkání, atletické soutěže, kriketové zápasy a další.

3) Jak je velký Grenada National Stadium?
- Kapacita Grenada National Stadium je přibližně 20 000 diváků.

4) Má Grenada National Stadium parkovací místa?
- Ano, Grenada National Stadium má parkoviště pro návštěvníky.

5) Může se v Grenada National Stadium pořádat kulturní akce?
- Ano, Grenada National Stadium je také využíván pro pořádání kulturních akcí, jako jsou hudební festivaly a koncerty.

6) Jak se mohu dostat do Grenada National Stadium?
- Do Grenada National Stadium se lze dostat pěšky, autem nebo taxíkem. Existují také místní autobusové linky, které zastavují poblíž stadionu.

7) Kdy byl Grenada National Stadium postaven?
- Grenada National Stadium byl postaven v roce 1984 a k dispozici je od té doby.

8) Je Grenada National Stadium přístupný pro hendikepované?
- Ano, Grenada National Stadium má bezbariérový přístup a je přístupný i pro hendikepované.


Dovolená Grenada Grenada National Stadium


Grenada, karibský ostrov plný krásných pláží a čistého tyrkysově modrého moře, je ideálním cílem pro dovolenou. Ať už se jedná o dobrodružný výlet nebo odpočinek na pláži, Grenada má mnoho nabídnout. Jedním z nejzajímavějších míst, které stojí za návštěvu, je Grenada National Stadium.

Grenada National Stadium se nachází v hlavním městě George Townu a je největším sportovním a kulturním komplexem na ostrově. Byl otevřen v roce 1984 a od té doby se stal centrem sportovních událostí a koncertů.

Stadion je domovským hřištěm nejpopulárnějšího sportu na ostrově – kriketu. Po celý rok se zde konají zápasy a turnaje, které přilákají mnoho fanoušků. Je to skvělá příležitost vidět tento tradiční karibský sport v akci a zapojit se do radosti a vzrušení kolem něj.

Kromě kriketu je stadion také místem pro další sportovní události, jako je fotbal, atletika a hokej. Místní kluby a národní týmy často pořádají zápasy a tréninky na tomto hřišti. Navštívit je skvělou příležitostí pro sportovní nadšence, kteří se chtějí setkat s místními hráči a možná i podívat se na nějaký soutěžní zápas.

Grenada National Stadium je i pověstné tím, že hostí koncerty a kulturní události. Hvězdy z celého světa sem přicházejí vystupovat a přinášet do karibského ráje svou hudbu a umění. Celoročně se zde pořádají různé festivaly, koncerty a výstavy, které přitahují nejen místní obyvatele, ale i turisty.

Stadion není zajímavý jen zvenku, ale nabízí také moderní vybavení a pohodlné zázemí pro návštěvníky. Má kapacitu více než 20 000 diváků, tribuny jsou pohodlné a přístup je bezbariérový. Pokud jste sportovní fanoušek, určitě stojí za to projít se po stadionu, obdivovat jeho architekturu a cítit atmosféru místa.

Při plánování dovolené na Grenadu byste Grenada National Stadium neměli vynechat. Je to největší sportovní a kulturní centrum na ostrově a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost zažít místní sportovní a kulturní scénu. Baštění se na plážích je skvělé, ale proč si neudělat přestávku a vzít trochu akce na stadionu?

Ať už jste fanouškem sportu nebo vás zajímá místní kultura, Grenada National Stadium se stává jedním z hlavních turistických atrakcí na ostrově. Přijďte se projít po stadionu, sledovat zápas nebo koncert a zažít duch tohoto krásného karibského ráje.


Ubytování Grenada Grenada National Stadium


Grenada National Stadium je moderní sportovní komplex, který se nachází v hlavním městě Grenada, St. George's. Stadion byl otevřen v roce 1984 a od té doby hostil mnoho mezinárodních sportovních akcí, včetně Mistrovství světa v atletice, Karibských her a CONCACAF Gold Cup.

Pokud se chystáte navštívit Grenadu a zúčastnit se některé z sportovních událostí, nabízí se možnost ubytování v blízkosti Grenada National Stadium. V okolí stadionu se nachází několik hotelů a apartmánů, které nabízejí pohodlné a moderní ubytování.

Jeden z nejlepších hotelů v blízkosti stadionu je True Blue Bay Resort, který se nachází pouhých 5 minut pěší chůze od stadionu. Tento resort nabízí pokoje a apartmány s výhledem na moře a soukromou pláž. Hosté se mohou těšit na bazén, wellness, restaurace a bar.

Dalším skvělým ubytováním je Spice Island Beach Resort, který se nachází asi 10 minut jízdy od stadionu. Tento resort nabízí luxusní pokoje a vily s výhledem na pláž a moře. Hosté se mohou těšit na soukromý bazén, spa, fitness centrum a řadu restaurací.

Pokud hledáte více cenově dostupné ubytování, můžete zvolit některý z mnoha apartmánů v okolí stadionu. Například Green Roof Inn, nabízí pohodlné apartmány s kuchyní a balkonem s výhledem na moře. Hosté se mohou těšit na bezplatné Wi-Fi, parkoviště a grilování.

Dalším skvělým ubytováním, které nabízí perfektní polohu blízko stadionu, je Casa de Leo Apartments. Tyto apartmány jsou ideální pro páry nebo malé rodiny a nabízejí samostatný vchod, plně vybavenou kuchyni a terasu s výhledem na moře.

Celkově lze říci, že na Grenadě jsou k dispozici mnohé možnosti ubytování v blízkosti Grenada National Stadium. Od luxusních rezortů až po cenově dostupné apartmány, každý si najde to, co hledá. Ať už si chcete užít sportovní akce nebo prostě jen relaxovat u moře, Grenada nabízí něco pro každého.


Letenka Grenada Grenada National Stadium


Grenada National Stadium: Místo sportovních triumfů a příležitostí pro rozvoj

Grenada, malý karibský ostrov známý svou krásnou krajinou a teplým klimatem, není jen rájem pro turisty, ale také domovem mnoha vášnivých sportovců a fanoušků. A právě místo, které slouží jako symbolickej a sportovní epicentrum ostrova, je Grenada National Stadium.

Grenada National Stadium, významná sportovní aréna o kapacitě 15 000 míst, se nachází v hlavním městě St. George. Byl postaven v roce 1983 úsilím grenadské vlády, jako součást strategického plánu na podporu sportu a zdravého životního stylu mezi obyvateli ostrova. Od té doby slouží jako kulturní a sportovní centrum přední soutěže v regionu Karibiku.

Stadion byl vybudován s cílem hostit různé sportovní akce, včetně fotbalových, atletických a kriketových zápasů, stejně jako koncerty a další kulturní události. Jeho unikátní design, který se skládá z betonového oblouku symbolizujícího hory ostrova, z něj činí jasnou ikonu Grenady.

Hlavními událostmi pořádanými na stadionu jsou Mítinky Grenady a Carifta Games, jedny z nejvýznamnějších sportovních soutěží v Karibiku. Mítinky Grenada přitahují mezinárodní sportovce z celého světa, kteří soutěží ve sprintu, skoku vysokém a dálkovém, vrhu koulí a dalších disciplínách. Pro mnoho mladých atletů jsou Mítinky Grenada významnou příležitostí k ukázání svého talentu a představení se mezinárodnímu publiku.

Carifta Games jsou prestižní sportovní událostí, která přiláká nejlepší juniorovské atlety z celého Karibiku. Tato soutěž je nejen prostředkem pro rozvoj sportovního talentu, ale také slouží jako inspirace pro budoucí generace sportovců v Grenadě a okolních zemích.

Význam Grenada National Stadium však překračuje sport. Stadion je také využíván pro oslavy nejvýznamnějších národních dnů, jako je Den nezávislosti a Vánoce. Přilákává také světově proslulé hudební umělce, kteří zde předvádí své koncerty a písničky. Pro místní obyvatele je to jedinečná příležitost zažít tyto kulturní události v jejich rodné zemi.

Nicméně, Grenada National Stadium se neustále vydává směrem vpřed. Plány na rekonstrukci a modernizaci stadionu jsou v plném proudu, aby se zajistilo, že bude i nadále předním sportovním zařízením v regionu. Nové technologie a vylepšení infrastruktury umožní stadionu hostit ještě větší sportovní akce a odpovídajícím způsobem sloužit obyvatelům Grenady a návštěvníkům.

Grenada National Stadium je nejen místem, kde se uskutečňují sportovní události, ale také symbolickou a kulturní ikonou pro obyvatele ostrova Grenada. Je to místo, kde grenadští sportovci mohou do světa ukázat svůj talent a ambice, jakož i zdrojem hrdosti a radosti pro celou zemi. A s pokračujícím rozvojem a modernizací tohoto stadionu lze očekávat, že bude Grenada National Stadium nezbytnou součástí sportovního života ostrova na mnoho let do budoucna.


Počasí Grenada Grenada National Stadium


Grenada, země nacházející se na ostrově v Karibiku, je známá svým krásným počasím a překrásnými plážemi. A jaké je počasí v Grenadě poblíž Grenada National Stadium? Na to se podíváme.

Grenada National Stadium je největší sportovní zařízení v Grenadě a hostí různé sportovní události, včetně fotbalových zápasů, atletických soutěží a dokonce i koncertů. Umístěný v hlavním městě St. George's, stadion je obklopen malebnou krajinou a přináší nádherný výhled na Karibské moře.

Počasí v Grenadě je typicky tropické a teplé po celý rok. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy teploty mohou dosahovat až 31 °C. V této době je také vysoká vlhkost vzduchu, což může způsobit pocit dusna. Je proto důležité, aby návštěvníci stadionu měli při sebe dostatečné množství vody a chránili se před slunečním zářením.

Během zbytku roku je počasí velmi příjemné a teploty se pohybují kolem 27-29 °C. V tomto období je vlhkost vzduchu nižší, což umožňuje návštěvníkům cítit se pohodlněji venku. Vzhledem k tomu, že Grenada leží v Karibiku, můžou se v oblasti vyskytnout silné dešťové přeháňky, obvykle však nejsou dlouhotrvající a nebrání sportovním událostem na stadionu.

Klima v Grenadě je také ovlivněno větry. Silný pasátový vítr přináší osvěžující vánek a pomáhá udržovat teplotu příjemnou pro odpočinek nebo sportovní aktivity venku. Je tedy možné, že návštěvníci stadionu budou mít příležnost zažít příjemný vánek během sportovních akcí.

Celkově je počasí v okolí Grenada National Stadium ideální pro venkovní aktivity. Ať už jste fanouškem sportu, hudby nebo se jen chcete projít po překrásné krajině, Grenada je skvělým místem k návštěvě. Nezapomeňte však na ochranu proti slunečnímu záření a dostatečné hydrataci, abyste mohli plně využít pobytu na tomto nádherném místě.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky