Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy Little Exuma

Ubytování Bahamy Little Exuma


Bahamy jsou velmi populární destinací pro dovolenou a mezi turisty se čím dál tím více prosazuje malý ostrov Little Exuma. Tento ostrov nabízí nádherné pláže, zátoky a přírodní památky, jako jsou třeba modré jeskyně. Pokud se chystáte na dovolenou na Bahamách a chcete si užít klidu a nerušenosti, může být Little Exuma tou pravou volbou.

Ubytování na Little Exuma zahrnuje širokou škálu možností, od malých apartmánů až po luxusní vily. Pokud máte rádi pocit soukromí, můžete si vybrat privátní pláže s vlastními chatkami. Také zde naleznete spoustu hotelů a resortů, které nabízejí kompletní obsluhu a mnoho dalších služeb.

Mezi populární resorty patří například Grand Isle Resort & Spa, který nabízí 78 luxusních vil a apartmánů, soukromý golfový klub, bazén, fitness centrum a plážové restaurace. Tato luxusní rezidence je ideální pro páry nebo rodiny, kteří chtějí strávit svou dovolenou s veškerým pohodlím.

Další nabídkou jsou prostorné apartmány na pláži, které nabízí kompletně vybavenou kuchyni, terasu s výhledem na oceán a soukromou pláž. Tyto apartmány jsou nejen vhodné pro velké rodiny, ale také pro páry, kteří milují klid a romantiku.

Ještě jedna možnost ubytování jsou malé chatky, které se nacházejí na samotném pobřeží. Tyto chatky nabízí jednoduché vybavení, ale mají nádherný výhled na moře a pláž vám bude prakticky patřit jen vám. Tyto chatky jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají bezprostřední kontakt s přírodou a maximální soukromí.

Celkově je výběr ubytování na Little Exuma poměrně bohatý a zadostiučiní potřebám všech typů hostů. Cena ubytování se může pohybovat od přijatelných sum až po úrovně luxusních hotelů.

Pokud se rozhodnete navštívit Bahamy, nezapomeňte zahrnout na vašem plánu návštěvu ostrova Little Exuma a vychutnávejte si moře, pláže a krásnou atmosféru, kterou vám dokáže nabídnout.


Dovolená Bahamy Little Exuma


Bahamy Little Exuma jsou malým rajským ostrovem nacházejícím se v Karibském moři. Tento neobydlený ostrov je součástí řetězce ostrovů známých jako Exumy a je oblíbeným cílem turistů hledajících klid a krásnou přírodu.

Little Exuma je známý svými krásnými plážemi s jemným bílým pískem a tyrkysovými vodami. Turisté sem přijíždějí, aby se věnovali relaxaci na pláži, potápění, šnorchlování, rybaření nebo jen tak procházením po pobřeží. Exumy jsou také domovem mnoha druhů ohrožených živočichů, jako jsou želvy, rejnoci a mnoho dalších tropických ryb.

Pro milovníky přírody je Little Exuma ideálním místem k objevování jedinečných ekosystémů. Můžete se vydat na procházku po mangrovových bažinách a pozorovat místní ptactvo nebo se vydat do národního parku Moriah Harbour Cay. Tento park nabízí krásné písčité pláže, laguny a korálové útesy, které jsou domovem mnoha mořských živočichů.

Další atraktivitou Little Exuma je modrá díra, známá jako Deanova díra, kterou si můžete prohlédnout při potápění. Deanova díra je podmořská propast, která je známá především pro svoji hloubku a nádherně modrou barvu vody. Potápěče fascinuje tato tajemná propast, která je obklopena útesy a korály.

Při návštěvě Little Exuma rozhodně neopomíjejte ochutnat místní kuchyni. Ostrov je plný restaurací, které nabízí čerstvé mořské plody, jako jsou humři, krevety a ryby. Nezapomeňte také ochutnat místní speciality, jako je conch (mořský plž) ve sladkokyselé omáčce nebo bahamskou polévku.

Nadměrnou turistickou infrastrukturu na Little Exuma nenajdete. Ostrov je spíše míčem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Zdejší obyvatelé jsou přátelští a ochotní pomoci vám s tipy a radami na objevování ostrova.

Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou plnou krásných pláží, přírody a klidu, pak je Little Exuma na Bahamách tou správnou volbou. Relaxace na bílém písku, šnorchlování ve vodách plných korálů a vychutnávání exotických specialit jsou jen některé z nezapomenutelných zážitků, které vás na tomto ostrově čekají.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Little Exuma


1. Jaké jsou nejlepší pláže na ostrově Little Exuma?
- Na ostrově Little Exuma se nacházejí nádherné pláže, jako například Tropic of Cancer Beach, Forbes Hill Beach a Coco Plum Beach.

2. Jaké aktivity lze vykonávat na ostrově Little Exuma?
- Na ostrově Little Exuma si můžete užít šnorchlování, potápění, rybaření, paddleboarding nebo lenošení na pláži.

3. Jsou na ostrově Little Exuma restaurace a obchody?
- Ano, na ostrově se nachází několik restaurací a obchodů, kde si můžete pochutnat na místní kuchyni nebo si nakoupit potřeby.

4. Jak se dostanu na ostrov Little Exuma?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na ostrov Little Exuma, je letecky přistát na letišti Exuma International Airport, které se nachází nedaleko. Poté si můžete pronajmout auto nebo využít taxislužbu.

5. Jaká je nejlepší doba k návštěvě ostrova Little Exuma?
- Nejlepší dobou k návštěvě ostrova Little Exuma je od listopadu do dubna, kdy je počasí příjemné a průměrná teplota se pohybuje kolem 24-27 °C.

6. Jaké jsou populární atrakce na ostrově Little Exuma?
- Mezi populární atrakce na ostrově Little Exuma patří Exuma Cays Land and Sea Park, který nabízí skvělé možnosti pro šnorchlování a pozorování živočichů, a také Blue Hole, která je oblíbenou lokalitou pro potápění.

7. Je na ostrově Little Exuma možnost ubytování?
- Ano, na ostrově Little Exuma najdete několik hotelů, resortů a pronájmu dovolených pro ubytování.

8. Jak dlouho bych měl zůstat na ostrově Little Exuma?
- Doporučuje se zůstat na ostrově Little Exuma minimálně 2-3 dny, abyste si stihli užít pláže, aktivity a prozkoumat okolní oblasti.

9. Jsou na ostrově Little Exuma možnosti pro turistické výlety?
- Ano, na ostrově Little Exuma je možné si pronajmout lod nebo zapojit se do organizovaných výletů, které vám umožní prozkoumat okolní ostrovy a přírodní krásy.

10. Jaké jsou doporučené bezpečnostní opatření na ostrově Little Exuma?
- Doporučuje se dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako je uchovávání cenných předmětů v bezpečí, zamykání dveří a auta, a dodržování bezpečnostních značení na plážích a v přírodních rezervacích.


Letenka Bahamy Little Exuma


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro milovníky pláží, slunce a relaxace. Pokud byste se chtěli vydat na návštěvu Little Exuma, malebného ostrova v Bahamách, nezapomeňte rezervovat letenky včas.

Little Exuma je jedním z nejkrásnějších ostrovů v Bahamách. Tento malý ostrov, který se nachází na jihovýchodě země, je ideálním místem pro milovníky přírody, pláží a vodních sportů. Tento ostrov je domovem mnoha krásných pláží, například Forbes Hill, Tropic of Cancer a Stocking Island Beach.

Když cestujete na Little Exuma, budete mít na výběr z mnoha typů letenek. V závislosti na vašem rozpočtu a požadavcích se můžete rozhodnout pro přímý let nebo pro odlet z letiště v blízkosti vašeho domova s jedním nebo více přestupy. Nejčastěji se létá z Floridy nebo New Yorku, takže pokud se nacházíte v těchto oblastech, můžete si užít snadnou cestu.

Cena letenky na Little Exuma závisí na mnoha faktorech, například na ročním období, délce letu a počtu přestupů. Obecně platí, že letenky jsou nejdražší během vrcholové sezóny, od prosince do března, kdy je nejvíce návštěvníků. Pokud chcete ušetřit nějaké peníze, plánujte svou cestu během nejmenší sezóny, od června do října.

Pokud se rozhodnete cestovat s rodinou nebo s větší skupinou, je výhodnější koupit letenky jako společnou rezervaci, abyste mohli využít slevu na skupiny. To může být výhodné, pokud máte omezený rozpočet a potřebujete ušetřit nějaké peníze.

Plánování cesty na Little Exuma by mělo zahrnovat také ubytování. Na tomto ostrově najdete mnoho různých možností ubytování, jako jsou hotely, penziony nebo soukromé pronájmy. V závislosti na vašich preferencích a rozpočtu si můžete zvolit ubytování, které bude nejvhodnější pro vaši cestu.

Všechny letenky na Little Exuma by měly obsahovat přílet na některé z pár základních přistávacích ploch na ostrově s dostatečným časovým prostorem pro dobrou přípravu a naplánování vaší cesty do skutečnosti. Ať už cestujete do Little Exuma s rodinou či přáteli, tato krásná oblast Bahamám vám nabízí nezapomenutelné zážitky a způsoby, jak si užít skutečnou slunečnou dovolenou. Nedělejte chybu a navštivte Little Exuma v nejbližší době!


Počasí Bahamy Little Exuma


Bahamy jsou známé svým úžasným tropickým počasím a krásnými plážemi. Jednou z nejmalebnějších částí souostroví je Little Exuma, která nabízí útočiště pro milovníky slunce, písku a moře.

Bahamy jsou oblastí subtropického klimatu, což znamená teplé a vlhké léto a mírnou zimu. Little Exuma je obdařena tím nejlepším z tohoto klimatu, díky čemuž je tato malá ostrovní oblíbeným cílem pro turisty z celého světa.

Kvůli své poloze na východě Karibiku a na severu Atlantského oceánu, se počasí na Bahamách nemění příliš dramaticky. Na Little Exuma tak můžete očekávat velmi příjemné a stabilní klima po celý rok.

Letní měsíce na Bahamách jsou obzvláště teplé, se průměrnou teplotou kolem 30 °C. Slunce je na obloze v tomto období velmi intenzivní, takže je nutné se chránit před UV zářením. Vzhledem k jasnému nebi a teplému moři je toto období ideálním pro potápění, šnorchlování a opalování na plážích.

Zimní měsíce jsou na Bahamách mírnější a příjemně chladné, s průměrnou teplotou okolo 25 °C. Moře zůstává vcelku teplé, takže můžete i v tomto období užívat si vodních aktivit. Zimní měsíce jsou rovněž vhodné pro procházky po plážích a objevování okolních ostrovů.

Srpen a září jsou měsíce, kdy se na Bahamách vyskytují nejvíce tropické bouře a hurikány. Je proto dobré si toto období pečlivě naplánovat. Nicméně, pokud se návštěva Little Exuma nachází mimo tento časový úsek, pravděpodobnost nepříznivého počasí je minimální.

Celkově vzato, počasí na Little Exuma je skvělé po celý rok. Ať už si vyberete léto nebo zimu, určitě si užijete teplo slunce, azurové vody a bílé pláže v této malebné části Baham. Nezapomeňte si však přibalit opalovací krém, lehké oblečení a plavky, abyste si dokázali užít to nejlepší z tohoto ostrovního ráje.


99 procent uspokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka za nejlepší cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky