Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahrajn Awali Golf Club

Dovolená Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je malý, ale fascinující ostrov v Perském zálivu, který je známý svou bohatou historií, krásnými plážemi, moderní architekturou a vynikajícími golfovými hřišti. Jedním z nejprestižnějších golfových klubů na Bahrajnu je Awali Golf Club, který nabízí dokonalou kombinaci golfu, luxusu a pohody.

Awali Golf Club se nachází v centrální části ostrova Bahrajn a představuje ideální místo pro milovníky golfové hry. Hřiště je otevřené pro veřejnost a nabízí nezapomenutelné golfové zážitky pro hráče všech úrovní. Klub je oblíbený mezi místními rezidenty, expaty i turisty, kteří sem přijíždějí za účelem strávit relaxační den na zelené ploše.

Hřiště Awali Golf Club je navrženo podle nejvyšších standardů a nabízí 18 jamek s proměnlivými obtížemi. Každá jama je navržena s ohledem na přírodní krajinné prvky, což přidává unikátní estetický prvek do celého golfového zážitku. Hráči mohou očekávat kvalitně udržovaná fairwaye, různé strategické překážky, vodní plochy a výzvy pro jejich hru. Zelené jsou pečlivě sečené a nabízejí rychlost a plynulost, kterou bude hráči potřebovat ke splnění jejich golfového potenciálu.

Klubové prostory jsou luxusní a moderní, s veškerými vybaveními, která si hráči mohou přát. K dispozici je prostorný klubový dům s restaurací, bar a terasou, kde si hráči mohou odpočinout po náročné hře a vychutnat si výhled na krásné golfové hřiště. Golfový obchod má široký výběr golfových potřeb a oblečení nejvyšší kvality. Pro ty, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti, je k dispozici i golfová akademie s profesionálními trenéry, kteří nabízejí lekce a tréninky pro hráče všech úrovní.

Awali Golf Club také pořádá různé turnaje a společenské události, které přinášejí do klubu novou energii. Tyto události jsou skvělou příležitostí pro hráče, aby se utkali s ostatními golfisty a získali zkušenosti a povzbuzení. Klub je obklopen roku zelení a přírodní krásou, což z něj dělá klidné a relaxační místo pro strávení volného času.

Pokud plánujete dovolenou na Bahrajnu a jste vášnivým golfistou, zavítejte do Awali Golf Clubu. Toto golfové hřiště vám poskytne nezapomenutelný zážitek a umožní vám strávit čas na jednom z nejkrásnějších míst na ostrově Bahrajn. Připravte si golfové vybavení a připravte se na vzrušující hru na Awali Golf Clubu. Vaše dovolená na Bahrajnu určitě bude obohacena o toto úžasné golfové dobrodružství.


Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club: Rajský ráj pro milovníky golfu

Bahrajn je známý svými krásnými plážemi, luxusními hotely a bohatou historií. Ale co když hledáte něco jiného než jen dech beroucí pobřeží a pulsující město? Pokud jste milovníkem golfového sportu, pak vám nemůže uniknout jeden z nejprestižnějších golfových klubů v zemi - Bahrajn Awali Golf Club.

Nachází se v blízkosti města Riffa, jen pár kilometrů od Bahrajnského mezinárodního letiště. Tento neuvěřitelný golfový klub se těší obrovské popularitě nejen mezi místními golfisty, ale také mezi návštěvníky z celého světa. Svými fantastickými golfovými hřišti a prvotřídními zařízeními si zaslouží své renomé.

Bahrajn Awali Golf Club je domovem dvou zvláštních trenérů, a to 18-jamkového hlavního hřiště a 9-jamkového tréninkového hřiště. Hlavní hřiště je navrženo tak, aby přinášelo výzvy a radosti jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče. S kvalitními travnatými plochami a pečlivě udržovanými greeny můžete být si jisti, že zde zažijete jedinečný zážitek.

Pro ty, kteří chtějí zlepšit svou hru, nabízí Awali Golf Club profesionálního trenéra, který vám rád pomůže dosáhnout vašeho potenciálu. Trenéři jsou zkušení a vášniví golfisté sami, takže mají hluboké porozumění všem aspektům hry a dokáží se přizpůsobit potřebám a úrovni hráče.

Kromě samotného hřiště a tréninkového hřiště klub také nabízí pokročilé zařízení pro trénink a vybavení pro prodej. Jeho golfové obchody a prodejny nabízejí široký výběr golfových vybavení od nejlepších světových značek. Bez ohledu na to, zda potřebujete nové hole, golfové oblečení nebo jiné příslušenství, můžete si být jisti, že zde najdete to, co hledáte.

Awali Golf Club také uspořádává různé turnaje a soutěže pro všechny úrovně hráčů. Tyto akce představují skvělou příležitost nejen k soutěžení, ale také k setkání s dalšími golfisty a vytvoření nových přátelských vazeb.

Ať už jste profesionální golfový hráč nebo začátečník, návštěva Bahrajn Awali Golf Club je zážitek, který se nezapomíná. Od okouzlujícího prostředí po prvotřídní služby a vybavení, tento klub splní očekávání každého nadšence do golfového sportu.

Pokud se chystáte na dovolenou na Bahrajně nebo jste v této zemi na pracovní cestě, nezapomeňte zavítat do Bahrajn Awali Golf Club. Zde si můžete užít svůj oblíbený sport na jednom z nejkrásnějších hřišť v zemi a získat nové zážitky a dovednosti, které s sebou odnesete zpět domů.


Počasí Bahrajn Awali Golf Club


V Bahrajnu se nachází mnoho úchvatných golfových hřišť, která lákají golfisty z celého světa. Jedno z nejznámějších hřišť v této oblasti je Awali Golf Club, který se nachází v Jižního Gesskového pole v Awali, jen asi 40 kilometrů od hlavního města Manama.

Awali Golf Club je jedním z nejstarších golfových hřišť v Bahrajnu a byl otevřen v roce 1945. Hřiště je vybudováno v idylickém prostředí mezi pouští a vysokými palmy, které dodávají celému místu pohádkovou atmosféru. Hřiště je navrženo podle pravidel škotského linksovitého stylu, který staví na strategické hře a přirozené kráse okolní krajiny.

Celé hřiště se rozkládá na ploše přibližně 6 650 yardů (6 080 metrů) a má 18 jamek. Hráči mají možnost procházet si nádhernými fairways, které jsou obtížné a plné výzev. Hřiště je známé svou pestrou vegetací, která obsahuje více než 60 druhů rostlin, včetně oleandrů, růží a datlí. Staré rostliny a vysoce posazené palmy dodávají hřišti nejen krásu, ale také značnou odolnost proti větru.

Bahrajn je známý svými vysokými teplotami a Awali Golf Club není výjimkou. Léto v Bahrajnu je extrémně horké, s průměrnými teplotami přesahujícími 40°C. Tento extrémní klimatický faktor může být pro hráče golfu velmi náročný. Hráči musí být dobře hydratovaní a používat opalovací krémy s vysokým faktorem ochrany, aby předešli přehřátí a poškození kůže.

Awali Golf Club však nabízí zároveň i několik možností, jak se vyhnout tomuto extrémnímu teplu. Hřiště má moderní zázemí, které zahrnuje kluby s klimatizací, relaxační oblasti a venkovní terasy s výhledem na hřiště. Hráči mohou využít i tzv. "twilight golf", což je hra na hřišti večer, kdy jsou teploty příjemnější.

Jedinečné prostředí, které Awali Golf Club nabízí, ho řadí mezi jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Bahrajnu. Je oblíbené jak pro začínající hráče, tak pro zkušené golfisty. Pro ty, kteří si užijí výzvy a krásy Awali Golf Club je to jednoznačně must-see místo při návštěvě Bahrajnu.


Ubytování Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je jednou z nejvýznamnějších a nejoblíbenějších golfových destinací v Bahrajnu. Nachází se v oblasti Awali, nedaleko od Bahrajnského ropného muzea. Tento luxusní klub nabízí nejen prvotřídní golfové zážitky, ale také kvalitní ubytování pro své členy a hosty.

Ubytování v Bahrajn Awali Golf Clubu je navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí a luxus. Klub disponuje moderními a prostornými pokoji a apartmány, které jsou vybaveny veškerým komfortem, který si hosté mohou přát. Každý pokoj je zařízen elegantně a stylově, s prvotřídními materiály a vybavením. Hosté mají k dispozici také moderní koupelny s veškerými potřebnými vybaveními.

Kromě luxusního ubytování mohou hosté v Bahrajn Awali Golf Clubu využívat i dalších mnoha vysoce kvalitních zařízení. Klub má několik restaurací a barů, kde se podávají exkluzivní pokrmy a nápoje. Hosté si mohou pochutnat na široké škále mezinárodních jídel a vín ve vybraných gastronomických zařízeních. Klub také nabízí soukromé a dobře vybavené konferenční místnosti a zasedací místnosti pro firemní setkání a akce.

Samotný golf hřiště Bahrajn Awali Golf Clubu je jedním z nejlepších v regionu Golf Perského zálivu. Hřiště nabízí 18 jamek, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak profesionálním hráčům, tak i rekreačním golfovým nadšencům. Klub také nabízí golfovou akademii, kde mohou hráči všech úrovní zdokonalit své dovednosti pod vedením zkušených profesionálů.

Pro hosty, kteří se chtějí odreagovat a odpočinout si mimo golfové hřiště, je v okolí Bahrajn Awali Golf Clubu spousta možností. Klub se nachází v překrásné a klidné oblasti, která je ideální pro procházky a relaxaci. V blízkosti jsou také kulturní atrakce, jako je Bahrajnské ropné muzeum, kde si návštěvníci mohou prohlédnout historii ropného průmyslu v Bahrajnu.

Celkově lze tedy říci, že ubytování v Bahrajn Awali Golf Clubu je jedinečný zážitek. Klub nabízí nejen luxusní ubytování, ale také prvotřídní golfový zážitek a širokou škálu dalších vysoce kvalitních zařízení. Bez ohledu na to, zda jste golfový nadšenec nebo jen hledáte luxusní dovolenou v Bahrajnu, Bahrajn Awali Golf Club je ideálním místem k pobytu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Awali Golf Club


Dotaz: Jaké aktivity jsou k dispozici na Bahrajn Awali Golf Club?
Odpověď: Na Bahrajn Awali Golf Club je k dispozici golfové hřiště, tréninkové plochy, restaurace a bar.

Dotaz: Je nutné být členem klubu, abych hrál na golfovém hřišti?
Odpověď: Ne, není nutné být členem klubu. Hřiště je otevřeno pro veřejnost, ale doporučuje se rezervace.

Dotaz: Jaké jsou poplatky za hrání na golfovém hřišti?
Odpověď: Poplatky se liší v závislosti na denní době a dni v týdnu. Doporučuje se zkontaktovat klub pro aktuální ceny.

Dotaz: Je na hřišti povoleno kouření?
Odpověď: Kouření na hřišti je povoleno pouze na určených místech.

Dotaz: Má Bahrajn Awali Golf Club pro začátečníky lekce golfu?
Odpověď: Ano, klub nabízí lekce golfu pro všechny úrovně hráčů.

Dotaz: Je v klubu k dispozici půjčovna golfového vybavení?
Odpověď: Ano, klub má k dispozici půjčovnu golfového vybavení.

Dotaz: Je v klubu k dispozici parkoviště?
Odpověď: Ano, klub má k dispozici parkoviště pro své návštěvníky.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky