Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Dominikánská republika Playa Grande

Ubytování Dominikánská republika Playa Grande


Dominikánská republika je populární turistickou destinací, která láká návštěvníky svými krásnými plážemi, teplým klimatem a bohatou kulturou. Jednou z nejznámějších pláží v této oblasti je Playa Grande.

Playa Grande se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky a je považována za jednu z nejpůsobivějších pláží v zemi. Její název znamená "velká pláž" a skutečně žádný div, pláž se táhne na více než 3 kilometry bílého písku a teplého, azurového moře. Playa Grande je také obklopena bujnou zelení palmových stromů a exotickou vegetací, což dodává pláži ještě větší kouzlo.

Tato oblast je velmi oblíbená mezi surfaři, protože na Playa Grande se nachází jedna z nejlepších surfařských pláží v Dominikánské republice. Velké vlny a konstantní větry přitahují profesionální surfaře z celého světa. Pokud si však nejste surfař, nemusíte se bát. Playa Grande nabízí také možnost úžasných vodních aktivit, jako je potápění, šnorchlování, plavání se žraloky nebo jízda na banánu.

Co se týče ubytování v této oblasti, nemusíte se bát nedostatku možností. Playa Grande nabízí širokou škálu hotelů, resortů a vil, které jsou vhodné pro každý rozpočet. Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní rezort s veškerým komfortem, nebo útulné bungalovy v okolí pláže, Playa Grande má pro každého něco.

Kromě ubytování je v této oblasti také mnoho restaurací a barů, které nabízejí nejen místní speciality, ale také světová jídla. Po celodenním strávení na pláži si můžete vychutnat skvělou dominikánskou kuchyni, která je známá svými čerstvými mořskými plody a tropickými ovocemi.

Playa Grande je také výchozím bodem pro objevování okolních atrakcí. Například se můžete vydat na výlet do národního parku El Choco, kde se nachází mnoho přírodních jezer a jeskyní. Další možnosti zahrnují prohlídku historického města Cabrera, návštěvu vodopádů nebo výlet na ostrov Cayo Arena, který je známý svými křišťálově čistými vodami a korálovými útesy.

Pokud hledáte destinaci pro svou další dovolenou, neměli byste přehlédnout Playa Grande v Dominikánské republice. Kombinace krásné pláže, bohatého kulturního dědictví a široké škály ubytování a aktivit nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek, který si budou pamatovat navždy.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande


Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi a úchvatnou přírodou. Jednou z nejkrásnějších pláží v této zemi je Playa Grande, která si získala srdce mnoha turistů. Jedná se o oblíbené místo pro odpočinek a relaxaci. Před tím než se však vydáte na cestu, je důležité vědět, jaké počasí vás čeká.

Playa Grande se nachází v severovýchodní části země, na pobřeží Atlantského oceánu. Díky této poloze zde vládne tropické podnebí, které je charakteristické horkými a vlhkými léty a mírnými a suchými zimami.

Léto na pláži Playa Grande

Hlavní turistickou sezónou na této pláži je léto, které zde trvá od června do září. Během letních měsíců je zde velmi teplé a vlhké počasí. Průměrná teplota se pohybuje mezi 30 až 35 stupni Celsia, takže je nutné se chránit před sluncem a pravidelně hydratovat.

V létě zde bývají také silné deště a bouřky kvůli tajícímu ledovci na vrcholcích hor. Tyto bouřky obvykle trvají pouze krátkou dobu, ale mohou být velmi intenzivní. Kromě toho může být také vysoká vlhkost, což může být pro některé turisty nekomfortní.

Zima na pláži Playa Grande

Zimní sezóna na pláži Playa Grande trvá od prosince do února. Během této doby je zde, na rozdíl od léta, poměrně suché a mírné počasí. Průměrná teplota se pohybuje mezi 22 až 27 stupni Celsia, takže není taková potřeba chránit se před sluncem jako v létě.

V zimě se zde také vyskytují místní větry, které mohou být občas silné a studené. Tyto větry jsou však často velmi příjemné a ochlazují horký vzduch na pláži.

Celoročně na pláži Playa Grande

Playa Grande je celoročně krásným místem, které stojí za návštěvu. V období mimo letní a zimní sezónu jsou zde mírné teploty a nižší vlhkost, což je ideální pro turisty hledající klid a ticho.

Celkově lze říci, že počasí na pláži Playa Grande je pro turisty velmi příjemné. Nicméně, nezapomeňte se chránit před sluncem a hydratovat se, abyste si mohli užít to nejlepší z vaší dovolené.


Letenka Dominikánská republika Playa Grande


Dominikánská republika je největším karibským ostrovem, jenž nabízí úžasné pláže, kde se můžete slunit, surfovat, potápět, rybařit a hrát si v krásných vodách. Jednou z těchto krásných pláží je Playa Grande, která patří mezi nejkrásnější pláže na severním pobřeží ostrova.

Playa Grande, která se nachází v národním parku Parque Nacional Cabo Francés Viejo, nabízí nádherně čistou pláž s jemným bílým pískem, azurovou vodou, úžasnými výhledy a klidem, který si turisté mohou užít mnoha způsoby. Pláž je perfektní pro ty, kteří hledají klid a ticho, stejně jako pro ty, kteří potřebují relaxovat a odpočinout si po celodenním surfování nebo jiných aktivitách. Pro turisty, kteří hledají adrenalin a dobrodružství, Playa Grande nabízí také několik výborných míst k potápění.

Proč si koupit letenku do Dominikánské republiky a jet na Playa Grande? Návštěva této úžasné pláže nabízí nejen typické karibské zážitky, ale poznáte také skvělou kuchyni, místní kulturu a zvyky. Navíc, cena letenky do Dominikánské republiky není moc vysoká v porovnání s ostatními karibskými ostrovy. Ceny letenek jsou velmi dostupné a často se nabízí i slevy, takže si můžete užít krásnou plážovou dovolenou bez přehnaných nákladů.

Když si koupíte letenku do Dominikánské republiky, můžete se těšit na slunce, krásné pláže a nezapomenutelné zážitky. Playa Grande patří mezi nejlepší pláže v zemi a určitě stojí za návštěvu. Můžete se tu užívat pláže, projít se po národním parku a obdivovat místní zvířata a rostlinstvo, nebo podniknout výlet do okolních měst a vesnic.

Tak proč se tedy nevydat na Playa Grande a nezažít nezapomenutelnou plážovou dovolenou v Dominikánské republiky? Stačí si jen koupit letenku a užít si krásy karibského ostrova!


Dovolená Dominikánská republika Playa Grande


Dominikánská republika je krajina plná krásných pláží, jiskřivě modrého moře a přírodních krás. Jedním z nejkrásnějších míst, které si určitě nesmíte nechat ujít, je Playa Grande - pláž obklopená přírodním parkem El Choco.

Playa Grande se nachází severně od města Puerto Plata a nabízí návštěvníkům nádherný výhled na palmové háje a jemný světle zlatý písek. Pláž je ideální pro ty, kteří chtějí užít si klid a relaxaci, daleko od shonu a ruchu města.

Tento krásný kout Dominikánské republiky je také ideálním místem pro milovníky surfování. Playa Grande je považována za jednu z nejlepších pláží na ostrově pro surfaře, kteří si zde mohou užít skvělé vlny.

V okolí Playa Grande se nachází také mnoho dalších vynikajících pláží, jako je například Playa Rincon, která je často považována za jednu z nejkrásnějších pláží na světě. Zde se můžete ochladit v průzračně modrých vodách a pozorovat delfíny, kteří se tu pravidelně objevují.

Jedním z nejvýznamnějších prvků pláže Playa Grande je však El Choco National Park. Tento národní park nabízí prostor pro mnoho aktivit, jako například pěší turistiku, horolezectví, kajakářství a mnoho dalšího. Návštěvníci se mohou projít krásnými tropickými lesy, podívat se na úchvatný vodopád a pozorovat ptáky a další zvířata, která zde žijí.

Kromě toho mohou hosté také navštívit místní rybářské vesnice, kde si mohou vychutnat čerstvé mořské plody, a to vše v autentické a příjemné atmosféře.

Zkrátka, pláž Playa Grande a její okolí nabízí nevšední zážitky, krásnou přírodu a velké množství aktivit pro ty, kteří mají rádi nejen klid, ale i trochu dobrodružství. Všechny tyto věci spolu tvoří jedinečné místo v Dominikánské republice, které byste si určitě neměli nechat ujít.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Dominikánské republice?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Dominikánské republice patří Playa Grande, Bavaro, Juanillo a Bahia de las Aguilas.

2. Jak se dostanu z letiště do Playa Grande?
Odpověď: Nejlepší možností je využít taxi, které je k dispozici na letišti. Jízda trvá přibližně 1,5 - 2 hodiny.

3. Kolik stojí ubytování v Playa Grande?
Odpověď: Cena ubytování v Playa Grande se liší podle typu ubytování a sezóny. Standardní cena za noc se pohybuje od 150 USD do 400 USD.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Playa Grande?
Odpověď: Nejlepším časem na návštěvu je období od prosince do dubna, kdy je suché a slunečné počasí.

5. Jaké aktivity lze v Playa Grande provádět?
Odpověď: V Playa Grande si můžete vychutnat řadu aktivit, jako je surfování, potápění, golf, jízda na koni, pěší túry a pozorování volně žijících želv.

6. Které restaurace nebo jídlo bychom měli v Playa Grande vyzkoušet?
Odpověď: Doporučujeme vyzkoušet místní speciality, jako jsou pečené prasátko Lechon, místní ryby a plody moře nebo tradiční dominikánskou kuchyni v restauracích v okolí.

7. Má Playa Grande veřejnou dopravu?
Odpověď: Veřejná doprava v Playa Grande není příliš rozvinutá. Doporučuje se využívat taxi nebo pronajmout si auto pro pohodlnější pohyb po oblasti.

8. Jaké jsou nejlepší místa k prozkoumání v okolí Playa Grande?
Odpověď: V okolí Playa Grande se nachází národní park El Choco, přírodní rezervace Laguna Gri-Gri a město Cabrera, které stojí za návštěvu.

9. Jak je v Playa Grande s bezpečností?
Odpověď: Playa Grande je relativně bezpečnou oblastí, ale je vždy dobré být ostražitý a dbát základních opatření bezpečnosti, jako například nedávat pozor na cennosti nebo opustit bez dozoru osobní majetek.

10. Jaký je nejbližší letiště k Playa Grande?
Odpověď: Nejbližší mezinárodní letiště se nachází v městě Puerto Plata, které je asi 1-1,5 hodiny jízdy autem od Playa Grande.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky