Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Gambie Fajara Golf Course

Letenka Gambie Fajara Golf Course


Pokud hledáte exotické dobrodružství a unikátní zážitek, Gambie a její nespoutaná příroda vám jistě nezklamou. Spousta turistů se rozhoduje pro Gambii kvůli krásným plážím a úžasným bělostným pískům, ale nezapomeňte, Gambie ukrývá mnohem více než jen pláže. Jednou z nejznámějších atrakcí tohoto malého státu na západním pobřeží Afriky, kromě safari, je také Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course byl otevřen v roce 1976 a od té doby se stal jedním z nejpopulárnějších sportovních zařízení v Gambii. Během let si zachoval svou kvalitu a poskytuje hráčům pohodlné a uklidňující prostředí, které je pečlivě udržováno.

Fajara Golf Course leží v okrajové části hlavního města Banjul a rozkládá se na 67 hektarech travnatých ploch v malebném prostředí. Design celé dráhy je velmi atraktivní a nabízí hráčům nádherné pohledy na okolní krajinu, když procházejí holubími doupáty, palmovými alejemi a zaměřují své hry k řece Gambii, která protéká skrze toto zelené prostředí.

Fajara Golf Course je otevřen pro veřejnost a lze se zde zaregistrovat jako člen. Kromě toho si můžete pronajmout veškeré potřebné vybavení pro hru, zejména pokud jste nováček nebo se rozhodnete hru vyzkoušet poprvé.

Fajara Golf Course nabízí nejen golf pro návštěvníky, ale také golfovou akademii, kde mohou nadšenci golfu zlepšovat svou hru pod vedením odborníků. Navíc se zde pořádají turnaje, které mohou zpříjemnit návštěvu Gambie pro golfisty.

Pokud plánujete návštěvu Gambie, nenechte si ujít tento nezapomenutelný zážitek v prostředí Fajara Golf Course, který vás okouzlí nejen famózními výhledy, ale také příjemnou atmosférou a profesionální přístup k vám jako návštěvníkovi. Pokud si chcete pamatovat na vaše dobrodružství na této krásné golfové dráze, nezapomeňte si vzít několik krásných fotografií. Vaše návštěva Fajara Golf Course v Gambii se stane nezapomenutelným zážitkem, který si budete pamatovat na celý život.


Ubytování Gambie Fajara Golf Course


Gambie je malá západoafrická země, která je pro svou krásnou přírodu, bohatou historii a pohostinnost místních obyvatel oblíbenou turistickou destinací. Jedním z nejvyhledávanějších míst k pobytu v Gambii je Fajara Golf Course, který nabízí komfortní ubytování a řadu aktivit pro turisty.

Fajara Golf Course se nachází v přímořském městě Fajara, nedaleko hlavního města Banjul. Jeho strategická poloha přímo u pláže a nedaleko dalších turistických atrakcí dělá z tohoto místa ideální základnu pro objevování Gambie.

Ubytování v Fajara Golf Course je nabízeno ve formě luxusních vil a apartmánů. Každá z jednotek je vkusně zařízená a poskytuje pohodlí, které turisté očekávají. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň, prostorné obývací pokoje a soukromé terasy s nádherným výhledem na okolní krajinu. Hosté si tak mohou vychutnat klidný večer na terase a přitom sledovat západ slunce nad oceánem.

Dalším lákadlem pro turisty je golfové hřiště, které se nachází přímo vedle ubytování. Fajara Golf Course je známé svými perfektně udržovanými zelenými plochami a nádhernými výhledy na oceán. Pro milovníky golfu je to opravdový ráj. Hřiště je otevřené jak pro začátečníky, tak i pokročilé golfisty, kteří se mohou zúčastnit turnajů a soutěží.

Fajara Golf Course navíc nabízí i další atrakce a aktivity. Můžete se vydat na procházku po pláži a nasát atmosféru Gambie, nebo se projet na koni podél pobřeží. Pro milovníky vodních sportů je zde možnost vyzkoušet si například surfování nebo šnorchlování.

Po náročném dni plném aktivit mohou hosté relaxovat v bazénu, který je součástí rezortu. U bazénu se nachází i bar, kde si mohou objednat osvěžující nápoje a exotické koktejly. Zde se mohou turisté setkat s dalšími hosty a sdílet své zážitky z pobytu v Gambii.

Fajara Golf Course je tedy ideálním místem pro strávení dovolené v Gambii. Nabízí příjemné ubytování, golfový zážitek, krásné pláže a různé aktivity. Přitom se nenachází příliš daleko od hlavního města, případně dalších turisticky zajímavých míst v Gambii. Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout a současně zažít dobrodružství, Fajara Golf Course je pro vás tou správnou volbou.


Dovolená Gambie Fajara Golf Course


Fajara Golf Course je jedním z nejvýznamnějších golfových resortů v západní Africe. Nachází se v Gambii, malebné zemi s bohatou historií a krásnou přírodou. Pro milovníky golfu je Fajara Golf Course ideálním místem pro dovolenou, která kombinuje relaxaci, sport a poznávání nových kultur.

Fajara Golf Course je položen na břehu Atlantského oceánu, což poskytuje nádherné výhledy a osvěžující mořský vánek. Rekreační oblast kolem golfového hřiště nabízí širokou škálu aktivit pro turisty všech věkových skupin. Kromě samotného golfového hřiště zde najdete také luxusní hotely, pláže se zlatým pískem, restaurace s tradiční gambijskou kuchyní, obchody a další vyžití.

Samotné hřiště Fajara Golf Course je renomované pro svou kvalitu a náročnost. Par 69 hřiště nabízí pestrou paletu vodních překážek, bunkrů a delších fairwayů, což poskytuje výzvu pro hráče všech úrovní. Navíc mohou golfisté prožít jedinečný zážitek při hře na otevřeném hřišti s výhledem na oceán. Klubovna na hřišti nabízí kompletní vybavení, včetně půjčovny golfových vozíků a profesionálních instruktorů, kteří pomohou hráčům vylepšit své dovednosti.

Kromě golfových aktivit lze v Gambii zažít mnoho dalších atraktivit. Odpočinek na pláži je rozhodně oblíbenou činností mezi turisty, kteří se rádi opalují nebo si užívají osvěžující koupání v moři. Gambijská kultura je také fascinující a návštěvníci mohou navštívit drobné vesnice a prozkoumat zdejší tradiční způsob života.

Pro turisty, kteří se zajímají o přírodu, je zde bohatá možnost poznávat místní faunu a flóru. Gambie nabízí mnoho chráněných rezervací a parků, ve kterých můžete objevovat zvířata jako jsou opice, krokodýli, gazely a vzácné druhy ptáků.

Pokud máte chuť dobrodružství, můžete si vyzkoušet také vodní sporty jako je surfování, kitesurfing nebo rybaření. Vybavení lze snadno pronajmout a místní instruktoři vás provedou těmito vzrušujícími aktivitami.

Dovolená v Gambii Fajara Golf Course je skvělou možností pro ty, kteří chtějí zažít nejen krásné golfové hřiště, ale také objevovat exotickou kulturu a krásy této africké země. Regule Fajara Golf Course Národní centrum pro sport a kondici je skvělým místem pro tréninkové tábory, závody a soukromé lekce.


Počasí Gambie Fajara Golf Course


Gambie je malá západoafrická země, která se pyšní krásným pobřežím, teplým podnebím a úžasným počasím po většinu roku. Mezi nejvíce populární destinace pro milovníky golfu patří Fajara Golf Course, jedna z nejlepších golfových hřišť v zemi. Tato rekreační lokalita nabízí nádherný výhled na Atlantský oceán a příjemné podnebí po celý rok, což přitahuje golfové nadšence z celého světa.

Fajara Golf Course se nachází v blízkosti hlavního města Gambie, Banjulu. Toto místo je oázou klidu a pohody, kde se můžete zcela ponořit do hry a zapomenout na starosti a stres. Hřiště má 18 jamek s velkolepým designem a bezkonkurenčními výhledy. Terén je bohatý na zelené trávníky, stromy a květinové záhony, které dotvářejí dokonalou atmosféru pro golf.

Díky teplému podnebí můžete v Gambii hrát golf po celý rok. Nejlepší období pro golfové hry je od listopadu do května, kdy je průměrná teplota kolem 25-30 stupňů Celsia. V tomto období je také méně srážek a vítr je mírný, což přispívá k optimálním podmínkám pro hru. V létě se teploty mohou vyšplhat až na 35 stupňů, proto je vhodné hrát golf časně ráno nebo pozdě odpoledne, aby se golfové nadšence vyhnuli největšímu horku.

Fajara Golf Course je známé také pro své další vybavení. Kromě golfového hřiště zde najdete také dobře vybavený golfový obchod, kde si můžete zakoupit veškeré potřebné vybavení pro hru. K dispozici je také golfová akademie s profesionálními trenéry, kteří vám mohou pomoci vylepšit vaši techniku a dovednosti ve hře.

Golfoví nadšenci, kteří si zakoupí green fee, mohou využít také další služby na hřišti, včetně golfového vozíku, pronájmu golfových holí a golfových autíček. Pro ty, kteří hrají rádi větší skupinou, je možné zorganizovat turnaj na hřišti.

Fajara Golf Course je skvělou destinací pro každého, kdo hledá nezapomenutelný golfový zážitek v nádherném prostředí s nádhernými výhledy. Ať už jste profesionální hráč nebo začátečník, Gambie Fajara Golf Course vám nabídne vše, co potřebujete pro dokonalou hru a relaxaci. Ať už se zde rozhodnete strávit několik hodin nebo celý den, jistě si odnesete nezapomenutelné zážitky a vzpomínky na tento malebný kousek Gambie.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Fajara Golf Course


1. Jak dlouho trvá hrát na Fajara Golf Course?
Obvykle trvá hrát celé kolo golfu na Fajara Golf Course asi 4 až 5 hodin, v závislosti na rychlosti hry a počtu hráčů.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Fajara Golf Course?
Fajara Golf Course je otevřen od brzkého rána do pozdního odpoledne. Otevírací doba se může mírně lišit v závislosti na ročním období a počasí.

3. Potřebuji si předem zarezervovat golfový čas na Fajara Golf Course?
Ano, je doporučeno si předem zarezervovat golfový čas, zejména během víkendů a ve špičkové golfové sezóně. To zajistí, že bude pro vás dostupné golfové hřiště.

4. Jaké jsou golfové poplatky na Fajara Golf Course?
Ceny golfového hraní se mohou lišit v závislosti na ročním období a typu hráče (člen klubu nebo host). Doporučuje se kontaktovat Fajara Golf Course přímo pro aktuální golfové poplatky.

5. Je na Fajara Golf Course k dispozici golfový tréninkový prostor?
Ano, na Fajara Golf Course je k dispozici golfový tréninkový prostor s odpalištěm a cvičnými jamkami. Můžete si zde trénovat své golfové dovednosti před hrou.

6. Nabízí Fajara Golf Course golfová vozítka k zapůjčení?
Ano, Fajara Golf Course nabízí golfová vozítka k zapůjčení. Je možné si je rezervovat předem nebo požádat přímo na místě.

7. Co bych měl vzít s sebou na hru na Fajara Golf Course?
Budete potřebovat golfovou výbavu, včetně golfových holí, míčků a jiných příslušenství, které potřebujete k hraní. Doporučuje se také vzít si dostatek vody, opalovací krém a vhodné oblečení a obuv.

8. Je na Fajara Golf Course povolená golfová sáňkování?
Ano, golfová sáňkování je povolená na Fajara Golf Course. Sáňky mohou být k zapůjčení na místě, nebo si je můžete přinést vlastní.

9. Nabízí Fajara Golf Course golfové lekce?
Ano, Fajara Golf Course nabízí golfové lekce pro hráče všech úrovní. Můžete si objednat soukromé hodiny s profesionálním učitelem golfe nebo se zúčastnit skupinových lekcí.

10. Může se na Fajara Golf Course konat golfový turnaj?
Ano, Fajara Golf Course může hostit golfové turnaje a soutěže. Měli byste kontaktovat Fajara Golf Course přímo pro další informace a rezervaci.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky