Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahrajn Wahooo! Waterpark

Ubytování Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn Wahooo! Waterpark je jedním z největších a nejoblíbenějších aquaparků v Bahrajnu. Nachází se v blízkosti hlavního města Manáma a nabízí perfektní zábavu pro všechny věkové skupiny.

Tento úžasný aquapark je rozložen na ploše přes 15 000 čtverečních metrů a je vybaven různými atrakcemi a vodními skluzavkami. Je ideálním místem pro strávení celého dne se svou rodinou či přáteli.

Ve Wahooo! Waterparku můžete začít svou zábavu na Lazy River. Jedná se o klidnou řeku s mírným proudem, která vás unese na gumovém kruhu hladce a bezpečně. Tato atrakce je perfektním místem pro relaxaci a odpočinek.

Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je tu Wave Pool. Tato vodní plocha simuluje skutečné vlny moře a umožňuje vám nezkrotnou jízdu na plachetnici nebo surfování na vlnách. Bude to pro vás zážitek, který nebudete nikdy zapomínat.

Další oblíbenou atrakcí v Wahooo! Waterparku je vodní skluzavka s názvem Master Blaster. Jedná se o největší a nejrychlejší skluzavku ve východním regionu, která vás vezme na vzrušující jízdu po chodbách a tunelích ve vodě. Tato atrakce je ideální pro nadšence do adrenalinových sportů.

Wahooo! Waterpark má také speciální zónu pro děti s menšími skluzavkami a bazénky, které jsou bezpečné a vhodné pro malé děti. Rodiny s dětmi mohou strávit celý den hraním a plaváním v této speciální části parku.

Co se týče ubytování, v Wahooo! Waterparku je k dispozici luxusní hotel s výhledem na park. Tento hotel nabízí pohodlné a prostorné pokoje, výbornou gastronomii a řadu dalších služeb pro své hosty. Po náročném dni stráveném v aquaparku se můžete těšit na relaxaci v bazénu, sauně nebo lázních, které jsou k dispozici v hotelu.

Navštívení Bahrajn Wahooo! Waterparku je skvělou volbou jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro trávení času s přáteli. Tento aquapark nabízí spoustu zábavy a adrenalinových zážitků pro všechny věkové skupiny. Navštívit Bahrajn Wahooo! Waterpark bude zaručeně nezapomenutelným zážitkem, který si budete pamatovat navždy.


Počasí Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je země ležící na malém ostrově v Perském zálivu. Vzhledem k poloze je počasí v Bahrajnu typickým příkladem horkého a suchého klimatu. Od května do září se očekávají extrémní vysoké teploty, často přesahující 40 °C, zatímco zimní měsíce od listopadu do března jsou mírnější a příjemnější, s teplotami okolo 20-25 °C.

Vzhledem k horkému počasí je v Bahrajnu pověstným útočištěm od žáru Wahooo! Waterpark, největší vnitřní vodní park na Blízkém východě. Nachází se v zábavním centru City Centre Bahrain, které je největším komerčním komplexem v zemi.

Wahooo! Waterpark je oázou zábavy pro turisty i místní obyvatele. Nabízí celou řadu vzrušujících atrakcí, které vám umožní uniknout od horka a osvěžit se ve vodě. Tento vodní park je vybaven moderními skluzavkami, bazény, vlnobitím a dalšími vodními atrakcemi pro všechny věkové kategorie.

Jednou z nejpopulárnějších atrakcí je adrenalinová skluzavka s názvem "The Master Blaster". Tato atrakce vám umožní projet se 240 metrů dlouhou dráhou, na které se můžete dostat až do výšky 15 metrů. S cílem poskytnout opravdový adrenalinový zážitek, "The Master Blaster" kombinuje rychlost a náročný vodní tok.

Pro ty, kteří preferují klidnější a relaxačnější zážitek, je tu vodopádový bazén, kde si můžete vychutnat chvíle odpočinku. Tento bazén vám nabízí možnost plavat uvnitř až do okamžiku, kdy se pod vámi otevře nádherný vodopád.

Waterpark Wahooo! také hostí několik restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoj nebo si pochutnat na chuťovkách. Zdejší nabídka pokrmů a nápojů je skvělou příležitostí ochutnat tradiční bahrajnskou kuchyni i mezinárodní speciality.

Pokud se rozhodnete navštívit Bahrajn, nenechte si ujít tento fantastický vodní park. Wahooo! Waterpark vám umožní utéct před horkem a užívat si zábavu plnou adrenalinu a radosti. Je to ideální místo pro strávení rodinného výletu nebo relaxace s přáteli.

Vydejte se do Wahooo! Waterpark a nechte se unášet vodními atrakcemi, které vám poskytnou nezapomenutelný zážitek a osvěžení ve skvělém prostředí. Nenechte protrávit své dovolené v Bahrajnu a zážitky ve Wahooo! Waterpark se stanou vaší vzpomínkou na tento krásný kousek země.


Letenka Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je malý, ale okouzlující ostrov s neuvěřitelnými plážemi, pestrými trhy a kulturním dědictvím. Avšak, pro turisty, kteří touží po dobrodružství, je zde mnoho zajímavých míst k návštěvě včetně vodního parku Wahooo!

Vodní park se nachází v komplexu Bahrain City Centre a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu. Vodní atrakce jsou rozděleny do několika zón, aby každý nalezl něco pro sebe, bez ohledu na věk nebo preferenci.

Zóna pro děti je vybavena malými bazény s plyšovými hračkami, skluzavkami a fontánami - ideální pro ty nejmenší návštěvníky. Pokud si chcete užít některou z atrakcí pro dospělé, nejlepší volbou je Wild Wadi, což je nejvyšší skluzavka parku, která vám zajistí neopakovatelný adrenalinový zážitek.

Jednou z nejoblíbenějších atrakcí v parku Wahooo! je Bubble's Barrel - jedna z největších vlnových atrakcí na Blízkém východě. Voda se válí v oblouku kolem atrakce a vytváří perfektní boční vlny pro surfaře, kteří zde mohou trénovat své dovednosti.

Pro ty, kteří se chtějí trochu odreagovat a zapomenout na každodenní stres, je zde také Relaxer - nejdelší a nejpomalejší řeka v parku. Tato plážová řeka má mírný proud a umožňuje návštěvníkům relaxovat na kruzích o délce 329 metrů.

Návštěva vodního parku Wahooo! by měla být zahrnuta do vašeho seznamu věcí, které byste chtěli v Bahrajnu vidět. Nejenže je to skvělá zábava pro celou rodinu, ale také je to skvělé místo, kde snadno zapomenout na horké letní dny.

Pokud chcete navštívit Bahrajn a vodní park Wahooo!, neváhejte zarezervovat letenky a užít si tento skvost. Objevování tohoto ostrova může nabídnout mnoho příležitostí k poznávání historie, zvyků, kultury i nádherných přírodních scenérií.


Dovolená Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je malý ostrovní stát na Blízkém východě, který je známý především jako finanční centrum a turistická destinace. Jednou z nejbližších plážových destinací je Bahrajn Wahooo! Waterpark, který nabízí vzrušující zábavu pro celou rodinu.

Bahrajn Wahooo! Waterpark se nachází v luxusním letovisku Al Areen, nedaleko hlavního města Manama. Vodní park zaujme svým velkým rozsahem a širokou nabídkou atrakcí. Turisté mohou využít jedinečnou možnost užít si osvěžující zábavu v exotickém prostředí.

Pro ty, kteří mají rádi pověstnou adrenalinovou zábavu, Wahooo! Waterpark nabízí několik vzrušujících toboganů. Jedním z nejoblíbenějších je například Windigo, který je jedním z nejdelších vnitřních tobogánů na světě. Lidé se mohou svíjet a sjíždět na opotřebovaných trubkách rychlostí až 50 km/h, což je nezapomenutelný zážitek.

Další atrakcí je Mistral, který je vyroben z průhledného skla a nabízí úžasný výhled na moře a okolní krajinu. Návštěvníci se mohou svážet po toboganu ve dvojici a zažít zcela nový způsob užívání vodní zábavy. Je to skvělá zábava nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Pro ty, kteří se chtějí odreagovat a zrelaxovat, Wahooo! Waterpark má také několik bazénů s vodopády a chrliči. Návštěvníci se mohou vydat do Lazy River, která je plná měkkých vln a je ideální pro relaxaci. Ty, kteří chtějí trochu akce, se mohou vydat do Waho River, která nabízí divokou jízdu na umělém proudu.

Wahooo! Waterpark si také myslí na rodiny s malými dětmi. Mají zde speciální dětské zóny se skluzavkami a vodními atrakcemi vhodnými pro ty nejmenší. Bezpečnost je pro ně skutečně prioritou, díky čemuž si rodiče mohou užít svou dovolenou, aniž by se museli starat o své děti.

Vodní park nabízí také širokou škálu občerstvení a restaurací, kde si návštěvníci mohou vychutnat pokrmy různých kuchyní z celého světa. Od stánků se rychlým občerstvením po restaurace s podávanymi speciálními jídly, zde najde každý něco podle svého vkusu.

Podzim a zima jsou ideální sezóny pro návštěvu Wahooo! Waterparku, kdy teploty jsou mírné a návštěvníci mohou těžit z příjemného počasí. Je to skvělé místo, které nabízí zábavu, adrenalin, relaxaci a vzpomínky, které si budete pamatovat.

Takže pokud plánujete dovolenou v Bahrajnu, nezapomeňte navštívit Bahrajn Wahooo! Waterpark a připravte se na vzrušující zážitek, který bude jistě stát za to.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Wahooo! Waterpark


1. Kde se nachází Bahrajn Wahooo! Waterpark?
- Bahrajn Wahooo! Waterpark se nachází v centru města Manáma na Bahrajnu.

2. Jaká je vstupní cena do vodního parku?
- Vstup do vodního parku se liší podle věku a výšky návštěvníka. Dospělí platí 15 BHD (přibližně 380 Kč), děti 10 BHD (přibližně 250 Kč) a děti do 3 let mají vstup zdarma.

3. Jaké aktivity a atrakce jsou v parku k dispozici?
- V Bahrajn Wahooo! Waterparku si můžete užít různé vodní skluzavky, bazény, lazy river, vlnobití a další vodní aktivity.

4. Jaké jsou otevírací hodiny parku?
- Vodní park je obvykle otevřen od neděle do středy od 10:00 do 18:00 hodin a od čtvrtka do soboty od 10:00 do 20:00 hodin. Před návštěvou se ale doporučuje zkontrolovat aktuální otevírací dobu na oficiálních stránkách parku.

5. Je v parku možnost stravování?
- Ano, v Bahrajn Wahooo! Waterparku najdete několik stánků a restaurací, kde si můžete koupit jídlo a nápoje.

6. Může se do parku dostat i s vlastním jídlem a nápoji?
- Do parku je zakázáno vnášet vlastní jídlo a nápoje. Voda a malé svačinky jsou ale povoleny.

7. Je v parku k dispozici parkování?
- Ano, vodní park disponuje vlastním parkovištěm pro návštěvníky zdarma.

8. Je nutné si dopředu rezervovat vstup do parku?
- Rezervace vstupenky předem není nutná, ale doporučuje se to, zejména v případě návštěvy v období největšího zájmu.

9. Jaká je minimální výška pro vstup na atrakce?
- Minimální výška pro vstup na některé atrakce je 1,2 metru.

10. Je v parku k dispozici vybavení na půjčení, například plážové lehátka nebo ručníky?
- Ano, vodní park nabízí možnost půjčení plážových lehátek, slunečníků a ručníků za poplatek.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky