Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Egypt Hurghada Sakkala

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sakkala


1. Jaké jsou lety do Hurghady?

Lety do Hurghady jsou obvykle k dispozici z mnoha evropských destinací, jako jsou Frankfurt, Vídeň, Londýn a Paříž. Frekvence a ceny letů se mohou lišit v závislosti na sezóně a odletovém letišti.

2. Jaký druh měny používat v Hurghadě?

Oficiální měnou v Egyptě je egyptská libra (EGP), nicméně americký dolar (USD) a euro (EUR) jsou široce přijímány v turistických oblastech a běžně používány pro platby za hotely, restaurace a další služby.

3. Měl bych si vzít očkování, pokud chci jet do Egypta?

Pro cestovatele do Egypta nejsou žádná povinná očkování, nicméně doporučuje se očkování proti hepatitidě A a B, tyfu, tetanu a zápalu plic.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Hurghady?

Nejlepší čas na návštěvu Hurghady je v období od října do května, kdy jsou teploty příjemné a slunečné s minimálními srážkami.

5. Jaké jsou nejběžnější aktivity v Hurghadě?

Mezi nejběžnější aktivity v Hurghadě patří potápění, šnorchlování, plavání s delfíny, vodní sporty, projížďky na velbloudech a návštěva historických památek jako jsou chrámy v Luxoru a Karnaku.

6. Jaký je průměrný denní rozpočet na dovolené v Hurghadě?

Průměrný denní rozpočet na dovolené v Hurghadě závisí na vaší preferované úrovni ubytování a stravování, ale obecně lze říci, že rozpočet v rozmezí 30-50 USD na den by měl být dostatečný.

7. Jaké jsou nejběžnější jazyky mluvené v Hurghadě?

Arabština je úředním jazykem v Egyptě, ale angličtina a němčina jsou široce používanými jazyky v turistických oblastech, jako je Hurghada.


Dovolená Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala je jedno z nejpopulárnějších turistických letovisek v Egyptě, které pobřeží otevírá na Rudé moře. Toto středisko přitahuje turisty ze všech koutů světa, díky ideálním podmínkám pro potápění, windsurfing a další vodní sporty. Hurghada Sakkala nabízí kromě vodních sportů také mnoho kulturálních památek, čisté pláže a skvělé prádle.

Pokud se rozhodnete vyrazit na dovolenou do Egypta a chtějte si užít relaxaci u moře, Hurghada Sakkala je to správné místo pro Vás. Kromě nádherné vody a pláží, tady můžete najít i mnoho dalších aktivit. Vlastnilinké zóna je jedno z největších nákupních středisek, které najdete v Egyptě. Večerní program nabízí divadla a živou hudbu a většinou známé diskotéky jsou otevřené po celou noc.

V Hurghadě Sakkala se můžete podívat na mnoho dalších míst. Výlety do luxusního letoviska El Gouna, které je známé svými blízkými útesy a korálovými útesy, jsou velmi populární. Pokud byste rádi poznali historii města, můžete navštívit starou část města a projít se náměstím Al-Dahar. Tato oblast je plná tržišť a obchodů, kde si můžete koupit suvenýry nebo si zde naobědvat.

Dovolená v Hurghadě Sakkala je vhodná pro každého cestovatele, nezáleží na tom, zda se jedná o rodinnou, párovou nebo solitérní dovolenou. Pláže jsou velmi čisté a k dispozici jsou různé možnosti ubytování, od luxusních hotelů až po soukromé apartmány. Místní obyvatelé jsou velmi přívětiví a jsou také velmi ochotni pomoci s plánováním výletů nebo doporučit dobrá místa na jídlo.

V Hurghadě Sakkala si můžete užívat slunce, moře a spoustu volnočasových aktivit. Toto letovisko je ideální pro ty, kteří chtějí odpočívat a zároveň zažít zážitky, které jinde nenajdou. Proto, pokud hledáte dovolenou plnou zábavy a dobrodružství, Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo.


Ubytování Egypt Hurghada Sakkala


Egyptské letovisko Hurghada, nacházející se na východním pobřeží Rudého moře, je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů nejen v Egyptě, ale také v celé Africe. Jeho malebné pláže, bohatý podmořský život a příjemné počasí přitahují každoročně miliony návštěvníků z celého světa. Hurghada má mnoho oblíbených čtvrtí pro ubytování, přičemž jednou z nejvíce vyhledávaných je oblast Sakalla.

Sakkala je jedním z centrálních bodů Hurghady a je ideálním místem pro ty, kteří chtějí být v centru dění. Nachází se zde nespočet luxusních hotelů, resortů a apartmánů, které nabízejí svým hostům skvělý pohodlí a pestré vyžití. Mnoho z těchto ubytovacích zařízení je situováno přímo u pláže, takže návštěvníci mohou vstoupit do azurové vody Rudého moře jen pár kroků od svého pokojíku.

Sakkala je rovněž známý svým rušným nočním životem. Po setmění se ulice promění ve víru akce a návštěvníci mohou navštívit různé bary, restaurace a kluby. Místní bazary jsou také oblíbeným místem, kde si turisté mohou zakoupit suvenýry, ručně vyrobené šperky a tradiční egyptské zboží. Za zmínku stojí také několik moderních nákupních center, kde návštěvníci mohou nalézt značkové oblečení, elektroniku a další produkty.

Hurghada je rovněž rájem pro milovníky vodních sportů a potápění. V blízkosti Sakally se nachází mnoho potápěčských škol a centrální body, které nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče. Voda Rudého moře je známá svou krásnou podmořskou faunou a flórou. Při potápění můžete objevit korálový útes, různé druhy ryb a dokonce i vraky lodí z doby druhé světové války.

Pokud byste raději zůstali na souši, v okolí Sakally je mnoho možností pro zábavu a aktivní trávení volného času. Můžete si pronajmout čtyřkolo a prozkoumat poušť, návštěvou Beduínských táborů, kde si můžete vyzkoušet jízdu na velbloudech a ochutnat místní speciality. Hurghada nabízí také golfové hřiště, tenisové kurty a možnost jízdy na koni.

Ubytování v sakally je ideální pro ty, kteří si chtějí užít letovisko plného pohodlí, zábavy a přírodních krás. Bez ohledu na to, zda jste milovníkem pláže, potápění, nočního života nebo dobrodružství ve volné přírodě, Hurghada Sakkala vám poskytne vše, co potřebujete k nezapomenutelné dovolené v Egyptě.


Počasí Egypt Hurghada Sakkala


Egypt je známý svou teplou a slunečnou klimou, která je ideální pro turisty, kteří chtějí uniknout zimě a vychutnat si dovolenou na pláži. Hurghada, a zejména oblast Sakkala, je jedním z nejpopulárnějších letovisek v Egyptě.

Hurghada se nachází na pobřeží Rudého moře a je oblíbená mezi potápěči, rodinami a plážovými nadšenci. Tato oblast je známá svými krásnými korálovými útesy a pestrou podmořskou faunou, která láká milovníky potápění z celého světa.

Počasí v Hurghadě a v Sakkale je celoročně velmi příjemné a slunečné. Během letních měsíců, které trvají od června do srpna, se teploty pohybují kolem 35-40°C. V těchto měsících je možné zažít horká a suchá období, ale díky příjemnému vánku z Rudého moře je teplo snesitelné. Turisté přicházejí za teplým počasím a modrým nebem, aby se odpočinuli u pláže a užili si sluneční paprsky.

Zimní měsíce, které trvají od prosince do února, jsou mírnější, ale stále anglickou teplotou kolem 22-25°C. Tato doba je ideální pro aktivnosti na pláži, jako je slunění či plavání. Moře zůstává teplé po celý rok, takže turisté se mohou koupat a potápět kdykoliv.

Většina dní v Hurghadě a Sakkale je slunečných se skvělým viditelností, což je ideální pro turisty, kteří chtějí relaxovat na pláži nebo zkoumat podmořský svět. Srážky jsou v této oblasti vzácné, což znamená, že sluneční paprsky tvoří dominantu většiny času.

Při plánování dovolené v Egyptě je dobré zkontrolovat předpověď počasí, abyste byli připraveni na případné změny. I když je Hurghada známá svým teplým a slunečným počasím, občas mohou přijít i deštivé dny. Přesto je tato situace vzácná a neměla by ovlivnit plány turistů.

Vzhledem k příjemnému počasí a teplu po celý rok je Hurghada a Sakalla skvělým místem pro dovolenou na pláži. Turisté mohou si užít sluneční paprsky a relaxovat u Rudého moře, potápět se do jeho úžasné podmořské fauny nebo jednoduše si vychutnat nádherný výhled na oceán. Je to skutečný ráj pro milovníky slunce a vody.


Letenka Egypt Hurghada Sakkala


Egypt je země plná fascinující historie, nádherných pláží a dechberoucích mořských útesů. Jedním z nejpopulárnějších letovisek v této oblasti je Hurghada, nacházející se na pobřeží Rudého moře. V blízkosti se nachází také oblast Sakkala, která je místem, které si turisté nemohou nechat ujít.

V případě zájmu o návštěvu tohoto kouzelného letoviska a okolních památek, může být letecká doprava velmi vhodnou volbou. Díky letenkám Egypt Hurghada Sakkala si můžete užít toto úžasné místo a využít vše, co nabízí.

Letenky do Hurghady vám umožní prozkoumat město a jeho okolí. Hurghada je známá svými krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Můžete si užít opalování na pláži, plavání v moři nebo se věnovat šnorchlování a potápění. Podmořský svět Rudého moře patří mezi nejlepší na světě, a tak vás čeká jedinečný zážitek při pozorování korálových útesů a pestrobarevných ryb.

Kromě krásné přírody Hurghada nabízí také řadu zajímavých aktivit a atrakcí. Můžete se projít po malebných promenádách a prozkoumat místní obchody, restaurace a kavárny. V Sakkale se nachází také velké množství pohostinských zařízení, jako jsou luxusní hotely, butiky a trhy, na kterých si můžete zakoupit tradiční egyptské suvenýry a dárky pro své blízké.

Pokud máte zájem o historii a kulturu, při návštěvě Hurghady a Sakaly se neobejdete bez prozkoumání některých z nejznámějších egyptských památek. Nedaleko se nachází UNESCO chráněná lokalita Luxor, kde můžete obdivovat slavný Karnak Temples a Údolí králů s hrobkami faraonů.

Další zajímavou zastávkou na vaší cestě může být město Hurghada, které je považováno za bránu do Egyptského pouštního Muzea a také můžete navštívit Gebel El Mawta, což je svatá hora s náhrobními památkami.

Letenky Egypt Hurghada Sakkala jsou skvělou příležitostí, jak se dostat do tohoto nádherného letoviska a jeho okolí. Můžete si užít sluneční paprsky na pláži, prozkoumat fascinující podmořský svět, objevit starověkou egyptskou historii a zažít jedinečný dovolenkový zážitek. Hurghada a Sakkala jsou skutečným rájem pro turisty a poskytují rozmanité možnosti pro každého cestovatele.

Nebuďte váhaví a využijte příležitosti, kterou přinášejí letenky Egypt Hurghada Sakkala. Očekává vás nezapomenutelná dovolená ve stylu luxusu, relaxace a dobrodružství. Hurghada je připravena přivítat vás a ukázat vám svou jedinečnou krásu.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky